Додано
21.12.25 14:30:30
Книга, яку неможливо описати
Оця книга. Я все ще думаю, як вам її подати. Недавно дехто сказав, що чимось схоже на "Дохтора Хто" - однозначно, є спільне. В кількості окремих сюжетів і локацій, але додайте ще те, що головний герой має місію... Чи принаймні задачу. А не тільки пригоди заради пригод.
Коротше, я просто дісталася до візуалізації Ангелів і хотіла вам показати, яку мені видало красу.

Хвіст, щоправда, зайвий, він буде тільки у деяких особин пізніших версій... Але крім цього, дуже схоже.
І ще це:

Олекса Чорна
140
відслідковують
Інші блоги
Любі мої, я просто не можу мовчати після 16-го розділу На вівтарі його влади! Коли я писала цю сцену, у мене самої мурашки бігали по шкірі. Матвій у своєму репертуарі. Замість довгих розмов, з'ясування стосунків чи банальних
Але попереду чекають нові історії, таємниці і складні почуття
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Завтра оновлення книги «Помилково викрадена» о 00:01, замість 06:00. Тобто... на 6 годинок раніше ♥️ Візуал не в тему розділу, але ж який гарний! Особистий
Вітаю мої любі, саме сьогодні об 14 за київським часом я разом зі своєю новою історією приєднуюся до флешмобу Мелодія кохання від неймовірних і чудових, а ще (не побоюся цього сказати) не менш талановитих авторок Букнету Крісті
Для мене написання книг було недосяжною мрією, яка крокувала за мною німою тінню упродовж життя. Про що б я не думала, що б я не бачила — все завжди перетворювалося на сюжет. Я писала книги олівцем у зошиті. Їх читали
14 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиТакі цікаві створіння, зачаровують❤️❤️❤️
Тея Калиновська, Дякую ♥️
Що це за створіння таке?))) Точно не ангели))
Ірина Скрипник, Іномиряни)
Йой... То голова лебедя?
Дієз Алго, ♥️♥️♥️
Ну, як би, в Доктора теж була місія, але я зазирну.
Наталка Черешня, Мені подобається ваша інтерпретація))))
Ну, мій поки що світ не рятує) Врятувати б спочатку себе) Але зосередитись на цьому питанні теж непросто)
Не хочу таких ангелів, страшні вони )
Олекса Чорна, А, ну тоді ладно )
Дуже специфічні ангели. Цікаво ❤️❤️❤️
Олекса Чорна, Бачу-бачу, що дехто з пекла перефарбувався)) ❤️❤️❤️
Вражаючі арти!♥️
Анна Лір, Дякую ❤️
ого! Арти неймовірні!❤️
Ганна Літвін, Дякую ❤️
Цікаво❤️
Белла Ісфрелла, Дякую ❤️
Ух, мене той янгол налякав трохи)
Олена Ранцева, А вони й не дуже... Позитивні)
Ну такі арти дуже зривають голову !
Марія Бруа, Дякую ❤️
❤️❤️❤️
Крісті Ко, Дякую ❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати