Додано
29.11.25 07:20:17
Ранок
Зранку несподіввно в голові з'явилася давно вичитана і забута цитата не то з книги, не то з фанфіка: "Життя било ключем! Інколи гаєчним". Оце сьогодні про мене. І, на жаль, про більшість українців...
Night Rain
201
відслідковують
Інші блоги
(загадково посміхається вам) Залітаю на мейнстрім зі своїм першим СЛР “Там, де шепочуть хвилі” (далі просто “Хвилі”). Також заходжу вже вдруге на флешмоб “літні оповідання 500 градусів” і на івент “Курортний
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Сьогодні мене дуже порадували чудовою новиною! Уже зовсім скоро на YouTube-каналі «Книгомандри» вийде озвучка невеликої історії «Карти, кіт і катастрофа». На вас чекає гумористична пригода про події другого
Друзі, дякую кожному, хто підписався, додав книгу в бібліотеку чи просто прочитав хоча б кілька сторінок. Для мене це набагато більше, ніж просто книга. «Поки діти спали» — це не вигадана історія. Це мої спогади.
14 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти❤️❤️❤️
Так... нажаль((
Цитат багато про життя, але життя твоє ❤️❤️❤️
І не кажіть... Теж пам'ятає цю цитату)))
На щастя ми, письменники, завжди можемо відрефклексувати все це у письмі. Я от все частіше задумуюся, кого Толкін уявляв орками?
Night Rain, Навряд чи. Для західних письменників наші країни і зараз маловіддільні одна від одної. Я чула, що вони вважають нашу війну громадянською, а не конфліктом двох країн. Саме тому я всюди наголошую, що я українська письменниця та блогерка.
Щодо того, кого він міг називати орками, у мене думка або про британців, або про американців. Обидві країни знатно наслідили зі своїми "колоніальними здобутками".
Мені також пригадалася одна цитата, але з мультика «Звірополіс». Там якоїсь миті кроличка роздавала штрафні талони і маленький гіпо говорить їй:
«А мама каже про вас, щоб ви повиздихали» — тупо моє незмінне послання кінченим сусідам вже майже чотири роки. Можливо, колись таки справдиться.
Чарівна Мрія, ♥️
Але ми неймовірно сильні!
Olena I, Незламні!
♥️♥️♥️
Дуже влучна цитата. Підходить до цього ранку
Сто відсотків!..
Так і є(
Нажаль так((
100%)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати