Анонс

"... Вона хоче мою душу...серйозно ?..."

 

 

«Кохання починається там, де закінчується страх.»

Еріх Марія Ремарк. 

 

Кому взагалі потрібна душа ?

 

А й справді...

 

Зараз, коли все будується на принципах "споживацтва". 

Тіла продаються. Почуття підмінені користю.

 

Комусь потрібна душа ?

 

Як будучи на вершині бути впевненим - людині потрібен саме ти, а не твої ресурси?

 

Цікаво...

 

 

Поки в мене ніяк не народжується 15 розділ Рецидиву пропоную долучитися до моєї Залежності

9 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Лана Рей
24.09.2025, 20:12:05

❤️❤️❤️❤️

avatar
Ромул Шерідан
24.09.2025, 17:28:55

Так✨❤️⭐

Показати 9 відповідей
Ромул Шерідан
24.09.2025, 18:43:10

Jane Doe, Все кидаю й йду читати)))

avatar
Ася Рей
24.09.2025, 18:39:40

Ваш анонс дуже чіпляє. Цитата Ремарка про кохання і страх ідеально пасує до теми, яку ви порушили.
Сьогодні світ і справді часто будується на принципах "споживацтва", і це породжує важливі питання:
Чи є місце для чогось нематеріального, як душа, коли все вимірюється користю?
Як бути впевненим, що тебе цінують як особистість, а не за те, що ти можеш дати?
Мені дуже цікаво, як ви розкриєте цю тему в книзі. Цей анонс змусив задуматися, а це найкращий показник якісного тексту. Чекаю на продовження!

Jane Doe
24.09.2025, 18:40:48

Ася Рей, Дякую. Сподіваюся тему розкрию )

avatar
Дана Новак
24.09.2025, 18:04:40

Трохи навіть лиховісно звучить – що хоче підкорити цілковито...

Показати 2 відповіді
Дана Новак
24.09.2025, 18:17:11

Jane Doe, І я ж про те; бо ж душу – означає знати все, володіти всіма больовими точками... Не завжди буває безпечно.

avatar
Lady Darkness
24.09.2025, 18:05:51

Це занадто важке й болюче питання.

Показати 2 відповіді
Lady Darkness
24.09.2025, 18:11:34

Jane Doe, Звісно.

avatar
pavel surovoy
24.09.2025, 18:00:49

цікаво

Jane Doe
24.09.2025, 18:10:29

pavel surovoy, Треба обговорити )))

avatar
Емілія Блеквуд
24.09.2025, 17:54:11

❤️❤️❤️

Jane Doe
24.09.2025, 17:58:37

Емілія Блеквуд, ❤️❤️❤️

avatar
Білий Диявол
24.09.2025, 17:41:17

Без душі людина не більше ніж... пустишка.

Jane Doe
24.09.2025, 17:50:10

Devil, Абсолютно погоджуюсь. Навіть додати немає чого

avatar
Белла Ісфрелла
24.09.2025, 17:36:44

❤️❤️❤️

Jane Doe
24.09.2025, 17:49:51

Белла Ісфрелла, ❤️❤️❤️

Інші блоги
Знижка -25% на дві романтичні історії!
Друзі, сьогодні діє знижка на мою книгу про фіктивних наречених - "Наречена з минулого"! Сьогодні до півночі ціна буде мінімальною, вже завтра книга стане дорожчою! Тая отримує запрошення на весілля коханого,
Книга із "Райдужні сторінки"
Привіт, сонечка! Хочу повідомити, що сьогодні опубліковано повністю мою книгу "Таємниця "її" ролі" Вона стала учасницею у флешмобі Аріни Лінк "Райдужні сторінки". Запрошую до прочитання! На
Книга із "Райдужні сторінки"
Привіт, сонечка! Хочу повідомити, що сьогодні опубліковано повністю мою книгу "Таємниця "її" ролі" Вона стала учасницею у флешмобі Аріни Лінк "Райдужні сторінки". Запрошую до прочитання!
Інструкція по виживанню в Літнє сонцестояння ✨
Інструкція по виживанню в Літнє сонцестояння ✨ Дехто пише, що я вигорів і мені терміново потрібен відпочинок. Офлайн, тиша, жодних текстів. Вони помиляються... ≧◠ᴥ◠≦ Для мене найкращий релакс — це не просто
Новини, плани, небилиця...
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше