Фенікс. Довгоочікувана поява Скі

Як казав Трумен Бербанк "На випадок якщо не побачимося: Доброго дня! Доброго вечора та доброї ночі!" Любі українці, бережіть себе і своїх близьких. Цінуйте рідних і коханих.

Вітаю вас, мої любі читачі!❤️Нарешті Фел побачив жадане минуле! Нарешті він побачив Скі. Попереджу завчасно, частин зі Скі буде багато. Розставлю всі крапки над "і" щодо нього, Фраєнтів і драконів.
До речі, як вам початок зі Скі?

І....спойлер. http://booknet.ua/reader/fenks-b436126?c=4832181&p=1

І раптом він усвідомив: це тіло належить Скі. З жахом збагнув — він чинить найбільшу помилку. Бо ні в якому разі не можна з’єднуватися з минулим перевтіленням.

Сили, що ще мить тому щедро обіймали змикалися довкола, мов клітка, яка ось-ось захлопнеться. Серце калатало, свідомість рвалася, а тіло слухняно підкорялося чужій волі.

І саме тоді Скі "вхопив" його. Замкнув.

Фел намагався відштовхнути, вигукнути, боротися чи виштовхнутися самому з чужого тіла. Дихання перехопило, думки плуталися, а жахливе відчуття охопило весь розум: він зливався зі Скі. Кожен його рух, кожен порух думки став подвійним, чужим, як ланцюг, що стискає груди.

Фел більше не був стороннім спостерігачем, як із Іґнісом чи Алангою. Він опинився у в’язниці власного перевтілення — пастці, що стискала його зсередини і не залишала жодного шансу на втечу.

Скі випрямився, всміхнувся. Фел відчув, як серце калатало. Чи це калатало серце Скі — не від страху, а від несподіванки, що йому вдалося спіймати майбутнє перевтілення.

Усе прояснилося: Скі чекав. Знав, що майбутнє перевтілення прийде — і приготував пастку.

Фел відсахнувся від дзеркала. Та свідомість стискала чужа, майже рідна присутність і сила волі, що перевершувала його власну. Він був замкнений у тілі Скі, як у клітці, і не міг більше повелівати ні тілом, ні розумом.

— Не сіпайся! Я не заподію тобі шкоди. Бо ти — це я, а я — це ти, — промовив Скі, а Фел відчув, як його власні рухи підкоряються чужій волі. Він сперся руками на раму дзеркала, і в його очах відбилося лице, яке водночас було й не його.— Сподіваюся, у тому житті, — Скі ткнув пальцем у відображення, точно знаючи, кого бачить Фел, — я зовні не схожий на себе теперішнього. Це дуже допомогло б мені у наступному перевтіленні. Я хочу вірити, що ти прийшов, аби знайти Ілі й Тея.

 

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ромул Шерідан
13.09.2025, 21:32:59

Обов'язково побачимося! Я вірю в це ❣️❣️❣️

avatar
Сергіель Краель
13.09.2025, 19:29:54

❤❤❤

Бін Ді
13.09.2025, 21:04:37

Сергіель Краель, Дякую:)

Інші блоги
Коханий або ж її власний кат?
Вітаю друзі як завжди повідомляю, що новий розділ роману "Кохання кольору ненависті" вже опубліковано. Й там відбувається щось дуже цікавеньке. Здається Блейр перейшла межу, або ж хтось інший. Шукайте на сторінках книги. Я
Серце автора яке б'ється в його героїв
​Кажуть, що кожен письменник пише перш за все про себе. Навіть якщо сюжет розгортається в іншій країні, а герої носять чужі імена. І знаєте що? Це чиста правда. Кожен персонаж — це відламана частинка душі автора, його особисті
Дорогі колеги та читачі!
Я лише починаю свій непростий шлях у письменництві й поки що не зовсім розумію, чи варто продовжувати писати далі в цьому жанрі. Буду дуже вдячна за чесну критику моїх робіт. Мені важливо почути як про сильні сторони, так
Наближення шторму! Заманюю вас почитати =)
- У мене немає жодного бажання пити з вами чай. Звучить по-дитячому, але цей покидьок виводить мене з себе. - Добре. Тому що я й не планував. Мій начальник розвалюється в кріслі й із задоволеною усмішкою підпалює сигарету. Це
Знижки! Літні знижки!!!
Привіт, мої любі Спокусники! Сьогодні діють знижки на дуже емоційні, шалені та з гумором книги. Знижка “Нахаба в моєму будинку” 20% Коли письменниця Скарлетт знаходить свій омріяний будинок у лісі, вона
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше