Трохи гумору у невдалих генераціях

Привіт, друзі!

Познаходив трохи, місцями дотепних генерацій, які вдалися, але не зовсім ) Отож, для настрою.

 

Червоний комзол, який витає у кімнаті заміського будинку:

 

Тут вочевидь заховалися чоботи вершника:

Гном, який крокує ґрунтовою дорогою, одягнений у шолом на зразок тих, що носили пілоти у другій світовій війні:

Примарний козак:

Бабуся та волонтер:

Статуя вершника на тлі нічної алеї:

Зазвичай сам ретельно прописую промти, допоки не вийде результат максимально наближений до бажаного. Але якось попросив ШІ запропонувати власний варіант виходячи з назви. Ось, що з цього вийшло…

 

Вірш “Не відвертай очей”. Якщо що, то за змістом вірш про не байдужість до інших, аби підтримати тих, хто цього потребує, не пошкодувати часу та зателефонувати.

Ну і на завершення, срібний портсигар з гравіюванням у вигляді схрещених пістолів, що лежить на снігу:

Якщо комусь трохи підняло настрій - чудово. За бажанням діліться думками у коментарях. Яка картинка найбільше сподобалася? (якщо така є). Пишіть чи цікаво було б Вам з часом побачити продовження блогу і подивитися на фінальні, сподіваюся вдалі на Ваш розсуд варіанти представлених вище картинок. А я поки буду потроху додавати продовження до книг, аби завойовувати довіру читачів. 

 

Зокрема беру участь в конкурсі Зачаровані серця з романом “Лихе серце”. Аби наприкінці змагання не залишити конкурс у автора має бути не менше 150 підписників. В мене наразі 71, тож працюємо далі. За бажанням підтримайте автора добрим словом, або підпискою. 

Дякую Вам ❤️ Бути добру, друзі!

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Лекса Т. Кюро
29.10.2025, 15:05:30

))))) Добрий день, Нік☀️ Насмішили))) Бабуся й волонтер — це ЩОСЬ (⁠≧⁠▽⁠≦⁠) Як і картинка до вірша)) А статуя мені б підійшла до мого Виміру Демонів в книзі про Шелл, там такі як раз норм)) А щодо червоного камзолу... То напевно ШІ, на відміну від нас, бачить як він насправді виглядає і чому літає))) Три ноги — вот в чому загадка!)))

Нових цікавих цікавинок Вам та успіху!☀️

Микола Давидкін
29.10.2025, 16:01:09

Лекса Т. Кюро, Дуже-дуже дякую, Вам, Лекса! )))

avatar
Лана Рей
29.10.2025, 12:31:03

❤️❤️❤️❤️

Микола Давидкін
29.10.2025, 12:33:34

Лана Рей, Дуже дякую Вам! ❤️

Дякую) Підняли настрій

Микола Давидкін
29.10.2025, 12:33:22

Катерина Винокурова, Дуже дякую Вам, що зазирнули та підтримали )

avatar
Ірина Скрипник
29.10.2025, 11:56:15

Повеселили :)

Микола Давидкін
29.10.2025, 11:58:51

Ірина Скрипник, Дякую Вам ))

avatar
Дієз Алго
29.10.2025, 11:56:18

Потсигар вразив)) А примарний козак з мексиканськими мотивами - це оригінально. От недарма улюблена українська квітка - чорнобривці - походять з Мексики))

Микола Давидкін
29.10.2025, 11:58:41

Дієз Алго, Дякую Вам, що зазирнули та поділилися враженнями! Дуже приємно! )

Це просто скарб))
Дякую! Підняли настрій на початку дня)
ШІ і справді часом як собі щось надумає, пиши-не пиши, зробить таке зображення, що ховайся в жито)

Микола Давидкін
29.10.2025, 11:56:31

Кайла Броді-Тернер, Дякую дуже за підтримку, Кайла! Мені дуже приємно )

Інші блоги
Лише раз за життя...
Лише раз за все життя алкар зустрічає жінку, яка ідеально йому підходить. Ту, що стає для нього частиною його самого. З рештою ти можеш вгамувати фізіологічні потреби, навіть задоволення отримати. Але вони не торкнуться
Я повернулася
Я давненько нічого не писала в блозі. І, чесно кажучи, трохи хвилююся, натискаючи кнопку «Зберегти». Останні місяці були дуже насиченими. Багато що відбулося та змінилося, але одна річ залишилася незмінною — я продовжувала
Чому варто звернути увагу на це?
Вітаю! Чому варто звернути увагу на цикл "Хуртовина" (обидві картинки клікабельні) Бо це дуже нестандартна книга. Це фентезі, але тут немає ані драконів, ані чаклунів, і навіть таємного
Оновлення та буктрейлер ❤️☺️✨
Вітаю всіх книголюбів! Вчора нарешті додала оновлення до «Шляху пошуків і надії: другого поштовху». Все йде не так швидко, як би хотілося. В наступному розділі анонсую маленьку краплинку «Санта-Барбари»,
Марафон: взаємне читання за вподобаннями❗️❗️❗️
Цей марафон я вже проводила двічі, і щоразу він показував чудові результати. Тому вирішила зробити його регулярним — раз на один-два місяці. Його мета — взаємне читання, підтримка авторів та знайомство з новими книгами.
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше