Ранкові думки

 

В дитинстві мріялося вільніше, безмежніше. Зараз є суспільні межі і соціальні норми. І є досвід. Тепер немає уявлення, що можливо все. Є розуміння, що все можливо, але якою ціною? І простіше радіти тому, що маємо, аніж бажати того, що тяжко досягається. Багаті і знамениті теж мають депресії. 

13 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ольха Елдер
04.12.2025, 12:48:29

Арти гарні ❤️❤️❤️ Я вже свою депресію пережила і вирішила що досить з мене

Показати 2 відповіді
Ольха Елдер
04.12.2025, 13:38:52

Night Rain, Це не було пов'язано із письменництвом. Писати я не припиняла - це якраз була терапія. У мене було 2 психологи, потім лишився один. І музика BTS)) Також моя бізнес-тренерка яка сказала геніальну фразу: "Якщо ви прокрастинуєте, тобто відкладаєте всі, навіть важливі справи — вам подобається бути бідним. Підійдіть до дзеркала і скажіть собі в очі: "Мені подобається бути бідним"". Я не змогла, тому довелось включатись. Але це вже були останні фази

avatar
Оляна Лі
04.12.2025, 13:05:36

Байдуже на межі і рамки (якщо це не порушує закон). Я виросла в гомофобній сім'ї, і знаєте що? Мій батько який міг вимовити тільки "підар" тепер говорить толерантно тільки "ґей" або "гомосексуал", а чому? Бо я навіть крізь несприйняття ділились своєю точкою зору і доносила крізь стіни "так не правильно", "злізь з хмар" що межі існують тільки в їхніх головах. Хтось там сказав перестати фарбувати волосся? Я пофарбувалась в яскраво рудий. Нащо витрачати гроші, що ти там побачиш, сиди дома і не вимахуйся? Я була в 17ти країнах і планую їхати знову. Заведи стосунки ти будеш старою дівою. За те я любитиму себе завжди. Хто буде читати твої казки? Хтось та й буде. Погано написано? За те інший скаже що це найкраще що коли-небудь читав.
Ми самі створюємо рамки, межі, якісь там ніким не затверджені норми. І поки це давить на людину це аж ніяк не норма.
Можна робити все, якщо це не суперечить закону)))

Показати 3 відповіді
Night Rain
04.12.2025, 13:27:46

Oliana, Дякую за підтримку❤❤❤

avatar
Morwenna Moon
04.12.2025, 12:00:25

Мені ніколи депресувати, вимбачте ) Поки главу напишеш, відео зробиш, інсту запостиш - вже й день закінчився )

Показати 2 відповіді
Morwenna Moon
04.12.2025, 12:45:17

Night Rain, ❤️❤️❤️

avatar
Ганна Літвін
04.12.2025, 10:56:27

Можливо ці соціальні рамки, для нас авторів, створені, щоб їх ламати у своїх творах?))

Night Rain
04.12.2025, 12:33:56

Ганна Літвін, Можливо:)
А можливо це не лише про письмо, а й про життя взагалі;)

avatar
Лана Жулінська
04.12.2025, 10:47:28

✨❤️✨❤️

avatar
Анна Лір
04.12.2025, 08:49:16

Теж часто накочує такий стан, але задоволення від творчого процесу поки що переважає, тож трохи часу на творчість завжди знаходиться) Бажаю вам натхнення!♥️♥️♥️

Показати 4 відповіді
Night Rain
04.12.2025, 09:57:50

Анна Лір, Так, згодна з вами❤️

avatar
Олена Ранцева
04.12.2025, 07:45:23

І не посперечатися ❤️

Night Rain
04.12.2025, 09:27:07

Олена Ранцева, ❤️❤️❤️

avatar
Мрія Чарівна
04.12.2025, 07:46:28

❤️❤️❤️

Night Rain
04.12.2025, 09:27:02

Чарівна Мрія, ❤️❤️❤️

avatar
Кіт Анатолій
04.12.2025, 07:54:22

❣️❣️❣️

Night Rain
04.12.2025, 09:26:42

Кіт Анатолій, ❤️❤️❤️

avatar
Тея Калиновська
04.12.2025, 08:45:46

❤️✨❤️✨❤️

Night Rain
04.12.2025, 09:26:25

Тея Калиновська, ❤️❤️❤️

avatar
Olena I
04.12.2025, 07:47:00

Погоджуюсь! Я побудувала режим так, що встигай усе. Окрім написання книги, треба 48 годин у добі)))

Night Rain
04.12.2025, 08:31:12

Olena I, Ой, це точно...
Шкода, що письменництво в нас не основна робота

avatar
Люмен Белл
04.12.2025, 07:49:37

Доброго ранку) ❤️

Night Rain
04.12.2025, 08:30:26

Люмен Белл, Доброго ранку❤️

Інші блоги
"Рожевий філіал" відкрито
(загадково посміхається вам) Залітаю на мейнстрім зі своїм першим СЛР “Там, де шепочуть хвилі” (далі просто “Хвилі”). Також заходжу вже вдруге на флешмоб “літні оповідання 500 градусів” і на івент “Курортний
Чи потрібен шокуючий початок?
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Гарні новини для читачів і слухачів!
Сьогодні мене дуже порадували чудовою новиною! Уже зовсім скоро на YouTube-каналі «Книгомандри» вийде озвучка невеликої історії «Карти, кіт і катастрофа». На вас чекає гумористична пригода про події другого
Останній холостяк?
Як ідея?
Подяка всім.
Друзі, дякую кожному, хто підписався, додав книгу в бібліотеку чи просто прочитав хоча б кілька сторінок. Для мене це набагато більше, ніж просто книга. «Поки діти спали» — це не вигадана історія. Це мої спогади.
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше