Я до вас з подякою

Добрий вечір, дорогі мої читачі! Забігла привітатися та щиро подякувати за вашу підтримку. Вона зараз як ніколи потрібна нам усім. Я виїхала в відносно безпечний регіон і влаштувалася поки що тимчасово. Тому на майбутнє не буду обіцяти, що працюватиму у попередньому темпі, бо наперед не загадую. Обставини, на жаль, бувають вище за якісь-то плани. Проте поки живемо – сподіваємось на краще.
Ще мільйон разів дякую і заходьте почитати закінчення десятої глави про незвичайну сільську лікарку.

З любов'ю і повагою, ваша Аграфена Осіння.

 

21 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Вень Чжулун
16.05.2026, 16:13:57

❤️❤️❤️ сил! тримайтесь!

avatar
Іра
16.05.2026, 15:16:11

❤️❤️❤️

avatar
Vermenchuk Marius
16.05.2026, 07:04:22

Дякую Вам щиро за Ваші прекрасні творіння, сподіваюсь, що Ви знайшли не лише безпечне місце, а й зустріли хороших людей і мало-помалу налаштовуєте своє нове життя.
Як каже один знайомий: "Зміни, які відбуваються у нашому житті, завжди на краще, лиш ми не завжди можемо в це повірити".....
Хай Ваше життя складеться найкращим для Вас чином.
Обіймаю і бажаю щастя :)

avatar
Марія Бруа
19.12.2025, 13:23:48

Сил вам та безпечного даху над головою. Нехай у вас все буде добре !

avatar
Галина Красюк
31.10.2025, 18:10:54

Добре, що Ви вже в безпеці! Сил Вам і натхнення! І хай все буде добре і надалі!

Показати 2 відповіді
Галина Красюк
19.12.2025, 08:31:29

Аграфена Осіння, Як Ви? Сподіваюсь, Ви відновилися хоч трохи... Важкі часи... Хай у вас буде достатньо сил, щоб подолати всі труднощі!

avatar
Оля Шанюк
08.12.2025, 10:28:34

Тільки но прочитала про причину відсутності оновлень :(( Дуже переживала, щоб з вами нічого трапилося і тут такє... Бережіть себе! Хай вищі сили вам поможуть, а поруч тільки добрі люди будуть! Чекаатиму на оновлення скільки треба, головне, щоб з вами було все гаразд!

avatar
Надежда Элпис
28.11.2025, 06:53:32

Бажаю Вам знайти спокій, рівновагу та затишок на новому місці! Дякую за чудові історії!

avatar
Kateryna
26.11.2025, 19:21:00

Щиро бажаю Вам сил, як фізичних, так і духовних, для облаштування на новому місці. Нехай те тепло та енергія, яку Ви нам даруєте своїми творами, повертається до Вас сторицею.
Божої допомоги

avatar
Любава Олійник
18.11.2025, 23:34:59

Тримайтеся. Нехай усе влаштується якнайкраще для Вас ❤️

avatar
Людмила
03.11.2025, 21:47:08

?? Все повинно бути добре!

avatar
Ольга Баковская
01.11.2025, 00:30:49

Співчуваю та бажаю спокійного та мирного неба. Успіхів в творчості. Ми всі тепер в чомусь постраждали але життя перемагає. Дуже боляче за наш народ і Україну.

avatar
Alina Kruglecka
31.10.2025, 20:04:53

Бажаю душевного спокою і творчих успіхів на новому місці! Нехай все у Вас буде добре.

Аграфена Осіння
31.10.2025, 20:10:40

Alina Kruglecka, Дякую від щирого серця. Бажано, щоб це добре прийшло до всіх українців.

Хай вам щастить.

Аграфена Осіння
31.10.2025, 19:53:53

Людмила Иоакимис, ♥♥♥

avatar
Elena Tazidinova
31.10.2025, 19:14:34

Чудово розумію, в душі раздрай… наче 2 паралельних світа, вдома і у відносно безпечних містах… Будемо вірити у краще, спокою на новому місці, натхнення, удачі та витримки! Друкуйте коли зможете, головне щоб спокійно почували себе)

Аграфена Осіння
31.10.2025, 19:46:06

Elena Tazidinova, Дякую! Тримаймося разом.

avatar
Дієз Алго
31.10.2025, 19:34:10

♥️♥️♥️

❤️❤️❤️

avatar
Наталія Фролова
31.10.2025, 18:00:53

Не можу відірватись від ваших книг, дякую!
Нехай вам Бог допомагає!
Сил та енергії для життя та роботи над вашими книгами! Чекаю продовжень.

Аграфена Осіння
31.10.2025, 18:34:10

Наталія Фролова, Щиро дякую за теплі слова, вони просто необхідні кожному українцю.

avatar
Тетяна
31.10.2025, 18:20:35

Добре, що все добре)

Аграфена Осіння
31.10.2025, 18:30:57

Тетяна, Сподіваймося, що все буде набагато краще, ніж добре.

avatar
Анна Лінн
31.10.2025, 18:04:15

Пишіть як хочете, просто будьте у безпеці!

Аграфена Осіння
31.10.2025, 18:27:47

Анна Лінн, Щиро дякую за підтримку.

Миру нам усім, щоб жити впевнено, працювати. Хай щастить вам!

Аграфена Осіння
31.10.2025, 18:04:34

Євгенія Сидоренко, Сподіваймося, що все буде добре.♥

avatar
Lydmila
31.10.2025, 17:45:58

Удачі вам на новому місці.хай вам щастить

Аграфена Осіння
31.10.2025, 18:03:20

Lydmila, Сердечно дякую!

Інші блоги
І знову Знижки та подяка за бест для Приборкувачки
Спочатку хочу подякувати всім за бестселер для ПРИБОРКУВАЧКИ ПРОКЛЯТЬ! Моя величезна подяка всім, хто підтримував книгу від самого старту! Всім, хто приєднався і хто купував! Дякую!!! І запрошую до книги, хто ще не приєднався:
"Курортний роман" - Івент на Букнет
Друзі, на Букнет з'являється новий вид тематичної активності авторів - івенти. Цього разу ми плануємо зібрати історії, які дарують відчуття літа, відпочинку, несподіваних зустрічей і почуттів, що народжуються там, де
✨ Моя новинка "Головний біль для боса" ✨
Вітаю, любі читачі У мене стартувала вибухова новинка ГОЛОВНИЙ БІЛЬ ДЛЯ БОСА: ОЛЕКСАНДРА Зрада, шалені емоції, спекотне протистояння, службові інтриги та романтика з щіпкою гумору Запрошую до читання! - Тепер я
Трохи про оновлення.)))✨✨✨
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото час від часу заглядаю у статистику й бачу, що потроху, але мої твори «Посмертя» та «Темні історії Малефича» все ж читають. (Ю-ху-ху!!!) І раптом подумав: як же це несправедливо,
Хто переживав за "хлопчика"? У нього все гаразд...
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше