Що надихає мене, і звідки береться ідея для сюжету

Що надихає мене, і звідки беруться ідеї для сюжетів.

На це питання мені доволі складно відповісти, адже немає чогось конкретного, чи постійного, що мене надихає. В один момент я можу не знати, що писати далі, але займаючись своїми буденними справами, мені в голову може прийти блискавична ідея. І зазвичай мені не приходить цілий сюжет в голову. Спершу я придумую назву книги, потім думаю про що може бути ця історія, і згодом долаю в неї барв. Наприклад зараз в мене є база, пару пунктів того, що ще має бути далі в книзі "Швидкість кохання", але більшість всього вже приходить в голову, коли я вже пишу. Мене надихають люди поряд, різні історії з життів, вигадані історії. Я дуже люблю перебувати в своїх думках та слухати музику, і це також відіграє велику роль. Назва і сюжет до наступної книги (яку я подавала на конкурс, який на жаль не виграла) мені спала на думку, коли я слухала пісню Леді Гаги. Ще в мене є ідея для книги, яка буде після цієї, що подавалася на конкурс. В мене є лише поки назва, але я вже приблизно знаю про що вона буде.

В житті я багато розмовляю. Всі люди, які поряд до цього вже звикли. Я багато говорю, і відповідно багато пишу. Для мене немає проблем гарно й чітко сформулювати свою думку, розписавши її на пару сторінок.

Ще велику роль відіграє прожитий досвід. Так, мені ще поки 19 років (вже скоро 20), але я прожила достатньо в своєму житті. Коли я писала книгу "Врятуй мене, якщо зможеш" я намагалася донести жінкам та й дівчаткам, що не потрібно терпіти погане ставлення до себе. Потрібно не боятися просити про допомогу, і нам не потрібно боятися ту допомогу надати. Мудрість, яку я подаю в свої книгах – мій пережитий досвід. (Звісно й не тільки).

Я по життю дуже мрійна особистість. Тому придумати і нафантазувати якусь романтичну історію для мене не складає проблем.Єдина проблема зараз в тому, що в мене не завжди є час писати. Я розумію, що в мене є вихідні, і деколи дуже хочеться відпочити, а не писати розділ. І я за це себе дуже сварю. Бо я розумію, що є люди, які читають, і які чекають на продовження. Тому я стараюся писати кожен день по пару хвилин. Зараз моя голова, на жаль, забита особистими проблемами, переживаннями та роботою.

Я обожнюю писати, і обожнюю, коли хтось читає. Мене дуже надихають коментарі до розділу. Коли людина висловлює свою думку щодо якогось моменту – це найкраще, що може бути. Бо тоді я розумію, що пишу не просто так. А пишу для когось. Для Вас!❤️ Тому, буду дуже вдячна, якщо ви будете читати, писати свої враження та з терплячістю очікуватимете на новий розділ❤️

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Olena I
30.11.2025, 21:50:33

Коли у мене натхнення, у моїх дітей теж. Щоб я грала з ними) Тому я зачастую просто відкриваю ноутбук і починаю ....

Показати 2 відповіді
Olena I
01.12.2025, 00:33:44

Юлія Гвоздікова, ❤️❤️❤️

❤️❤️❤️

Юлія Гвоздікова
01.12.2025, 00:32:20

Світлана Романюк, ❤️

Чудово Вас розумію) Часом натхнення приходить так неочікувано, що єдине що лишається, це бігом занотовувати, аби не забути)
Дякую, що поділились! Успіхів та натхнення!❤️

Юлія Гвоздікова
01.12.2025, 00:31:28

Кайла Броді-Тернер, Це точно. Краще записати все, аби щось головне потім не пропустити. Дякую❤️

Інші блоги
Письменницький щоденник № 1
✨ВСІМ ПРИВІТ☺️ Хотів поділитися тим, над чим зараз працюю. Назву цю серію блогів "Письменицький щоденик" і буду кожному такому блогу присваювати номери) Практично весь свій вільний час, якого, на жаль, не так
Один ритм на двох. Подяка та відео-спойлер
Спочатку я хочу подякувати за рекомендації до моєї нової історії «Один ритм на двох» чудовим авторкам Ельфріде Ноар та Анні Лір. Спасибі за постійну підтримку моєї творчості, це дуже зворушливо
Про кризу фентезі та лінивих авторів!)
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
Вірити чи ні? Що обере героїня?
Оновлення книги "Сіль кохання" чекає на прочитання! Якби ви побачили свого коханця, з машини якого виходить приваблива жінка та ще й заграє з ним, чи повірили б йому, коли б він сказав, що то просто співробітниця? Особливо
Я повернулася
Я давненько нічого не писала в блозі. І, чесно кажучи, трохи хвилююся, натискаючи кнопку «Зберегти». Останні місяці були дуже насиченими. Багато що відбулося та змінилося, але одна річ залишилася незмінною — я продовжувала
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше