Додано
24.09.25 23:52:04
Відгук на Янголопад
Вітаю! Це мій черговий відгук на твори авторів-учасників марафону Оповідання Тетяни Гищак "Янголопад" коротке, але вміщує в собі цікаве бачення доволі поширеної теми "янголів та демонів". Я маю особисту зацікавленість до твору, так як полюбляю коли автор доносить читачеві під новим кутом мільйон разів пропрацьовані теми. До того ж коротка проза це окремий вид мистецтва в літературі, якому треба вчитися і вчитися.
Оповідання мені сподобалося. Дотепний гумор це завжди плюс. Єдине, чого мені не вистачило, це знайомства з героями з самого початку. Бо вийшло трохи по кіношному, коли глядач бачить сцену і слухає діалог. :)
Юлій Череп
256
відслідковують
Інші блоги
Сьогодні о 18:00 виходить нова глава «Хоругви Землі» Шахти колонії повільно перемелюють усіх, хто в них потрапляє. Тут кожен день схожий на попередній, а втома давно стала частиною життя. Але навіть у такому місці
Я кайфую, 6к❤️ Це звісно не сотні тисяч, і не мільйони як в інших авторів, але це 6 тисяч. Мої! Мої 6к❤️ Я вас, бляха, люблю ❤️ Ви - чудо ;) ❤️
Любі читачі, сьогодні вийшов новий розділ книги Перший зорепад. Плато злиття Запрошую вас зазирнути в цю історію! Кожні сто років у Сфері Фіяловеннія звільняється місце в Пантеоні Дванадцятьох, і молоді Боги мають
— Привіт, дорогенький. Астраель скосив очі й майже не здивувався. В дверях, що відчинилися за його спиною, стояла Карлайла. Освітлення було тьмяним, тому він не бачив її обличчя, та переплутати цей силует не міг ні з ким
От ц зацнчилась друга арка химерних хронік. Сімейка лишає позаду лісове місто і рушає на пошуки нових пригод. За традицією - візуали до глави. — Ось, — подала вона. Рей розв’язав шнурок. На долоню впала маленька
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЦікаво))
Тая Бровська, :)
Гарний відгук! Прочитала, щодо вашого невеличкого зауваження згодна. Хоча... і в такому початку є власний шарм)
Юлій Череп, Ви дуже зрозуміло її виклали ❤️
Дякую!
Якщо росказати, ким є Сергій насправді, то втрачається інтрига. А так читач мимоволі озадачується, що у розповіді Свєти правда, а що, м'яко кажучи, перебільшення)
Тетяна Гищак, Та я мав на увазі, якщо про дівчат кілька рядків перед діалогом написати, а не після то одразу буде "занурення". Сергія я не чіпаю, з ним якраз все ОК :))))
❤️❤️❤️❤️
Лана Рей, ❤️
Дуже цікавий відгук. Цього твору пані Гищак не читав. Поки що;))
Romul Sheridan, Обов'язково прочитайте ;)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати