Марафон взаємочитання добігає кінця!

Привіт, друзі! 

Марафон взаємочитання “Перше враження” добігає кінця! Офіційно до завершення залишилося менше доби. Дякую всім хто долучився та підтримував! Зокрема спасибі колегам, які хоч у зв’язку з обставинами не змогли взяти участь, але також підтримували і вболівали за процес! І окрема дяка тим, хто відписався у блог щодо прочитання. Якщо хтось ще не встиг прочитати свій обов'язковий твір у рамках марафону та залишити коментар з першим враженням, прохання за можливості зробити це. На жаль дні і ночі в країні важкі, тому всяке буває. Одним словом, якщо хтось ще не встиг, за можливості зробіть будь ласка. Список з творами за посиланням тут.

 

Сподіваюся марафон залишив по собі здебільшого приємне враження. Якщо сподобалося, з часом можемо ще раз провести щось подібне у легкому форматі взаємочитання, й коментарів з враженнями про твір. Буду вдячний, якщо напишите кілька слів під цим блогом, чи цікаво було б Вам у майбутньому долучитися до подібної ініціативи? Як будуть бажаючі, можна буде на майбутнє організувати. Ще раз дякую всім за участь та підтримку! ❤️

17 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ева Ясакова
25.11.2025, 21:48:37

Хоч я, нажаль, не дочекалась реакції на свій роман, але, завдяки Вашій ініциатіві, мала змогу ознайомитись з дуже цікавими творами. Дякую за марафон❤️

Микола Давидкін
25.11.2025, 23:17:57

Ева Ясакова, Щиро дякую Вам за добрі слова!

Я щойно написав авторові, який за умовами марафону мав читати Ваш твір, повідомлення у найпершому блозі. Вірю, що все ж причиною тому непередбачувані обставини, і він наздожене прочитання. Ще раз дякую Вам! ❤️


"Mytr, Вітаю! Про всяк випадок нагадую, що сьогодні завершальний день марафону. Розумію, що ситуації бувають різні, особливо у наш час, але за нагоди зазирніть будь ласка до твору автора, якого мали читати за умовами марафону. Пані Єва, на жаль ще не отримала Ваш відгук, тож прохання коли матимете змогу ознайомитись з початком її твору та поділитися першим враженням. Дякую Вам!"

avatar
Лана Рей
25.11.2025, 19:43:09

❤️❤️❤️❤️

Микола Давидкін
25.11.2025, 23:09:29

Лана Рей, Дякую Вам! ❤️

avatar
Оксана Маркова
25.11.2025, 17:18:01

Дякую за марафон❤️✨️❤️

Микола Давидкін
25.11.2025, 19:05:47

Оксана Маркова, Дякую Вам! ❤️✨

avatar
Ірина Скрипник
25.11.2025, 14:45:10

Так, чому б і не повторити ?)

Показати 3 відповіді
Микола Давидкін
25.11.2025, 16:58:44

Ірина Скрипник, ❤️

avatar
Крісті Ко
25.11.2025, 16:47:44

Дякую за Марафон ❤️❤️❤️✨

Микола Давидкін
25.11.2025, 16:52:37

Крісті Ко, Дякую Вам, що підтримали та взяли участь! ❤️

avatar
Анна Лінн
25.11.2025, 16:32:29

Дякую за марафон. Знайшла щось цікаве =)

Микола Давидкін
25.11.2025, 16:46:18

Анна Лінн, Дякую Вам, що взяли участь та підтримку! ) Якось можно буде повторити )

avatar
Лорена Мар’ін
25.11.2025, 16:06:06

Дуже крута ініціатива, багато нових книг відкрила для себе)

Микола Давидкін
25.11.2025, 16:44:48

Лорена Мар’ін, Дякую дуже, що долучилися! ) спасибі за добрі слова! Дуже приємно! )

avatar
Аса Шель
25.11.2025, 15:56:32

Брала участь, сподобалося)

Микола Давидкін
25.11.2025, 15:57:59

Asashell, Дякую Вам ) Спасибі, що взяли участь та підтримали )

avatar
Дана Новак
25.11.2025, 15:43:03

Гарний був марафон, мені сподобалося ✨️

Микола Давидкін
25.11.2025, 15:57:02

Dana N, Щиро дякую Вам за добрі слова і за те, що долучилися! ✨

avatar
Світлана Фоя
25.11.2025, 14:24:00

Це був чудовий марафон ❤️✨️✨️✨️. Дякую❣️

Показати 2 відповіді
Світлана Фоя
25.11.2025, 15:27:03

Микола Давидкін, ❤️❤️❤️✨️✨️✨️✨️

avatar
Поліна Ташань
25.11.2025, 15:06:47

Гарний марафон, сподіваюся, у наступному зможу взяти участь❤️❤️❤️

Микола Давидкін
25.11.2025, 15:17:55

Поліна Ташань, Щиро дякую Вам за добрі слова! Обов'язково приєднуйтесь ❤️

avatar
MargFed
25.11.2025, 14:38:29

Дякую за такий чудовий марафон!

Микола Давидкін
25.11.2025, 14:43:15

MargFed, Щиро дякую Вам, що долучилися, і спасибі за теплі слова!

avatar
Лекса Т. Кюро
25.11.2025, 14:20:50

Ви молодець, Нік ᕙ⁠(⁠ ⁠ ⁠•⁠ ⁠‿⁠ ⁠•⁠ ⁠ ⁠)⁠ᕗ☀️❤️ Проводити марафон — це велика відповідальність. Думаю, Ви гідно справилися. Сподіваюсь, що Вам самому було цікаво й корисно це.
Нових цікавих цікавинок Вам, легкого пера та спокою! ✨ Чекаю на новий розділ «Лихого серця»!)

Ви як? Як Ваші близькі? Все гаразд?

Показати 3 відповіді
Микола Давидкін
25.11.2025, 14:37:26

Лекса Т. Кюро, ❤️

avatar
Ромул Шерідан
25.11.2025, 14:14:26

Люблю подібні марафони й залюбки беру участь. І хоч у цьому участі не брав через інший марафон й інші причини, впевнений, що цей марафон був таким ж натхненним й цікавим. Бажаю усім марафонцям безмежного натхнення й усяких гараздів ✨✨✨

Микола Давидкін
25.11.2025, 14:25:27

Ромул Шерідан, Щиро дякую за добрі побажання і теплі слова, Романе! ✨

❤️❤️❤️

Микола Давидкін
25.11.2025, 14:24:38

Кайла Броді-Тернер, Дякую, що підтримували, Кайла! Дуже-дуже приємно! ❤️

Дякую за організацію)))

Микола Давидкін
25.11.2025, 14:24:13

Катерина Винокурова, Дякую Вам, що долучилися та підтримали! )

Інші блоги
Я повернулася
Я давненько нічого не писала в блозі. І, чесно кажучи, трохи хвилююся, натискаючи кнопку «Зберегти». Останні місяці були дуже насиченими. Багато що відбулося та змінилося, але одна річ залишилася незмінною — я продовжувала
Чому варто звернути увагу на це?
Вітаю! Чому варто звернути увагу на цикл "Хуртовина" (обидві картинки клікабельні) Бо це дуже нестандартна книга. Це фентезі, але тут немає ані драконів, ані чаклунів, і навіть таємного
Оновлення та буктрейлер ❤️☺️✨
Вітаю всіх книголюбів! Вчора нарешті додала оновлення до «Шляху пошуків і надії: другого поштовху». Все йде не так швидко, як би хотілося. В наступному розділі анонсую маленьку краплинку «Санта-Барбари»,
Марафон: взаємне читання за вподобаннями❗️❗️❗️
Цей марафон я вже проводила двічі, і щоразу він показував чудові результати. Тому вирішила зробити його регулярним — раз на один-два місяці. Його мета — взаємне читання, підтримка авторів та знайомство з новими книгами.
Нічого кращого вже не напишете, як би не старалися
Цей розділ написаний під враженням блогу, де автор стверджує, що письменник, може написати лише кілька вдалих творів, а потім він психологічно, емоційно та онтологічно вичерпується. І з під його пера чи клавіатури виходять
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше