Додано
04.12.25 18:24:42
А над чим ви зараз працюєте, що пишете?)
Вітаннячка, стало цікаво а над чим ви зараз працюєте, що пишете?)
Почну із себе:
в мене поки три активні історії
1) оповідання на кокурс у стилі фентезі
2) флінкток фентезі(не думав, що там важко будфе писати таке)
3) Редагую стару історію, яку планую з часом виставляти тут
Mytr
129
відслідковують
Інші блоги
Анотація книги: — А як же останнє бажання перед смертю?
Я мала боятися його, мала благати про пощаду. Але замість цього попросила поцілунок...
Артур прийшов у моє життя як ворог — чоловік із темними очима й зброєю в
Любі читачі, в книзі «Останній романс» уже є передостанній розділ!❤️ Це один із найфатальніших, найгостріших і, мабуть, найболючіших розділів у цій історії. Саме тут усе вже остаточно ламається між Доменіко
Якби в Кет і "новенького" взяли і нтерв'ю в після першої глави в книзі "Кет. Вальс крові" Інтерв'ю після глави 2 Ведучий: Любомире, почнемо з головного. Як пройшов перший день у новій школі? Любомир: Планував
У мене є історія, від якої важко відірватися. Викладачка, студент і небезпечна гра, де на кону стоїть не лише кар'єра, а й власне життя. Тут стільки напруги, гострих діалогів і таємниць, що ви точно прочитаєте її за одну ніч. —
Коли вже не знаєш, що відповідати батькам на їхнє питання «коли вже ми тішитимемося онуками», краще не брехати і не вигадувати собі хлопця. Бо що потім робити? Позичати? А якщо ще й твоя сестра утне щось подібне?))) Любі
9 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДописую книгу тут, на платформі, у жанрі сучасної прози, паралельно опрацьовую два черновики)
Dana N, та да...ви праві)
Я пишу поки, що тільки одну книгу. Бо не вдається писати більше. Це фентезі з елементами фантастики.
Mytr, так, воно
Читаю вашу "Ескалацію")) А щодо того, що пишу... закінчую темне етнічне фентезі і ще два твори поки що висять, чекаючи своєї черги ( історичне фентезі і фентезі-яке-не-знати-в-що-переросте))
Привіт.
1. Перевіряю текст історії, яку зараз викладаю на Букінеті. Залишилося ще 130 000 знаків.
2. Працюю над третьою частиною, щоб завершити цикл.
3. Вивчаю деякі теми, щоб наукова фантастика була справді науковою.
4. Якщо маю час, допомагаю з помилками як бета.
Наталія Шепель, ех...
думаю для автора бета це також складно?
Ох, які амбітні плани! Натхення та наснаги втілити всі задуми!) ✨
Я поки працюю над приквелом до конкурсного роману✨
Кайла Броді-Тернер, ааа поняв...
класний конкурс)
Фентезі не моє. Взагалі виходить що треба працювати мінімум над двома творами. Як переходиш від одного до другого, відразу бачиш що написав ф...ю. Стає сумно і починаєш все переробляти. Може три, тоді побачиш себе збоку. Як люди працюють? З повагою. Анатолій.
Анатолій Привітний, ех...є таке...і це важко
А. " Керування зоряною ескалацією" мені сподобалось.
Анатолій Привітний, дякую)
Вас не розриває від кількості задач?)
Над космічною фантастикою, імператору треба продовження
Анатолій Луженецький, аха...все потрохи))
одне як перепочинок від іншого)
Ого, як ви все встигаєте)?
Працюю тільки над однією фентезі історією. На більше не вистачає (я пробувала =) )
Оксана Маркова, чесно важко)
але знаєте відволікатись допомагає, бо здається ти пишеш ідеальну сторі, тоді написав щось інше, повернувся в першу - й бачиш під іншим кутом)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати