Про вдячність близьким

Вітаю!

 

У будь-якій подорожі нас має щось спонукати і підтримувати. І цей поштовх може виражатися у різних формах як власна мотивація, як незламні переконання, як чисто прагматичні бажання, як підтримка рідних чи інших людей. На останньому я і зосереджуся. 

 

Я вважаю, що як і дитина має зростати у комфортному та мирному середовищі, так і будь-який ремісник теж. Вживаю тут слово ремісник, як еквівалент будь-якій професії. Тому для письменника також важливе уникання значного стресу й неприємних подій. Вони мають виникати поступово. Знаю, що багато людей бачать цю путь інакше, покликаючись на «критика формує з поціновувача письменника». У будь-якому разі кожен має право вірити в те, що бажає. 

 

Мені пощастило в певному сенсі. Пишу я за невичерпною мотивацією, адже роблю це в першу чергу для себе. Маю незламні переконання, які не вдасться легко похилити. І, безперечно, завдячую підтримці людей, які поряд. 

 

Це не рідні. Утім, силу підтримки це ніяк не змінює. 

 

Дві найкращі подруги, обоє Юлі, вірять у кожен мій крок, зроблений у бік до мети. Разом з ним я часто пізнаю речі, які сам би ніколи не зміг зробити чи не захотів. Наприклад, під час пікніку спробувати відомий тренд у соцмережах, де ви ліпите з пластиліну фігурок. Така водночас проста активність, але вона дуже цінна. А ще цей досвід можна використати в письмі! Також разом ми завжди відвідуємо різні заклади, як Сицилійський дворик та Kim Kimchi. Смажити разом барбекю — це незабутній спогад. І нехай Юлі не завжди залучені в процес написання, але я знаю, що вони вірять у мене і чекають на «так» від видавництва, як і я. 

 

З іншого боку, є Ліна. Подруга та бета, яка бере участь у кожному письменницькому процесі чи то порада, чи читання. Наші думки дуже сходяться, тому я завжди читаю її відгуки з теплом. Знаєте, інколи хочеться чути про свій рукопис тільки хороше. Коли складно чи коли сумно ці слова допомагають. З нею я пізнав цікавий досвід спільного перегляду серіалів та фільм. І знову ж таки це чудовий матеріал для письма!

 

Є також й інші люди, які йдуть зі мною на цьому шляху. Наприклад, як Вікторія, яка також залюбки приєднується до читання чи скаже чесну думку про щось. І об’єднує їх усіх те, що я вдячний кожній людині за віру. Віра допомагає і розправляє крила, даючи тобі сили рухатися вперед. Тому дякую цим людям, що завжди поряд. Знаю, що можу звернутися до них будь-якої миті!

 

Діліться, чи є у вас люди, які підтримують у письменницькій справі? Як саме вони це роблять? Чи разом з ними ви теж отримуєте багато матеріалу для письма? Якщо таких немає, то діліться, які переконання тримають вас у цій справі!

 

Дякую за увагу! Зустрінемося в сяйві старих і нових історій!

 

P.S. цей блог у першу чергу писався для Instagram, адже я перестав вести свою особисту сторінку й перейшов на письменницьку, де також тепер ділитимуся подіями з життя. Тому фото матеріали та інше можна знайти за посилання в профілі! Вирішив продублювати й сюди.

 

0 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Інші блоги
Презентація героїв «хижачки для мисливця»
Ви шукаєте атмосферну готичну, гостросюжетну історію з колоритними персонажами та незабутньою хімією? Де є палка ненависть, що або перетворюється на кохання, або спалює заживо? Де дружба починається з брехні, а потім
Відгук-рецензія на твір Олени Мисак "Спіраль"
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Давно не робила знижок на ці книги - щасливий день
Привіт, любі Спокусники! Давно я не робила знижок на ці дві спокусливі книги… сьогодні щасливий день) “Вечірка для боса” 20% На розкішному вечорі в масках вона проводить ніч пристрасті зі своїм босом
Зустрічайте новинку про гарячих братів
Любі друзі я от також вирішила податися на конкурс букнету. Й презентую вам новинку. Молодіжна проза про студентів, лекції й звісно ж перше кохання. Роман Любовний переполох або закохана не в того брата⚡️⚡️⚡️ &
мускус і мʼята
Оновлення вже на сайті, буду вдячна за прочитання та коментарі) — Що з тобою, в біса, не так? — голос прозвучав хрипкіше, ніж я планувала. Довелося ковтнути й повторити вже тихіше: — Влад… Я вперто дивилася
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше