Фентезі роман Віллоу набрав першу 1000 прочитань!

Привіт, друзі! Сьогодні пригодницький фентезі роман Віллоу перетнув позначку у 1000 прочитань. Цією цифрою на платформі нікого не здивуєш, але мені, як автору дуже приємно. Щиро дякую всім хто підтримав, читає й ділиться враженнями, і в той чи інший спосіб приділяє свою увагу книзі! Спасибі Вам! Новий розділ вже опубліковано, тож користуючись нагодою запрошую нових й постійних читачів поринути до світу пригод! Бути добру!

 

Анотація:

Молодий чоловік, на ім'я Олексій, саджає до свого авто випадкову попутницю. Вродлива незнайомка одразу справляє приємне враження, але чому вона як найшвидше воліє залишити передмістя та від кого тікає? Вирішивши підвезти загадкову брюнетку до найближчої станції метро, хлопець ще не здогадується, що за лічені години його життя зміниться назавжди.

9 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Белла Ісфрелла
07.10.2025, 11:02:58

Вітаю вас❤️ Щоб прочитань ставало ще більше! Натхнення вам))

Микола Давидкін
07.10.2025, 11:17:03

Белла Ісфрелла, Щиро дякую Вам за теплі слова і побажання! Вам навзаєм натхнення, творчою наснаги та багато читачів! ❤️

Вітаю!) Це дуже приємно) Ви - молодець) Нехай перегляди зростають щодня і читачів стає дедалі більше)

Микола Давидкін
07.10.2025, 09:25:51

Олександра Чернобай, Щиро дякую Вам за підтримку та добрі слова, Олександра! Дуже-дуже приємно! )

avatar
Тая Бровська
06.10.2025, 22:38:30

Вітаю! Багато читачів книзі і примноження бібліотек!

Микола Давидкін
06.10.2025, 22:51:49

Тая Бровська, Щиро дякую Вам, Тая! Усі теплі слова та побажання навзаєм!

avatar
Лана Рей
06.10.2025, 20:06:42

Вітаю! ❤️❤️ ❤️ Успіхів і багато читачів

Микола Давидкін
06.10.2025, 20:07:45

Лана Рей, Щиро дякую Вам! Усі добрі слова навзаєм! ❤️

avatar
Дієз Алго
06.10.2025, 19:41:07

♥️♥️♥️ Не бачила. Додам в бібліотеку... І вітаю, перша тисяча це завжди дуже приємно)

Микола Давидкін
06.10.2025, 19:45:20

Дієз Алго, Дуже-дуже дякую Вам! ❤️ )

Вітаю :) Гарна обкладинка)

Микола Давидкін
06.10.2025, 19:26:29

Діана Козловська, Спасибі Вам, що зазирнули і за добрі слова, Діана! Дуже-дуже приємно! )

avatar
Лекса Т. Кюро
06.10.2025, 19:00:22

Це чудове досягнення, Нік!☀️ Щиро вітаю! *⁠\⁠0⁠/⁠* «Віллоу» — прекрасна книга з яскравими персонажами та цікавим дінамічним сюжетом! Вона варта уваги! Успіху їй!❣️
А я щиро радію, що бачила як вона народжувалася (⁠◠⁠‿⁠◕⁠) А також сподіваюсь, на нову зустріч із персонажами!)

Безмежного натхнення та якомога більше зацікавлених читачів!✨

Микола Давидкін
06.10.2025, 19:25:43

Лекса Т. Кюро, Дуже-дуже-дуже дякую Вам, Лекса! Спасибі Вам, що пройшли цей шлях разом з героями, ділилися враженнями, емоціями та думками! Це насправді безцінно. Невдовзі повністю викладу роман на Букнет. Коли допишу конкурсний роман, скоріш за все буду братися за продовження. Ще раз спасибі Вам! Усі добрі слова та побажання навзаєм! ✨

Мої вітання! Чудова позначка, нехай збільшується щодня!

Микола Давидкін
06.10.2025, 18:56:26

Кайла Броді-Тернер, Дуже-дуже дякую, Кайла! Вам також щоденного примноження читацької родини та вдячних читачів! Ще раз спасибі!

avatar
Анна Лір
06.10.2025, 18:51:19

Вітаю! Хай ця цифра множиться!❣️❣️❣️

Микола Давидкін
06.10.2025, 18:55:32

Анна Лір, Щиро дякую Вам! Усі добрі слова навзаєм!

Інші блоги
Я повернулася
Я давненько нічого не писала в блозі. І, чесно кажучи, трохи хвилююся, натискаючи кнопку «Зберегти». Останні місяці були дуже насиченими. Багато що відбулося та змінилося, але одна річ залишилася незмінною — я продовжувала
Чому варто звернути увагу на це?
Вітаю! Чому варто звернути увагу на цикл "Хуртовина" (обидві картинки клікабельні) Бо це дуже нестандартна книга. Це фентезі, але тут немає ані драконів, ані чаклунів, і навіть таємного
Оновлення та буктрейлер ❤️☺️✨
Вітаю всіх книголюбів! Вчора нарешті додала оновлення до «Шляху пошуків і надії: другого поштовху». Все йде не так швидко, як би хотілося. В наступному розділі анонсую маленьку краплинку «Санта-Барбари»,
Марафон: взаємне читання за вподобаннями❗️❗️❗️
Цей марафон я вже проводила двічі, і щоразу він показував чудові результати. Тому вирішила зробити його регулярним — раз на один-два місяці. Його мета — взаємне читання, підтримка авторів та знайомство з новими книгами.
Нічого кращого вже не напишете, як би не старалися
Цей розділ написаний під враженням блогу, де автор стверджує, що письменник, може написати лише кілька вдалих творів, а потім він психологічно, емоційно та онтологічно вичерпується. І з під його пера чи клавіатури виходять
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше