Додано
29.11.25 22:58:57
Немає натхнення до письма
Але є натхнення пробувати себе в чомусь ось такому...
Night Rain
201
відслідковують
Інші блоги
Накидайте посилань на результати флешмобів "оповідання/історія за картинкою".
(загадково посміхається вам) Залітаю на мейнстрім зі своїм першим СЛР “Там, де шепочуть хвилі” (далі просто “Хвилі”). Також заходжу вже вдруге на флешмоб “літні оповідання 500 градусів” і на івент “Курортний
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Сьогодні мене дуже порадували чудовою новиною! Уже зовсім скоро на YouTube-каналі «Книгомандри» вийде озвучка невеликої історії «Карти, кіт і катастрофа». На вас чекає гумористична пригода про події другого
20 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиО, знайомо) Я коли перестала писати, почала малювати. Це допомогло відновитися)) Чудовий візуал ❤️
Ая Дааді, На жаль, немаю такого таланту, але захоплююсь людьми, які ним обдаровані❤️❤️ Для мене це як вища математика серед творчих людей!
Не стримуйте себе. Гарно виходить!❤️
Віталій Козаченко, Дякую, постараюся не сумувати:))
Я теж йду робити якісь візуали, коли не можу писати)
Ганна Літвін, Приємно знати, що я не одна така:))
Скільки "не" в порадах, прямо напрошується їх порушити)))
Лана Жулінська, Можливо:)
Гарна ідея, не стримуйте себе(✷‿✷)
Кіт Анатолій, Щиро вдячна❤️❤️
Гарно! Продовжуйте ❤️❤️❤️
Ольха Елдер, Дякую❤️❤️❤️
Новий жанр?
Ріна Март, Скоріше - давно забутий старий;)
Класно! завжди чудово і цікаво пробувати себе в різних речах)
У мене часто є натхнення на відео і фото, наприклад)
В цьому прекрасність життя ❤❤❤
Марія Залевська, Дуже мудро❤️❤️❤️
Якщо є натхнення - треба братися ❤️❤️❤️
Mary J, ❤️❤️❤️
Дуже гарне оформлення й цікавий уривок. Треба писати ❤️
❤️❤️❤️
Діана Лисенко, ❤️❤️❤️
Дуже естетичний візуал, цікаве оформлення)
А щодо натхнення, дайте собі час, воно повернеться! Чудово, що Ви поки пробуєте концентруватись на візуальних аспектах роботи, успіхів та натхнення❤️
Кайла Броді-Тернер, Так і зроблю - дам собі час❤️ Дякую за побажання❤️
Як нема??? Повертайте його!
Чарівна Мрія, Пробую, поки не виходить...
Гарно ❤️
Лірія Маєр, Дякую❤️
❤️❤️❤️
Белла Ісфрелла, ❤️❤️❤️
Неймовірно ❤️❤️❤️☺️
Аріда Демоніар, Дякую❤️❤️
Дуже гарно!❤️❣️❤️
Анна Лір, Дякую❤️❤️❤️
О, а я памʼятаю цю історію) Вона мені дуже сподобалася) Ліель, здається. Ніколи не чула такого імені, а тому якось саме викарбувалося в памʼять) У них із викладачем красива історія отрималася. Але отой її притрушений колишній... Чи то через те, що я сама мала подібну історію з відвертим придурком, чи біс його знає, але він мені яскраво запамʼятався.
Delulu Fabii, Оо, дякую❤️❤️ Знатиму на майбутнє, яких негативних персонажів писати, щоб закарбовувалися в пам'яті читачів;) Хоч чимось їх треба зачіпати❤️❤️
Чим ви таку красу робите?
Христина Вілем, Десь щось у Canva знайшла, сама незнаю як, не питайте:))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати