Додано
17.09.25 23:12:43
Ми - головні герої.
Якби ми були головними героями своїх книг?
Щоб ви не зробили, з того, що втнули ваші герої?
Щоб боялися зробити самі, але героїв заставили?
Я боягузка, і ніколи б не кидалася у вир подій, як мої героїні.
Я не йду напролом, і не люблю обговорення свого життя, мої ж героїні постійно хочуть поговорити.
А що у ваших книгах є такого, щоб ви особисто ніколи не зробили?
Ярина Чорна
222
відслідковують
Інші блоги
Вчора випадково натрапила на відео про Спарту, і мене досі не відпускає ця тема. Ми часто романтизуємо спартанців, уявляючи їх непереможними героями, але якщо зазирнути глибше — це була справжня антиутопія. Уявіть
Привіт, мої любі! Сьогодні у мене хвилинка життєвої мудрості (і ні, це не про успішний успіх). Уявіть ситуацію: ви молодий, красивий, безпринципний мажор. Життя — казка. І тут з'являється вона... Бабуся. З ультиматумом:
Дорогі читачі! Сьогодні (25.06.2026) діє знижка 15% на мою книгу: "Іскра. Випробування холодом" Анотація: Я погодилася заморозити себе всього на тиждень — заради грошей, нового життя і крихкої надії, що одного
Друзі, сьогодні СТАРТ ПЕРЕДПЛАТИ на роман "Експрес-сім'я на місяць". Ви знаєте, це класна книга, яка заслуговує на вашу увагу! Сьогодні ціну знижено, в першій платній главі заховані дарунки. Ваші покупки важливі, підтримайте
Увага - СПОЙЛЕР Вчора я розпочала публікацію соєї нової книги - "Не обирай мене" Хочу подякувати своїм читачам, які дуже тепло зустріли новинку. Я отримала купу коментарів з привітаннями і словами підтримки.
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНавіть не знаю)
Там ситуація складна і неоднозначна, так само як і характери головних героїв.
Ярина Чорна, Мабуть, найбільше з усього мені подобається саме їхня неоднозначність) Обидва герої мають складний характер, що нерідко заважає їм порозумітися. Моєю улюбленою героїнею є Ксарія. Хоч за сюжетом вона і на боці зла, але насправді вона дуже вірна та віддана, і завжди приходить на допомогу своїм близьким та друзям. На жаль, в середині книзі вона гине, пожертвувавши своїм життям заради коханого. Але особисто для мене вона ідеал справжньої дівчини - вірної і люблячої.
Як автор жанру жахів скажу одне - я б ніколи не хотіла стати героїнею своєї книги))0) Бо там, що не роби - все одно халепа))
Але питання прямо дуже цікаві, хотілося б почитати відповіді інших авторів)
Ярина Чорна, Реальність страшніша, тож воно навіть працює як терапія))
О, а я в кожного героя вкладаю частинку себе, тому, мабуть, практично все змогла б утнути з ними разом ☺️
Ярина Чорна, Імпульсивність) не завжди, але іноді приймаю рішення без вагань. Зазвичай результат таких рішень перевершує очікування.
Сміливість у стосунках: подобався хлопець - підходила першою! ) люблю словесні перепалки ✨
А яка найбільше імпонує... Складно) всі мої!)
У мене героїня дуже смілива і постійно кидається захищати та рятувати інших, навіть якщо це небезпечно і вимагає від неї самопожертви. Я сумніваюсь, що в реальному житті я би так змогла)
Ярина Чорна, Так, цілком згодна!♥️
Мої герої роблять те, що я б залюбки зробив, якби наш світ був трішки більш фантазійний))
Romul Sheridan, Можете назвати що саме найбільше вам подобається у характері ваших героїв. І який герой (героїня) вам найбільше імпонує?
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати