Додано
24.09.25 17:27:33
Анонс
"... Вона хоче мою душу...серйозно ?..."
«Кохання починається там, де закінчується страх.»
Еріх Марія Ремарк.
Кому взагалі потрібна душа ?
А й справді...
Зараз, коли все будується на принципах "споживацтва".
Тіла продаються. Почуття підмінені користю.
Комусь потрібна душа ?
Як будучи на вершині бути впевненим - людині потрібен саме ти, а не твої ресурси?
Цікаво...
Поки в мене ніяк не народжується 15 розділ Рецидиву пропоную долучитися до моєї Залежності.
Jane Doe
209
відслідковують
Інші блоги
Друзі, сьогодні діє знижка на мою книгу про фіктивних наречених - "Наречена з минулого"! Сьогодні до півночі ціна буде мінімальною, вже завтра книга стане дорожчою! Тая отримує запрошення на весілля коханого,
Привіт, сонечка! Хочу повідомити, що сьогодні опубліковано повністю мою книгу "Таємниця "її" ролі" Вона стала учасницею у флешмобі Аріни Лінк "Райдужні сторінки". Запрошую до прочитання! На
Привіт, сонечка! Хочу повідомити, що сьогодні опубліковано повністю мою книгу "Таємниця "її" ролі" Вона стала учасницею у флешмобі Аріни Лінк "Райдужні сторінки". Запрошую до прочитання!
Інструкція по виживанню в Літнє сонцестояння ✨ Дехто пише, що я вигорів і мені терміново потрібен відпочинок. Офлайн, тиша, жодних текстів. Вони помиляються... ≧◠ᴥ◠≦ Для мене найкращий релакс — це не просто
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
9 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти❤️❤️❤️❤️
Так✨❤️⭐
Jane Doe, Все кидаю й йду читати)))
Ваш анонс дуже чіпляє. Цитата Ремарка про кохання і страх ідеально пасує до теми, яку ви порушили.
Сьогодні світ і справді часто будується на принципах "споживацтва", і це породжує важливі питання:
Чи є місце для чогось нематеріального, як душа, коли все вимірюється користю?
Як бути впевненим, що тебе цінують як особистість, а не за те, що ти можеш дати?
Мені дуже цікаво, як ви розкриєте цю тему в книзі. Цей анонс змусив задуматися, а це найкращий показник якісного тексту. Чекаю на продовження!
Ася Рей, Дякую. Сподіваюся тему розкрию )
Трохи навіть лиховісно звучить – що хоче підкорити цілковито...
Jane Doe, І я ж про те; бо ж душу – означає знати все, володіти всіма больовими точками... Не завжди буває безпечно.
Це занадто важке й болюче питання.
Jane Doe, Звісно.
цікаво
pavel surovoy, Треба обговорити )))
❤️❤️❤️
Емілія Блеквуд, ❤️❤️❤️
Без душі людина не більше ніж... пустишка.
Devil, Абсолютно погоджуюсь. Навіть додати немає чого
❤️❤️❤️
Белла Ісфрелла, ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати