Пам'ятаємо, готуємо, поспішаємо) А ви?

Друзі, нагадую, що ми з Лолой Живой готуємо для вас продовження історії трьох невгамовних відьмочок "Кожній відьмі по тварі".

Процес бурлить повним ходом! Зізнаюсь, це перша книга за останні, мабуть, років десять, яку я не пишу онлайн. Тому мені дуже не вистачає ваших коментарів і обговорень ❤️

Та на жаль, проаналізувавши статистику і нові умови букнету, ми прийшли до висновку, що передплату нам не відкриють. Але нам неймовірно подобається ця історія, тому ми хочемо зробити її саме такою, як і задумали.

І в нас до вас є запитання. Хто чекає книгу на букнеті?

Нагадую, що першу частину "Кожній відьмі по тварі" можна прочитати тут 

Друга буде останньою, в ній розкриються всі таємниці

***

А це невеличкий уривочок з нової книги!

?

– Асо! – лякається Діянка.

– Хоч ти не озирайся! – долинає грізний голос Мори. – І не розмовляйте з ним.

– Чого це раптом? Що взагалі сталося? – інтонації відьмака настільки щирі і природні, не втримуюсь та розплющую спершу одне око.

Помічаю голі чоловічі груди перед собою.

Розплющую друге око. Груди здаються цілком натуральними.

– Моро, він виглядає справжнім, – протягую руку до грудей, тицяю обережно пальцем. – Теплий.

– Хоча б в очі не дивись, – Мора теж розвертається, очі опущенні донизу.

Опускаю і свої:

– Ой! – пищу.

– Що там? – не витримує Діянка, розвертається: – Ой.

– Точно непокоєний дух, – констатує Мора.

– Хто?! – не витримує дух.

– І що з ним робити? – перелякано шепоче Діянка.

– Ти, – кажу йому.

– Чого це раптом? – гнівається майже справжній чоловік, складаючи руки на грудях.

– Бо справжній Арс голим би перед нами не ходив, – видаю, відвертаючись вбік.

– Як найсправжнісінький Арс, заявляю, що ходив би, якби чомусь прокинувся в кущах без одягу, – відчуваю, як мене спопеляють поглядом.

ЧЕКАЄМО НА ВАШІ КОМЕНТАРІ!

8 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Алена Шушурина
01.12.2025, 22:52:51

Я, я чекаю!!! Дуже чекаю!!!)

Нідейла Нельте
02.12.2025, 12:31:45

Алена Шушурина, дуже приємно! Дещо важкувато писати без вашого відгуку))) Так і хочеться щось обсудити, подивитись на реакцію)) Але тримаємось, пишемо!

avatar
Нідейла Нельте
18.11.2025, 13:57:56

Дякую усім, хто відгукнувся!

яка кумедна назва )))

Нідейла Нельте
09.11.2025, 21:05:46

Вікторія Ляховець, рада, що вам сподобалося)) Друга книга буде називатися "Кожній відьмі по парі"))

avatar
Юлія Ткач
09.11.2025, 09:16:01

Так, я чекаю на неї)

Нідейла Нельте
09.11.2025, 21:04:47

Юлія Ткач, рада бачити! Дякуємо, що відгукнулися!))

avatar
Мила Мила
07.11.2025, 20:16:31

Ух ти! Чекаю з нетерпінням. Надхнення

Нідейла Нельте
07.11.2025, 22:16:24

Мила Мила, щиро дякуємо! Неймовірно рада бачити)

avatar
Олена Гушпит
07.11.2025, 18:53:03

Дуууууже..!!! Дууууже чекаю!!! ❤️❤️❤️
Теж скучила!!!)))❤️❤️❤️

Нідейла Нельте
07.11.2025, 22:15:54

Олена Гушпит, дуже зворушили, дякуємо! ❤️❤️❤️

avatar
Наталія Діжурко
07.11.2025, 18:09:31

Чекаю з нетерпінням на продовження!
А уривочок - супер! ❤️

Нідейла Нельте
07.11.2025, 18:17:56

Наталія Діжурко, дуже приємно! Рада бачити ❤️ Працюємо)

avatar
Нідейла Нельте
07.11.2025, 18:08:16

Друзі, дуже скучила за вами))

Інші блоги
Знижка!
Нагадую своїм неймовірним читачам, що сьогодні діє знижка на книгу «Між двох тіней». А ще не забувайте, що перша книга циклу — «Гра без згоди» — доступна безкоштовно. Тож фактично ви отримуєте дві
Трохи суму...
Сьогодні дізналася, що Букнет покинули дві чудові талановиті авторки, що підтримували та надихали мене протягом тривалого часу – Ева Роман і Діана Козловська. Знаю, що вони продовжують творчий шлях, але все одно сумно,
"Наша отрута"
Дарк-роман, історичний любовний роман. Бразилія початку 1970-х років, різниця у віці та статусі, складні емоції та почуття. Початок 70х років 20 століття. Бразилія. Жорстка диктатура. Хоча країна має успіхи, економіка ще не почала
Моя новинка вже на сайті! Хто головний біль боса?
Вітаю, любі читачі У мене стартувала вибухова новинка ГОЛОВНИЙ БІЛЬ ДЛЯ БОСА: ОЛЕКСАНДРА Зрада, шалені емоції, спекотне протистояння, службові інтриги та романтика з щіпкою гумору Запрошую до читання! - Тепер я
Вона на ринзі ...
- Захар. Я чесно не знав, блін, хотів бабла підняти. - з ходу зустрів мене директор. Останнім часом я клуб закинув, довірив йому. - Кажи. - Я домовився за бій дівчат. - Хто дозволив? - запитав я, піднявши очі
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше