Додано
03.11.25 01:34:17
Чи багато поціновувачів короткої прози?
Друзі, вітаю! Давно цікавило питання, наскільки актуальна зараз коротка проза, (як от моя новинка Стук) та як її сприймає читач.
Я створив добірку оповідань. У мене зазвичай це трилер, фантастика або містика. Іноді поєднання кількох жанрів. Та основа будь-якого мого твору це екзистенційний вибір, який робить людина свідомо або ж підсвідомо.
Поділіться своїми думками з цього приводу, будьласка.
Юлій Череп
256
відслідковують
Інші блоги
Вчора випадково натрапила на відео про Спарту, і мене досі не відпускає ця тема. Ми часто романтизуємо спартанців, уявляючи їх непереможними героями, але якщо зазирнути глибше — це була справжня антиутопія. Уявіть
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Сьогодні стартувала передплата на книгу «Помилково викрадена», і я хочу подякувати моїм неймовірним читачам за вашу підтримку ♥️ За кожен коментар,
Сьогодні о 18:00 виходить нова глава «Хоругви Землі» Шахти колонії повільно перемелюють усіх, хто в них потрапляє. Тут кожен день схожий на попередній, а втома давно стала частиною життя. Але навіть у такому місці
Я кайфую, 6к❤️ Це звісно не сотні тисяч, і не мільйони як в інших авторів, але це 6 тисяч. Мої! Мої 6к❤️ Я вас, бляха, люблю ❤️ Ви - чудо ;) ❤️
Любі читачі, сьогодні вийшов новий розділ книги Перший зорепад. Плато злиття Запрошую вас зазирнути в цю історію! Кожні сто років у Сфері Фіяловеннія звільняється місце в Пантеоні Дванадцятьох, і молоді Боги мають
10 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДуже-дуже люблю коротку прозу. Насичену, чітку, з глибокими сенсами... або таку, що створює настрій, заряджає позитивними емоціями. Деякі невеличкі твори чудово підходять для "самопрограмування", коли треба підняти настрій - один твір, коли треба набратися серйозності - інший, коли хочеться купатися в меланхолії - ще якийсь, з колекції улюблених. )
Юлій Череп, ❤️✨️✨️✨️
Люблю коротку прозу, але інших жанрів☺️
Night Rain, Дякую, за підбадьорливі слова:)
Вітання) я люблю коротке писати і читати) але зазвичай...принаймі так у мене, читають краще щось довше)
Night Rain, Певно що так)
Зараз конкурс проходить «тіні листопаду», там якраз потрібні короткі оповідання від 10000 сим. Можете спробувати там свої сили)
Аріна Спел, Дякую за інформацію, я й не знав про такий конкурс)
Можу сказати, що все індивідуально, і короткі прози також мають шанси на життя)))
Зараз коли всі спішать, а особливо в містах, короткі прози це те що треба.
За себе скажу, якщо зацікавили мене книга, то не важливо коротка вона чи ні, я всеодно буду її читати)))
Вашу книгу додала до бібліотеки, згодом прочитаю))
Успіхів вам ❤️
Лірія Маєр, Дякую)
В наш час, коли всі поспішають, коли читають з телефона в дорозі або на перерві, у коротких літературних форм поціновувачів набагато більше, ніж у занадто довгих. Хороше оповідання западає в душу не гірше ніж повномасштабний роман. Ну і кредо "краткість - сестра таланту" ніхто не відміняв. :-)
Єва Ромік, От я ж за це. Мені теж здалося, що короткі оповідання не мають рівної популярності з романами
Я часто читаю коротку прозу, і мені здається, що потрібна чимала письменницька майстерність, аби вміти стисло, але яскраво описати подію а персонажів.
Dana N, Це гарна новина ) Бо мені до вподоби саме коротка проза, і цікаво було "почути" однодумців
Я люблю коротеньке почитати)
Юлій Череп, Так, можна сказати так.)
Вибачте, я не люблю лишати розгорнуті коментарі. Але мені сподобалося. Є люди, а є Люди.
Анжеліка Вереск, Дякую, що відгукнулися
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати