Додано
28.11.25 15:52:24
Чорніше не буде!
Слава Україні!
Доброго часу доби, шановне панство.
Мабуть, ви здогадалися чому я тут настрочила бложик. Довго вас мучити не буду, бо і так все зрозуміло.
Чорне по чорному і чорніше не буде)
Знижки на три книжки!
Овва! Майже віршиком заговорила)
Показую вам, знижки на які книги, і делікатно звалюю. П’ятниця! Купуйте файні книжечки, читайте файні книжечки, бо сьогодні таки маєте можливість придбати те, що відкладали.
Але не забуваємо про мою новинку. Буду кричати про неї на кожному кутку, як блаженний на перехресті двох доріг. Бо вона цього варта! Бо ці герої – це щось новеньке в мене. Мій новий експеримент. А експерименти люблять увагу.
І хай згорить москва!!!
Інна Камікадз
5928
відслідковують
Інші блоги
Дорогі читачі, Дружба героїв роману «Квіти апельсина» починає тріщати по швах. Бо як виявилося, найнебезпечніші прохання народжуються з наївності. Мелані була впевнена, що звертається до друга. Просто до людини,
Вітаю, любі читачі! Завершилася романтична історія Лева і Варі❤️ Таємний син генерального Якщо ви відкладали читання на фінал, то вже самий час до нас повернутися. У книзі повний текст! Поки історія залишається безкоштовною,
Лише раз за все життя алкар зустрічає жінку, яка ідеально йому підходить. Ту, що стає для нього частиною його самого. З рештою ти можеш вгамувати фізіологічні потреби, навіть задоволення отримати. Але вони не торкнуться
Чому цикл моїх книг називається саме так? Не тільки тому, що герої зустрічаються саме в цей час у (поки що) двох моїх книгах. Є ще дещо. Більшість моїх історій народжується після опівночі ❤️ Думаю, багато хто мене зрозуміє:
Доброго часу доби, мої хороші! ☀️ Сьогодні о 12:00 виходить новий 60 розділ «Архів» другої книги з циклу «Колонія. Історія Ріки» — «Тріщини». ⚠️ Як завше, я зробила новий тизер — його можна подивитися


6 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯ у захваті від новинки!!!❤️❤️❤️)))
І підбірка книжок дуже гарна!!!)))
Анна Багирова, Тому я кричу про неї на кожному кутку)
Чудові книги❤️! До тла!
Щастя, Дякую ❤️
Ніколи не чекаю знижок,купую одразу.
Я б після попелу,залила б смолою,а потім бетоном.
Oksana Deineka, Щоб і не вилізло ніколи!
Новинка зачаровує!❤️
Nata Bond, Дякую ❤️
Гарна пара
Night Rain, Дякую ❤️
Класні знижки на неймовірні історії!!!❤️❤️❤️❤️❤️
А новинка просто вогонь!!! ❤️❤️❤️❤️❤️
До основ!!!
Олена Гушпит, До тла!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати