Конкурсний роман із життєвими сенсами

Лихе серце 

 

— Ти ніколи не думала залишити це, й повернути усе назад? — мовив Влад, безтурботно торкнувшись гострим кінцем соломинки до сірих губ.

 

— Колись я замислювалася про це, — відповіла Олена. — Але люди ніколи не розуміли тих, хто бодай трохи різниться від них. Повернутися до звичного життя нині здається неможливим. Наша лиха слава розтеклася далеко за межі тутешніх околиць.

 

— Люди заздрять, — коротко відповів Влад, не зводячи погляду з води і продовжуючи бавитися соломинкою.

 

— Заздрять? Чому?! — зацікавлено спитала жінка ледь не розсміявшись.

 

— У них є безперервні приводи для чуток. Купа страхів, потаємних бажань, що вони більшою мірою не ладні втілити у життя. А ми ось так просто можемо посидіти біля лісового озера. Без королів, не розводячи пліток. Без страху. Жити життям.

 

Темний воїн кинув соломинку, побачивши, як вона ніби стріла на якусь мить увійшла до води. Після цього він дістав тонкий ніж, який непомітно висів на шкіряному поясі ближче до спини. Знявши рукавицю, він доторкнувся лезом долоні й на ній вмить проступила різана рана, що почала сочитися прозорою жовтою рідиною.

 

— У деяких з них жовчі у душі більші ніж в тілі того, хто її не має, — вимовив чоловік, опустивши долоню до чистої води.

 

Відкрита рана, що миттю раніше кровоточила, наразі затягнулася на очах. Влад струснув з себе озерну воду, обережно вдягнувши рукавицю.

 

— Це не правда, — жінка на мить замовкла. — В тобі набагато більше душі, ніж у більшості тих хто живе по інший бік лісу. Навіть попри це, — Олена приклала вказівний палець до гравіювання злих бісів викарбуваних на броні Владислава.

 

 

Друзі, новий розділ пригодницького, романтичного фентезі роману «Лихе серце» сьогодні о 19:00. Бути добру!

12 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Анна Лір
01.10.2025, 15:15:25

Дійсно, дуже глибокі думки! І одразу стало дуже цікаво, що це за чарівне озеро з цілющою водою) Щиро бажаю вам успіхів на конкурсі!❤️❤️❤️

Микола Давидкін
01.10.2025, 16:53:46

Анна Лір, Дуже-дуже дякую Вам за добрі слова! Надзвичайно приємно! ❤️

avatar
Поліна Ташань
30.09.2025, 21:17:25

Як майбутній учасник конкурсу, щиро бажаю Вам успіху!

Показати 3 відповіді
Микола Давидкін
30.09.2025, 22:37:59

Поліна Ташань, ❤️

avatar
Ріна Март
30.09.2025, 18:55:32

Удачі в конкурсі. Цікавий уривок. Теж планую в майбутньому... колись... може... взяти участь в цьому конкурсі ))))

Показати 5 відповідей
Микола Давидкін
30.09.2025, 21:12:27

Ріна Март, ❤️

avatar
Вікторія Токар
30.09.2025, 19:20:51

Це ви до того конкурсу, що тут зараз проходить приєдналися? Нехай книга збирає читачів та вподобайки.
Теж думаю про цей конкурс, але ще остаточно не вирішила

Микола Давидкін
30.09.2025, 19:26:26

Вікторія Токар, Дуже-дуже дякую Вам, Торі! Так, це до конкурсу “Зачаровані серця”. Я до слова хотів вчора у Вас запитати, чи не плануєте взяти участь. Я гадаю, що якщо маєте змогу в плані сил та часу, варто спробувати! Був би дуже радий побачити Вас на конкурсі, хоча сам лише завтра подаватиму твір на модерацію. Ще раз дякую Вам за добрі слова! Усі теплі побажання навзаєм!

Щиро бажаю успіхів вашій книзі!)

Микола Давидкін
30.09.2025, 19:01:16

Діана Козловська, Щиро дякую Вам за підтримку та добрі слова, Діана! Дуже-дуже приємно! )

avatar
Лекса Т. Кюро
30.09.2025, 18:06:17

Добрий вечір, Нік ✨
Яка класнюча ілюстрація. ❤️ Подобається стиль, він дуже пасує цій історії.

Дякую за блог, бо повідомлення про нові розділи так і не приходять...((
Зараз завітаю до Вас в гості (⁠◠⁠‿⁠◕⁠)

Хай все у Вас буде добре! Натхнення та мирного неба!☀️

Показати 3 відповіді
Микола Давидкін
30.09.2025, 18:48:49

Лекса Т. Кюро, До Вас приємно звикати ) Ще раз дякую Вам Лекса, за добрі слова, підтримку та розуміння! Бережіть себе і близьких! Дякую Вам! ☀️

avatar
Ромул Шерідан
30.09.2025, 18:15:37

❣️❣️❣️

Микола Давидкін
30.09.2025, 18:17:29

Ромул Шерідан, Щиро дякую Вам за підтримку, Романе!

avatar
Дієз Алго
30.09.2025, 17:55:53

Цікаво)

Микола Давидкін
30.09.2025, 17:59:51

Дієз Алго, Дякую Вам! )

avatar
Тая Бровська
30.09.2025, 17:38:20

❤️❤️❤️

Микола Давидкін
30.09.2025, 17:40:05

Тая Бровська, Дякую Вам! Мені дуже приємно ❤️

О, чудово! Ви великий молодець, що працюєте над оновленнями, легкого пера і натхнення! ✨️

Микола Давидкін
30.09.2025, 17:39:48

Кайла Броді-Тернер, Дуже-дуже дякую, Кайла! Спасибі Вам, що підтримуєте! Усі добрі слова навзаєм! ✨

avatar
Лідія Іванюк
30.09.2025, 17:34:47

Бути добру❤️❣️❤️

Микола Давидкін
30.09.2025, 17:39:02

Лідія Іванюк, Щиро дякую за Вашу підтримку! Дуже приємно! ❤️

Інші блоги
Я повернулася
Я давненько нічого не писала в блозі. І, чесно кажучи, трохи хвилююся, натискаючи кнопку «Зберегти». Останні місяці були дуже насиченими. Багато що відбулося та змінилося, але одна річ залишилася незмінною — я продовжувала
Чому варто звернути увагу на це?
Вітаю! Чому варто звернути увагу на цикл "Хуртовина" (обидві картинки клікабельні) Бо це дуже нестандартна книга. Це фентезі, але тут немає ані драконів, ані чаклунів, і навіть таємного
Оновлення та буктрейлер ❤️☺️✨
Вітаю всіх книголюбів! Вчора нарешті додала оновлення до «Шляху пошуків і надії: другого поштовху». Все йде не так швидко, як би хотілося. В наступному розділі анонсую маленьку краплинку «Санта-Барбари»,
Марафон: взаємне читання за вподобаннями❗️❗️❗️
Цей марафон я вже проводила двічі, і щоразу він показував чудові результати. Тому вирішила зробити його регулярним — раз на один-два місяці. Його мета — взаємне читання, підтримка авторів та знайомство з новими книгами.
Нічого кращого вже не напишете, як би не старалися
Цей розділ написаний під враженням блогу, де автор стверджує, що письменник, може написати лише кілька вдалих творів, а потім він психологічно, емоційно та онтологічно вичерпується. І з під його пера чи клавіатури виходять
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше