Що надихає мене, і звідки береться ідея для сюжету

Що надихає мене, і звідки беруться ідеї для сюжетів.

На це питання мені доволі складно відповісти, адже немає чогось конкретного, чи постійного, що мене надихає. В один момент я можу не знати, що писати далі, але займаючись своїми буденними справами, мені в голову може прийти блискавична ідея. І зазвичай мені не приходить цілий сюжет в голову. Спершу я придумую назву книги, потім думаю про що може бути ця історія, і згодом долаю в неї барв. Наприклад зараз в мене є база, пару пунктів того, що ще має бути далі в книзі "Швидкість кохання", але більшість всього вже приходить в голову, коли я вже пишу. Мене надихають люди поряд, різні історії з життів, вигадані історії. Я дуже люблю перебувати в своїх думках та слухати музику, і це також відіграє велику роль. Назва і сюжет до наступної книги (яку я подавала на конкурс, який на жаль не виграла) мені спала на думку, коли я слухала пісню Леді Гаги. Ще в мене є ідея для книги, яка буде після цієї, що подавалася на конкурс. В мене є лише поки назва, але я вже приблизно знаю про що вона буде.

В житті я багато розмовляю. Всі люди, які поряд до цього вже звикли. Я багато говорю, і відповідно багато пишу. Для мене немає проблем гарно й чітко сформулювати свою думку, розписавши її на пару сторінок.

Ще велику роль відіграє прожитий досвід. Так, мені ще поки 19 років (вже скоро 20), але я прожила достатньо в своєму житті. Коли я писала книгу "Врятуй мене, якщо зможеш" я намагалася донести жінкам та й дівчаткам, що не потрібно терпіти погане ставлення до себе. Потрібно не боятися просити про допомогу, і нам не потрібно боятися ту допомогу надати. Мудрість, яку я подаю в свої книгах – мій пережитий досвід. (Звісно й не тільки).

Я по життю дуже мрійна особистість. Тому придумати і нафантазувати якусь романтичну історію для мене не складає проблем.Єдина проблема зараз в тому, що в мене не завжди є час писати. Я розумію, що в мене є вихідні, і деколи дуже хочеться відпочити, а не писати розділ. І я за це себе дуже сварю. Бо я розумію, що є люди, які читають, і які чекають на продовження. Тому я стараюся писати кожен день по пару хвилин. Зараз моя голова, на жаль, забита особистими проблемами, переживаннями та роботою.

Я обожнюю писати, і обожнюю, коли хтось читає. Мене дуже надихають коментарі до розділу. Коли людина висловлює свою думку щодо якогось моменту – це найкраще, що може бути. Бо тоді я розумію, що пишу не просто так. А пишу для когось. Для Вас!❤️ Тому, буду дуже вдячна, якщо ви будете читати, писати свої враження та з терплячістю очікуватимете на новий розділ❤️

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Olena I
30.11.2025, 21:50:33

Коли у мене натхнення, у моїх дітей теж. Щоб я грала з ними) Тому я зачастую просто відкриваю ноутбук і починаю ....

Показати 2 відповіді
Olena I
01.12.2025, 00:33:44

Юлія Гвоздікова, ❤️❤️❤️

❤️❤️❤️

Юлія Гвоздікова
01.12.2025, 00:32:20

Світлана Романюк, ❤️

Чудово Вас розумію) Часом натхнення приходить так неочікувано, що єдине що лишається, це бігом занотовувати, аби не забути)
Дякую, що поділились! Успіхів та натхнення!❤️

Юлія Гвоздікова
01.12.2025, 00:31:28

Кайла Броді-Тернер, Це точно. Краще записати все, аби щось головне потім не пропустити. Дякую❤️

Інші блоги
Звернення від авторки
Вітаю, мої любі читачі! Мабуть, ви вже встигли засумувати за цією історією — так само, як і я, а можливо і забути! Ця довга пауза була мені життєво необхідною, і я щиро радію, що знову повертаюся до письменництва. За цей
Про себе.
Можливо настав час розказати що я гей... Я нічого з цим не можу зробити, батьки ще не знають, і напевно скоро не дізнаються Важко було змиритися з цим фактом, я не міг прийняти себе 4 роки, але з рештою змирився коли зустрів
Що робити, коли почуття стають табу? сьогодні -25%
У мене є історія, від якої важко відірватися. Викладачка, студент і небезпечна гра, де на кону стоїть не лише кар'єра, а й власне життя. Тут стільки напруги, гострих діалогів і таємниць, що ви точно прочитаєте її за одну ніч. —
Мене продав власний батько… І це стало початком..
А що, як твій власний батько... продав тебе? Не заради порятунку. Не через любов. А заради вигоди. Уявіть, що одного дня ви дізнаєтесь: ваше життя стало розмінною монетою. Людина, яка мала захищати, власноруч віддала вас
Анонс новинки яка вийде вже зовсім скоро ❤️
Анотація книги: — А як же останнє бажання перед смертю? Я мала боятися його, мала благати про пощаду. Але замість цього попросила поцілунок... Артур прийшов у моє життя як ворог — чоловік із темними очима й зброєю в
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше