Літературний гастросет

Останнім часом, переглядаючи «Майстер Шеф», я ловлю себе на думці, що гарна їжа — це окремий вид задоволення. У мене є цікава особливість: я настільки люблю смачні страви, що багато речей у світі асоціюю саме з ними.

Тож сьогодні я хочу представити вам справжній літературний гастросет. Хоча я не фанатка алкоголю та морепродуктів, деякі історії зовсім не про солодкість чи десерти. Тому тримайте моє меню:

✨✨✨

1. Аперитив — “Солодкий цукор

Бокал просекко з ягодами
Легкий, ігристий, трохи фліртовий і без сумнівів солодкий. 

 

2. Амюз-буш — “Угода з Кроулі

Тарталетки з чорною ікрою
Маленькі, але виразні. Темні, солонуваті, з “диявольською” благородною нотою. 

 

3. Закуска — “Врятований тобою

Домашній теплий салат з ягням, гарбузом і зеленою олією
Ніжність + тепло + домашність + турбота. Це саме настрій історії.
Закуска, що створює відчуття захищеності та затишку.

 

4. Основна страва — “В обіймах диявола

Стейк з яловичини прожарки рівня rare з розмарином та печеним часником
Темний, насичений, гарячий.  Вибуховий смак, “гріховний” вайб, але вишукано й дуже по-дорослому.

  

5. Десерт — “Новий наложник шейха

Глазуровані пончики з медом і фісташкою…
Солодкі так, що “аж тече”.
Ніжні, спокусливі, трохи розпещені — чистий десертний вайб.

 

6. Спецдесерт за святковим настроєм — “Петля Самайну

Пиріг із гарбуза з корицею, мускатом і карамельним соусом
Тому що Геловін, магія, осінь, ритуали — ідеально як сезонний десерт.

 

7.  Дайджестив — “Володарка осіннього вітру” (зазвичай напій, але…)

Теплі сінабони з карамеллю та пеканом
Смак осені, вітер, кориця, карамель — магія, що розкривається у найкращий осінній вечір. 

 

Що сьогодні замовите на вечерю?

✨✨✨

«Володарка осіннього вітру» — нові розділи щодня о 16:00.

 

Ваша улюблена письменниця,

Ольха Елдер 

Телеграм-канал "Вільхова садиба

26 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Оксана Павелко
25.11.2025, 19:08:35

Ну так, в "Обіймах диявила" є гарненько просмажене м'ясце ;)

Ольха Елдер
25.11.2025, 20:21:11

Оксана Павелко, О так)) Є там) ❤️❤️❤️

avatar
Марія Залевська
25.11.2025, 18:47:52

О БОЖЕ!
Це шикарний блог! КАЙФ! І мені здається, .всі порівняння дуже влучні!
П.с. Особливо для мене, яка має аскезу від випічки :D

Ольха Елдер
25.11.2025, 20:21:00

Марія Залевська, Я теж майже на такій аскезі)) ❤️❤️❤️ Дякую!

avatar
Світлана Фоя
22.11.2025, 21:51:25

Незвично і яскраво. Люблю цікаві задумки і всілякі викрутаси ❤️❤️❤️. Сьогодні в меню дуже смачні книги. Дякую ❣️

Ольха Елдер
22.11.2025, 21:53:29

Світлана Фоя, А вам дякую за книгу ❤️❤️❤️

avatar
Ната
20.11.2025, 11:11:22

Я одна тут їсти захотіла??❤️❤️❤️

Показати 3 відповіді
Ольха Елдер
20.11.2025, 11:43:01

Ната, ❤️❤️❤️

avatar
Мрія Чарівна
19.11.2025, 22:35:53

Дуже незвичний блог! Дякую за згадуючи моєї книги)))) Приємно, що це десерт)

Ольха Елдер
19.11.2025, 22:37:38

Чарівна Мрія, Це дуже смачна історія! ❤️❤️❤️❤️

avatar
Лана Рей
19.11.2025, 21:35:24

Смакота ❤️❤️❤️❤️

Ольха Елдер
19.11.2025, 22:15:30

Лана Рей, Дякую! ♥️♥️♥️❤️

avatar
Лана Жулінська
19.11.2025, 20:40:41

Хочеться одразу все! І з'їсти, і прочитати ❤️✨

Ольха Елдер
19.11.2025, 20:44:42

Лана Жулінська, Супер)) Значить смачного) ❤️✨❤️

avatar
Христина Вілем
19.11.2025, 20:09:29

Ааааааааааааааааааааааааааа як апетитно❤️

Ольха Елдер
19.11.2025, 20:16:58

Христина Вілем, Смачного! ❤️❤️❤️

avatar
Hetti
19.11.2025, 19:09:53

За.... за.... заааапааакуйте)
Я не п'яна. Я просто , хм, закоооооохана.

Ольха Елдер
19.11.2025, 19:49:59

Hetti, сет для вас ❤️❤️❤️❤️

avatar
Крісті Ко
19.11.2025, 19:38:04

Вийшло, неймовірно, чарівно та смачно ❤️

Ольха Елдер
19.11.2025, 19:48:15

Крісті Ко, Дякую! ❤️❤️❤️

avatar
Ромул Шерідан
19.11.2025, 19:24:30

Дуже класне меню✨☺️

Ольха Елдер
19.11.2025, 19:48:09

Ромул Шерідан, Дякую! ☀️☕❤️

avatar
Morwenna Moon
19.11.2025, 19:17:43

Шикарне меню, гідне будь-якого мішленівського ресторану! Прекрасний блог! ❤️ Дякую за згадку )

Ольха Елдер
19.11.2025, 19:47:23

Morwenna Moon, І вам дякую! ☀️☀️☀️

avatar
Діана Лисенко
19.11.2025, 19:07:02

Дуже цікавий блог ❣️❣️❣️

Ольха Елдер
19.11.2025, 19:47:10

Діана Лисенко, Дякую! ☀️✨☺️❣️

avatar
Інна Снігова
19.11.2025, 19:47:03

Краса ❤️❤️❤️❤️

avatar
Оксана Павелко
19.11.2025, 19:00:48

☺️❣️❣️❣️☀️

Ольха Елдер
19.11.2025, 19:46:57

Оксана Павелко, ✨☺️☀️❣️

avatar
Олена Ранцева
19.11.2025, 18:15:30

Нічого собі як атмосферно) А ще я захлинулася слиною)))

Показати 3 відповіді
Ольха Елдер
19.11.2025, 19:46:47

Олена Ранцева, Супер ❤️✨☺️

avatar
Ніколь Нікнейм
19.11.2025, 18:36:57

Ням-ням❤️❤️❤️

Ольха Елдер
19.11.2025, 18:41:05

Нікнейм, ✨❤️✨

avatar
Mary J
19.11.2025, 18:30:25

Ваууу!)) Сільки ж вкладено часу і сил! І не дарма) Вийшов неймовірний блог❤️❤️❤️

Ольха Елдер
19.11.2025, 18:34:50

Mary J, Дякую! ❤️❤️❤️ (Дійсно постаралась))

Ось це я розумію прекрасна вечеря)))

Ольха Елдер
19.11.2025, 18:29:49

Катерина Винокурова, Смачного) ❤️✨❤️

avatar
Тея Калиновська
19.11.2025, 18:26:13

В захваті від того, яку працю Ви проробили створюючи такий ,,смачний блог''❤️❤️❤️ І дуже сподобалося, як передали атмосферу моєї історії❤️❤️❤️ Дякую❤️✨❤️✨❤️

Ольха Елдер
19.11.2025, 18:28:02

Тея Калиновська, Вона така затишна ✨✨✨

Дякую! ❤️❤️❤️

avatar
Мельська Наталі
19.11.2025, 18:26:01

З такими смачними стравами треба ще добавку просити)

Ольха Елдер
19.11.2025, 18:27:37

Мельська Наталі, Просіть)) Ми принесемо ✨✨✨

avatar
Анна Лір
19.11.2025, 18:25:33

Яка краса! Деякі страви я вже куштувала, дуже смачні!♥️♥️♥️

Ольха Елдер
19.11.2025, 18:27:25

Анна Лір, Клас! ✨♥️✨

avatar
Белла Ісфрелла
19.11.2025, 18:16:58

❣️♥️❣️

Ольха Елдер
19.11.2025, 18:19:43

Белла Ісфрелла, ❣️♥️❣️

avatar
Анна Лінн
19.11.2025, 18:15:56

ах які дубайскі донати =)

Ольха Елдер
19.11.2025, 18:16:08

Анна Лінн, ❤️❤️❤️

Інші блоги
Новинка "Попіл душі". Повний текст
Привіт! Привіт! Привіт! Нарешті я опублікувала книгу, над якою працювала понад два роки. Ця історія далася мені нелегко, але мені подобається, якою вона вийшла. Тож... якщо ім'я Денис Ясін вам щось говорить, тоді ви вже
Культура спілкування...
З якими негативними моментами в спілкуванні на Букнеті з іншими авторами ви стикались? І як часто? Що вам пишуть "хейтери"? І як ви на це реагуєте? У мене - два випадки знецінення. Для мене це особливо неприємно, бо писати
Колишній повертається з секретами
Що робити, коли твій шлюб висить на волосині, а ти приховуєш від чоловіка своє минуле? Віддати коханому свободу тіла, але не сказати те, чого він ніколи не знав про власну дружину⚡️ Зламані клятви розкажуть вам про
Онука декана і викладач філософії.Дуже пристрасно!
ЗНИЖКА НА ЄВУ І ВЛАДИСЛАВА АНДРІЙОВИЧА!!! ЩЕ КІЛЬКА ГОДИН!!!!!!!!!!! ПОСПІШАЙТЕ!!!!!! В інституті розмови лише про майбутні змагання і відпочинок біля річки. Хлопці закупились алкоголем і попусками , хоч не думаю що викладачі
♥️ Я (не) спік інгліш вже на сайті (запрошую) ♥️
Перше оповідання із серії «Скло спогадів» вже налічує три розділи до ознайомлення. Завтра буде ще три, післязавтра ще три… Там загалом 12 розділів, товстеньке оповідання. ☺️ Хочу поділитися одним
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше