Хочеться вас всіх привітати)

Що ж, любі, Різдво, то свято родинного тепла, затишку та мить, коли найрідніші збираються разом.

Ми з сином всіх привітали, наїлися і гріємось біля каміна)

Але я подумала про те, що читачі та колеги на Букнет давно стали мені, як родина. Так, це місце, де тебе завжди зрозуміють, поділяться враженнями від твоєї роботи, насварять за потреби, але точно не залишать без уваги.

Не впевнена, що встигну написати ще одне зимово-святкове оповідання, цього року, але обіцяю додати затишних тематичних глав у книгу ДРУЖБИ НЕ БУДЕ)))

До речі, ви точно знаєте, що робити Sr0UT3y4

Навіть трохи смішно з себе, бо я сприймаю Букнет, як роботу - відповідальну і улюблену) 

Знали б ви, як я гризу себе за один день перерви в публікаціях, тому що знаю, як це дратує чекати на оновлення, якщо вони не регулярні! Потім трохи зупиняю себе, адже не впевнена. що багато читачів сьогодні захочуть чекати опівнічного оновлення, аби знати,що ж там далі трапилось з Даром Божим та Карою Небесною... Але для мене регулярна викладка глав важлива, бо вона дисциплінує, задає ритм життю та робочому графіку, наповнює його своїми унікальними сенсами.

Сподіваюсь ваші кохані та близькі люди поруч з вами, бажаю міцного здоров'я і натхнення до життя, з Різдвом)

А ще, за нагоди, розкажіть, як ви читаєте передплатні книги, що оновлюються кожен день? Стежите день в день чи накопичуєте по кілька глав?

9 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Тена Дітна
25.12.2025, 23:58:58

Вітаю! Нехай все так і буде♥️

avatar
Vladyslav Derda
25.12.2025, 23:07:39

З Різдвом Христовим вас!)

avatar
Ніка Цвітан
25.12.2025, 22:20:55

Зі святом!✨✨✨

avatar
Ольга Щербіна
25.12.2025, 22:09:38

Всім щирі вітання з святом!??‍???❄️

avatar
Halyna Shchyrba
25.12.2025, 21:50:01

Нехай Різдво дарує нам мир та спокій!
Вам спокійних свят!❄️❤️❄️

avatar
Оксана Морус
25.12.2025, 21:48:31

Дякую за можливість.Вітаю зі святом.На секунди не встигла.(⁠╯⁠︵⁠╰⁠,⁠)

avatar
Ріна Март
25.12.2025, 21:48:05

Вас теж з Різдвом)) Я ще не передплачувала книг, однак, люблю читати вже повністю завершені, бо коли довго чекаю оновлення, забуваю про що йшлося в попередньому розділі))

avatar
Марія Дзік
25.12.2025, 21:47:41

Вітаю.дякую за можливість

avatar
Ira Ivanys
25.12.2025, 21:46:40

Щиро дякую. Зі святом. Нехай це Різдво принесе мир, злагоду, любов. Люблю читати все і відразу..

Інші блоги
Золоті фантазії
Елевонда. Рада приєднатися до чудового флешмобу Золоті фантазії, організований талановитою авторкою Віккі Грант. Фантазія – це найбільш дивовижне, що існує в нашій реальності. Вона дозволяє побувати
Невеличке продовження Затемнення
Ну, зовсім невеличке)) Після завершення Дзена я писав, що в цій серії планується ще кілька оповідань, і це - перше з них. Воно, власне, про Дзена і Тріну - коли вони вже в усталених стосунках і на новому місці. Твір невеличкий,
Нічого собі... Сама від них в шоці...
Ось і все… — Непогане вийшло прощання… — хрипко кажу, підводячись і поправляючи одяг. — Сподіваюся, я був не гіршим за Дмитріуса, — додаю з гіркотою, намагаючись не дивитися на таке бажане тіло дівчини. Тепер
Знижка -25% на "Дитину для колишнього"!
Друзі, сьогодні діє знижка на мій бестселер - "Дитина для колишнього"! Тут дуже незвичайні герої, зворушливі почуття і часом аж хочеться дати героям прочухана за те, що вони такі нездогадливі) Різниці
Рецензія. Сергій Більцан "Темні історії Малефича"
За домовленістю з автором, мій відгук-рецензія на твір Сергія Більцана "Темні історії Малефича". Коротко про сюжет. Перед нами розгортається історія молодого правоохоронця, якого життєвий конфлікт закидає у закрите,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше