Омегаверс: перша проба

Доброго ранку, шановні автори й читачі!❤️(04:48)

Надихнувшись іншими письменниками я вирішила теж попрактикуватися в написанні подібного жанру історій. Хоча років 5 тому я навіть не мислила, що колись говоритиму відкрито про подібне, не те, що писатиму!

Не буду затягувати. Сподіваюся, вам хоч трішки сподобається❤️ Якщо ні - я не засмучуся❤️

"Не те, чим здається"

Тож в одному лише рушнику я вийшов до нього на кухню
- Яре, позичиш мені кілька своїх речей? Я геть забув, що в мене їх обмаль, а ті, що є потрібно негайно випрати!
- Так, звіііісноо, - заїкаючись і ледь не давлячись напоєм відповів друг. 
- Вибач за такий вигляд, ті речі брудні, не хотів на чисте тіло знову одягати.
- Та все добре, зараз підемо тобі щось шукати, - і ми пішли в його спальню. 
 Ярослав крадькома кидав на мене розглядаючі погляди, але я все помітив і вирішив, що хлопець порівнює мою статуру зі своєю і оцінює, хто більш м'язистий - в нас це був частий ритуал, навіть вголос обговорювали, коли відпочивали, наприклад, біля моря чи купалися в басейні.
- Ось, тримай: футболка, піжамні штани, білизна - вона чиста, не переживай, нової, на жаль, немає, - хлопець почергово давав мені речі, виймаючи їх із шафи. - Шкарпетки давати? В тебе все ще мерзнть ноги?
- Так, давай, досі мерзнуть, - здивувався я тому, що він пам'ятає такі дрібниці.
- Давай одягайся і їсти, - Ярослав знову окинув мене дивним нечитальним поглядом і вийшов.
 

13 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Люмен Белл
10.11.2025, 11:59:26

Іноді саме такі експерименти дають найкращий результат) Бажаю натхнення у творчості та безмежного бажання творити не дивлячись ні на що❤️

Night Rain
10.11.2025, 12:10:45

Люмен Белл, Дякую!

avatar
Morwenna Moon
10.11.2025, 11:59:30

Як цікаво! ❤️

Night Rain
10.11.2025, 12:10:28

Morwenna Moon, ❤️❤️

avatar
Белла Ісфрелла
10.11.2025, 11:33:43

Неможливо пройти повз книги — "це точно не те, чим здається"))

Night Rain
10.11.2025, 11:36:11

Белла Ісфрелла, Дякую❤️

avatar
Mary J
10.11.2025, 11:17:24

Бажаю вам натхнення!)) Історія виглядає дуже цікавою)

Night Rain
10.11.2025, 11:36:18

Mary J, Дякую❤️

avatar
Марія Залевська
10.11.2025, 11:05:21

Ооо, інтригує!

Night Rain
10.11.2025, 11:10:41

Марія Залевська, ❤️❤️

avatar
Айрін Айс
10.11.2025, 07:02:37

Буде щось цікавеньке:) обожнюю читати омегаверс! Гадаю все ж знайдуться люди котрим теж цікаво, бо якщо чесно цікавий якісний омегаверс приходиться шукати поза межами цього сайту. Тож добре що жанри і тематики розширюються:))

Night Rain
10.11.2025, 10:37:06

Айрін Айс, Згодна, я теж шукаю омегаверс за межами сайту! Але в нас є гідні авторки і одна з них - Delulu Fabii - в неї вийшла гаряча новинка!!!❤️❤️❤️

avatar
Ася Рей
10.11.2025, 07:16:25

Я дуже рада, що ви наважились спробувати себе в омегаверсі! Початок просто вогонь ? Сцена з рушником та цією «оцінкою, хто більш м'язистий» одразу задає таку гарячу іскру між хлопцями! Це вже дуже інтригує, люблю цей троп вимушеного співжиття. Бажаю багато натхнення і дякую за вашу працю! ❤️

Night Rain
10.11.2025, 10:33:05

Ася Рей, Дякую за емоційний коментарик❤️❤️

avatar
Анна Лір
10.11.2025, 07:45:26

Буду відкривати для себе цей жанр❤️❤️❤️

Night Rain
10.11.2025, 10:32:12

Анна Лір, Можете спробувати❤️❤️❤️

avatar
Мрія Чарівна
10.11.2025, 07:56:28

Ууу! О, це цікаво!!! Більше омегаверса на Букнеті!

Night Rain
10.11.2025, 10:31:46

Чарівна Мрія, Вухуу, так❤️❤️

avatar
Оксана Павелко
10.11.2025, 09:22:26

☺️❣️❣️❣️☀️

Night Rain
10.11.2025, 10:31:24

Оксана Павелко, ❤️❤️

avatar
Діана Лисенко
10.11.2025, 08:31:13

Вітаю з новинкою! Море натхнення та успіхів)

Night Rain
10.11.2025, 10:30:57

Діана Лисенко, Дякую❤️

Інші блоги
Терміново!
Накидайте посилань на результати флешмобів "оповідання/історія за картинкою".
"Рожевий філіал" відкрито
(загадково посміхається вам) Залітаю на мейнстрім зі своїм першим СЛР “Там, де шепочуть хвилі” (далі просто “Хвилі”). Також заходжу вже вдруге на флешмоб “літні оповідання 500 градусів” і на івент “Курортний
Чи потрібен шокуючий початок?
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Гарні новини для читачів і слухачів!
Сьогодні мене дуже порадували чудовою новиною! Уже зовсім скоро на YouTube-каналі «Книгомандри» вийде озвучка невеликої історії «Карти, кіт і катастрофа». На вас чекає гумористична пригода про події другого
Останній холостяк?
Як ідея?
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше