Цікавинка: Пори року моїх героїв

Я начиталася блогу Діани Лисенко, і хоча це не челендж, мені захотілося приєднатися до теми та розповісти про своїх ключових персонажів.

 

Ліара і Мейсі — хоча поки що дівчата просто сусідки, у майбутньому вони й справді стануть найкращими подругами. Між ними є дуже теплий і чуттєвий зв’язок.
 

Ліара холодна й розбита, немов брудний осінній листок, вкритий памороззю, і все, чого вона хоче — щоб ніхто не торкався її темряви. Але Мейсі чутлива й дзвінка, як весна; вона товариська, яскрава і текуча, мов струмок, прогрітий першим сонцем. Тому вона точно знає, що серце Ліари не таке вже крижане — і дуже хоче його зігріти.

 

Мейсі й Еліас. Двоюрідні брат і сестра. Їхні батьки у страшній ворожнечі. Та й між ними самими точиться протистояння між любов’ю — тягою родових коренів і глибокою образою. Еліас теж весна. Але зовсім рання, коли під глибоким шаром снігу зароджується перше життя — проліски. І він знає, що йому не потрібно надто багато сонця, тому трохи пихатий і пишається собою. Але він ніколи не залишить сестру в біді чи наодинці. Він має намір стати королем і повернути Мейсі до клану ельфів.

Еліас і Дерек. Найхвилюючіший дует. Дерек — літо. Чарівне, тепле й таке, що миттєво викликає довіру. Причому не просто літо, а кінець серпня, коли ще трошки — й настане осінь, час збирати плоди праці. Але сонце ще таке тепле, а природа така манлива, що хочеться розтягнутися на траві й слухати, як гудуть медові бджоли. Дерек топить перший сніг у серці Еліаса, і його зверхність тане зі швидкістю першої відлиги...❤️

 

«Володарка осіннього вітру» — нові розділи щодня о 16:00.

 

Ваша улюблена письменниця,

Ольха Елдер 

Телеграм-канал "Вільхова садиба

15 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Христина Вілем
14.11.2025, 19:18:30

Очевидно що це ваші улюблені пори року. Така тепла характеристика героїв, аж усміхаюся ❤️❤️❤️

Показати 3 відповіді
Ольха Елдер
15.11.2025, 00:09:10

Христина Вілем, ❤️❤️❤️

avatar
Ромул Шерідан
14.11.2025, 20:56:56

Дуже гарні♥️♥️♥️

Ольха Елдер
14.11.2025, 21:25:52

Ромул Шерідан, Дякую! ♥️♥️♥️

avatar
Люмен Белл
14.11.2025, 19:22:38

Дуже гарно♥️

Ольха Елдер
14.11.2025, 20:40:06

Люмен Белл, Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Діана Лисенко
14.11.2025, 19:02:59

Мені дуже приємно, що я вас надихнула. У вас вийшло дуже цікаво, а візуали просто неймовірні ❤️

Ольха Елдер
14.11.2025, 20:39:27

Діана Лисенко, Дякую! ❤️❤️❤️

avatar
Анна Лір
14.11.2025, 17:34:58

❤️❤️❤️

Ольха Елдер
14.11.2025, 18:28:05

Анна Лір, ❤️❤️❤️

avatar
Мрія Чарівна
14.11.2025, 17:16:44

Так, щось мене твій Еліас вштирює все більше...

Показати 3 відповіді
Ольха Елдер
14.11.2025, 18:28:03

Чарівна Мрія, ❤️❤️❤️

avatar
Тея Калиновська
14.11.2025, 17:10:50

Красулькі❤️✨❤️✨❤️

Ольха Елдер
14.11.2025, 17:19:00

Тея Калиновська, Дякую! ✨☀️✨⭐♥️

avatar
Белла Ісфрелла
14.11.2025, 17:09:07

Дуже ніжні і чуттєві візуали❤️

Ольха Елдер
14.11.2025, 17:18:53

Белла Ісфрелла, Дякую! ♥️♥️♥️

avatar
Morwenna Moon
14.11.2025, 17:06:29

❤️❤️❤️

Ольха Елдер
14.11.2025, 17:18:46

Morwenna Moon, ♥️♥️♥️

avatar
Оксана Павелко
14.11.2025, 17:03:27

☺️❣️❣️❣️✨

Ольха Елдер
14.11.2025, 17:18:40

Оксана Павелко, ✨⭐☀️♥️

avatar
Міріада Фаєр
14.11.2025, 17:00:34

Боже,які хлопці гарні. Так ніжно)

Ольха Елдер
14.11.2025, 17:18:29

Міріада Фаєр, Дяякую! ♥️♥️♥️

Візуал БОМБА)))

Ольха Елдер
14.11.2025, 17:00:23

Катерина Винокурова, Дякую!❤️❤️❤️

avatar
Mary J
14.11.2025, 16:55:46

Які ж у вас красиві арти!)) Персонажі також дуже цікаві ❤️❤️❤️

Ольха Елдер
14.11.2025, 16:56:43

Mary J, Дякую! ❤️❤️❤️

Інші блоги
♥️ Я (не) спік інгліш вже на сайті (запрошую) ♥️
Перше оповідання із серії «Скло спогадів» вже налічує три розділи до ознайомлення. Завтра буде ще три, післязавтра ще три… Там загалом 12 розділів, товстеньке оповідання. ☺️ Хочу поділитися одним
Новинка "Попіл душі". Повний текст
Привіт! Привіт! Привіт! Нарешті я опублікувала книгу, над якою працювала понад два роки. Ця історія далася мені нелегко, але мені подобається, якою вона вийшла. Тож... якщо ім'я Денис Ясін вам щось говорить, тоді ви вже
Культура спілкування...
З якими негативними моментами в спілкуванні на Букнеті з іншими авторами ви стикались? І як часто? Що вам пишуть "хейтери"? І як ви на це реагуєте? У мене - два випадки знецінення. Для мене це особливо неприємно, бо писати
Колишній повертається з секретами
Що робити, коли твій шлюб висить на волосині, а ти приховуєш від чоловіка своє минуле? Віддати коханому свободу тіла, але не сказати те, чого він ніколи не знав про власну дружину⚡️ Зламані клятви розкажуть вам про
Онука декана і викладач філософії.Дуже пристрасно!
ЗНИЖКА НА ЄВУ І ВЛАДИСЛАВА АНДРІЙОВИЧА!!! ЩЕ КІЛЬКА ГОДИН!!!!!!!!!!! ПОСПІШАЙТЕ!!!!!! В інституті розмови лише про майбутні змагання і відпочинок біля річки. Хлопці закупились алкоголем і попусками , хоч не думаю що викладачі
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше