Пам'яті тих, з кого виткана українська душа.

Мене це просто вбило зараз і я вирішила написати про це. 

Побачила кадри з прощання з Адамом.  І той страшний хейт у сторону його дружини. 

І в мене просто відняло мову. 

Неперевершена Леся Українка писала:

«Щоб не плакат, я сміялась....»

Це одна з молекул українського коду нації. Ми так переживаємо найтемніші часи.  Співаємо у бомбосховищах, на позиціях. 

І той хто досі цього не зрозумів....... Не хочу продовжувати. Але надіюся ви зрозуміли.

І зараз я згадую також дружину Скрябіна і як вона ховала свої очі у букет троянд, на концерті на його пам'ять і танцювала.... 

У «Два життя», я також намагалася показати хоча б два вида того, як люди переживають своє горе. Та не читайте мене, читайте класиків. Щоб зрозуміти українську душу.

Вибачте за ці емоції, просто заболіло. І світла пам'ять та вічне спочивання  усім кого ми втратили.

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ніка Цвітан
14.12.2025, 10:52:06

Зрозуміти до кінця можна тоді, коли будеш на місці того, хто втратив близьку людину. Знаю по собі. Я за короткий термін часу втратила спочатку батька (обширний інфаркт), потім чоловіка (роки боротьби з хворобою). Хвороби в обох випадках виявилися сильнішими. Тож нехай не сміє судити той, хто не пережив втрату. Та й втрату кожен по-своєму переживає...

Яніна Фенікс
14.12.2025, 17:45:08

Ніка Цвітан, Так, саме так.

avatar
Оксана Павелко
14.12.2025, 08:43:44

☺️❣️❣️❣️☀️

avatar
Lady Darkness
13.12.2025, 22:52:35

Це нормальна реакція людини на таку болючу втрату. Та інші цього не розуміють. Я сама втратила батьків і знаю що це таке.

Яніна Фенікс
13.12.2025, 22:55:12

Юлія Хемс, Співчуваю, а я на похоронах просто схожа на застиглу статую.

avatar
Лана Жулінська
13.12.2025, 22:47:49

То певний вид людей. Ні, не так, створінь: їм їсти не дай, а дай когось обгадити, на жаль(

Яніна Фенікс
13.12.2025, 22:50:02

Лана Жулінська, Так, на жаль...

Інші блоги
Абсолютна Новинка, Яку Ви Не Зможете Проспати!
Привіт, книгомани! Ви готові до порції шаленого гумору, підліткових інтриг та кохання, від якого летять іскри? Я Торія Ліра запускає книгу, яка змусить вас сміятися вголос і кусати лікті від напруги! ✨ «МІНУС ЧОТИРИ,
⭐підтримка для моїх авторів та їх перший флешмоб ⭐
Привіт, мої любі читачі та колеги!⭐ Сьогодні у мене особлива місія. Я завжди намагаюся підтримувати авторів, які вміють креативити, мислити неординарно та створювати незабутні світи. Мої улюблені письменниці — Торія
оновлення
Книги "Любов, яка не знає свого імені" І в якості візуалу - Джинши з "Монологу травниці"
В декого добре поставлений командний голос...
Я зайве розговорився і, здається, налякав Вікторію. Використовую стовідсотковий варіант відновити довірливу атмосферу — згадую Шерхана. Демонстративно відкриваю на смартфоні додаток відеоспостереження і дивлюся,
Увага! Я до вас з новинкою!
Гаряча літня новинка Привіт, мої любі! Літо — ідеальний час для палких, грішних та неймовірно емоційних історій. Тому я прийшла до вас із суперновиною: на Букнет стартував мій новий курортний роман із присмаком забороненого
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше