Ох, Анарею, куди ж тебе занесло?!

Третя глава книга Наречений (приречений) відьми  вже викладена, запрошую!

Вдихаючи дорожній пил, Анарей роздумував над планом втечі. Відкрито протистояти Відьмі абсолютно неможливо. Люди – просто піщинки для Відьми-Хранительки. Вона про мураху піклуватиметься більше, ніж про людину. Але що, якщо йому спробувати втекти?
Відьма все ж істота з плоті та крові. Має ж вона втомлюватися, потребувати відпочинку, а можливо, навіть лягати спати? Можна скористатися таким моментом і тихо, немов тінь, загубитися серед дерев? Якщо все вийде – чудово, якщо ж ні – Анарей уже двічі за цей день був готовий до смерті, тож йому не звикати.

Як вам Анарей?

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Мрія Чарівна
03.11.2025, 19:53:45

Дуже навіть симпатичний)

Показати 3 відповіді
Єва Сова
03.11.2025, 20:26:28

Чарівна Мрія, ❤️❤️❤️

avatar
Тея Калиновська
03.11.2025, 19:02:58

Трохи замучений, але сипатяжка. А коли відійде від пережитого, то буде просто красунчиком❤️❤️❤️

Єва Сова
03.11.2025, 19:25:43

Тея Калиновська, О, так, він на мій смак! ❤️❤️❤️❤️

avatar
Ромул Шерідан
03.11.2025, 18:34:49

Кремезний, сильний, втомлений.

Єва Сова
03.11.2025, 18:46:18

Ромул Шерідан, Надзвичайно влучне визначення, дякую!

Інші блоги
⭐цікаве з книги⭐
Але тут я згадала розмову за вечерею. Те, як Яро спокійненько, навіть механічно перелічував тих на кого полював. Наче це не були живі істоти, а просто бездушні цілі. І мені стало моторошно. Так… мені особисто чи моїй
Маленькі радості, нова книга, Вероніка на яхті ♥︎
Друзі, привіт! Як ваші вихідні? У Аслана з Веронікою вони почалися незабутньо... Але, маємо надію, закінчаться краще..)) Сьогодні Водійка для Дикого знову була в топ-3 книг, що набирають популярність на Букнеті❤️ Дякую
"Омріяна голочка"
Усім привіт! ✨ Сьогодні я здобула свою "омріяну галочку" — комерційний статус! Саме тому хочу сказати величезне "ДЯКУЮ" моїм вірним читачам. ❤️❤️❤️ Тому планую додати всі розділи книги Алексса.
Завжди цікаво, як саме ви читаєте книги
Поки історія відбувається з кимось іншим, так легко сказати: «Я б одразу все відчула та зрозуміла», «Я б ніколи цього не пробачила!» або «Я б повелася в цій ситуації зовсім інакше». А потім раптом життя ставить
Та, що купила вітер. Аудіокнига!
В мене чудова новина для всіх прихильників аудіокниг. Моя історія «Та, що купила вітер» озвучена YouTube-каналом «Книжки з вусами». Слухайте із задоволенням! А також не забувайте підписатися на мої
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше