Додано
31.10.25 17:44:18
Я до вас з подякою
Добрий вечір, дорогі мої читачі! Забігла привітатися та щиро подякувати за вашу підтримку. Вона зараз як ніколи потрібна нам усім. Я виїхала в відносно безпечний регіон і влаштувалася поки що тимчасово. Тому на майбутнє не буду обіцяти, що працюватиму у попередньому темпі, бо наперед не загадую. Обставини, на жаль, бувають вище за якісь-то плани. Проте поки живемо – сподіваємось на краще.
Ще мільйон разів дякую і заходьте почитати закінчення десятої глави про незвичайну сільську лікарку.
З любов'ю і повагою, ваша Аграфена Осіння.
Аграфена Осіння
1829
відслідковують
Інші блоги
Спочатку хочу подякувати всім за бестселер для ПРИБОРКУВАЧКИ ПРОКЛЯТЬ! Моя величезна подяка всім, хто підтримував книгу від самого старту! Всім, хто приєднався і хто купував! Дякую!!! І запрошую до книги, хто ще не приєднався:
Друзі, на Букнет з'являється новий вид тематичної активності авторів - івенти. Цього разу ми плануємо зібрати історії, які дарують відчуття літа, відпочинку, несподіваних зустрічей і почуттів, що народжуються там, де
Вітаю, любі читачі У мене стартувала вибухова новинка ГОЛОВНИЙ БІЛЬ ДЛЯ БОСА: ОЛЕКСАНДРА Зрада, шалені емоції, спекотне протистояння, службові інтриги та романтика з щіпкою гумору Запрошую до читання! - Тепер я
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото час від часу заглядаю у статистику й бачу, що потроху, але мої твори «Посмертя» та «Темні історії Малефича» все ж читають. (Ю-ху-ху!!!) І раптом подумав: як же це несправедливо,
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
21 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти❤️❤️❤️ сил! тримайтесь!
❤️❤️❤️
Дякую Вам щиро за Ваші прекрасні творіння, сподіваюсь, що Ви знайшли не лише безпечне місце, а й зустріли хороших людей і мало-помалу налаштовуєте своє нове життя.
Як каже один знайомий: "Зміни, які відбуваються у нашому житті, завжди на краще, лиш ми не завжди можемо в це повірити".....
Хай Ваше життя складеться найкращим для Вас чином.
Обіймаю і бажаю щастя :)
Сил вам та безпечного даху над головою. Нехай у вас все буде добре !
Добре, що Ви вже в безпеці! Сил Вам і натхнення! І хай все буде добре і надалі!
Аграфена Осіння, Як Ви? Сподіваюсь, Ви відновилися хоч трохи... Важкі часи... Хай у вас буде достатньо сил, щоб подолати всі труднощі!
Тільки но прочитала про причину відсутності оновлень :(( Дуже переживала, щоб з вами нічого трапилося і тут такє... Бережіть себе! Хай вищі сили вам поможуть, а поруч тільки добрі люди будуть! Чекаатиму на оновлення скільки треба, головне, щоб з вами було все гаразд!
Бажаю Вам знайти спокій, рівновагу та затишок на новому місці! Дякую за чудові історії!
Щиро бажаю Вам сил, як фізичних, так і духовних, для облаштування на новому місці. Нехай те тепло та енергія, яку Ви нам даруєте своїми творами, повертається до Вас сторицею.
Божої допомоги
Тримайтеся. Нехай усе влаштується якнайкраще для Вас ❤️
?? Все повинно бути добре!
Співчуваю та бажаю спокійного та мирного неба. Успіхів в творчості. Ми всі тепер в чомусь постраждали але життя перемагає. Дуже боляче за наш народ і Україну.
Бажаю душевного спокою і творчих успіхів на новому місці! Нехай все у Вас буде добре.
Alina Kruglecka, Дякую від щирого серця. Бажано, щоб це добре прийшло до всіх українців.
Хай вам щастить.
Людмила Иоакимис, ♥♥♥
Чудово розумію, в душі раздрай… наче 2 паралельних світа, вдома і у відносно безпечних містах… Будемо вірити у краще, спокою на новому місці, натхнення, удачі та витримки! Друкуйте коли зможете, головне щоб спокійно почували себе)
Elena Tazidinova, Дякую! Тримаймося разом.
♥️♥️♥️
❤️❤️❤️
Не можу відірватись від ваших книг, дякую!
Нехай вам Бог допомагає!
Сил та енергії для життя та роботи над вашими книгами! Чекаю продовжень.
Наталія Фролова, Щиро дякую за теплі слова, вони просто необхідні кожному українцю.
Добре, що все добре)
Тетяна, Сподіваймося, що все буде набагато краще, ніж добре.
Пишіть як хочете, просто будьте у безпеці!
Анна Лінн, Щиро дякую за підтримку.
Миру нам усім, щоб жити впевнено, працювати. Хай щастить вам!
Євгенія Сидоренко, Сподіваймося, що все буде добре.♥
Удачі вам на новому місці.хай вам щастить
Lydmila, Сердечно дякую!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати