Додано
11.09.25 15:55:02
Він був тріліонером. Вона – з сім'ї квадріліонерів
Пу-пу-пу... Драма, знайома будь-якому небайдужому серцю! Світ, де гроші вищі за почуття, а сильнішою за любов виявляється... місцева інфляція. Адже головні герої живуть в Африці, де всі купюри мають по двадцять нулів.
Чи виживе їхнє кохання в умовах гіперінфляції?
Цю епічну історію я колись обов'язково напишу.
Але поки що моє серце належить іншій книзі – тій, що народжується прямо на ваших очах!
Мої «Мушлі» потребують вашої уваги, вподобайок і, особливо, ВАШИХ коментарів!
Адже як то кажуть: тільки кішці що мявчить дістанеться сметана.
Тому... Мяу!
Прочитайте «Мушлі»!
Мушлі читати книгу онлайн на Букнет

Марк Лапкін
51
відслідковують
Інші блоги
Гарячий дядечко лише кілька годин тому з'явився в «Гордості», а ви вже засипали мене коментарями, повідомленнями й питаннями про нього. Тож вирішила відповісти всім одразу. Так, історія про Матвія буде.
Вітаю, мої чудові. А завтра вас чекає чергове оновлення, у якому Олеандр і принц Флоріан тренуватимуться у саду. І Лео щиро занепокоєний станом свого найкращого друга. — Ще раз, Флоріане. Твій захист справа
Хочу поділитися з вами радістю - моя єдина маленька історія нарешті набрала 1000 прочитань ♥️ Так, це трошки, але як на 5 глав непогано, погодьтесь ☺️ З цього приводу "Мортідо" також отримує нову обкладинку.
Привіт, мої любі читачі! Ну що, ви готові до порції чистого, нерозбавленого напруження? Бо друга глава вже чекає на вас "Від Брехні до Мітки, і, чесно кажучи, під час її написання в моїй кімнаті майже іскри летіли. Атмосфера
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиПрочитала "вона - з сім'ї квадроберів.." хе-хе)))
А взагалі, досить писати літературу із сенсами, написали б про тріліонера і квадроберку
Марк Лапкін, Так, як на мене теж досить притомне хоббі. Ми он в дитинстві у похорони грали, тож квадробери - це ще норм))
Ще треба було зазначити, що зустрічаються вони на вулиці "Кишка")))
Марк Лапкін, Так. Це не звично. А незвичне запам'ятовується))
я так чекала тріліонерів )
але загляну до мушлі)
Любава Олійник, Дякую! Навзаєм, пані!
ШІ продовжує дивувати )
Шість пальців)))
Наталія Шепель, А ще в анотаціі до книжки вказано що це ілюстрація художника на імʼя Олександр Філішин, це теж ШІ напевно
❤️❤️❤️❤️
Лана Рей, дякую за підтримку блога!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати