Хто як рятується від бабайки?

Сьогодні вночі я мала дуже страшний сон.

взагалі, дуже чутлива до всяких затемнень і інших таких речей.

і от уже останні кілька днів я дивно почуваю себе і сни супер реалістичні. Ще й сонний параліч мій частий друг. Так вніманіє знатокі, вопрос. 
в момент пробудження, коли я була супер перелякана і було відчуття, що поруч в кімнаті хтось/шось є, я укрилась одіялком і заспокоїлась. 
а коли одна нога чи взагалі шось окрім голови тирчить поза ковдрою, то це не рахується і бабайка тебе зловить. Кому одіялко дає повне відчуття безпеки?
Чи як чи працює? 
Я одна така дивна? 
як взагалі проживаєте такі події астрономічні? Чутливі до повні? Погоди? 

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Євгенія Кара
11.09.2025, 11:13:52

Сьогодні мені наснилося, що мені вирвали зуби. Було моторошно.

Джоанна Вейн
11.09.2025, 12:57:55

Євгенія Кара, Ох і сни(((

avatar
Зенгін Грід
10.09.2025, 23:48:52

О ні, як я вам співчуваю! =(((
У мене теж часто сонні паралічі, нікому б не побажала і радію, коли люди кажуть, що не знають, що це таке

Джоанна Вейн
11.09.2025, 09:39:53

Зенгін Грід, Аналогічно! Краще не знати

Я завжди шуткую про те, що у нас з чоловіком під ліжком живе підліжковий монстр)) Але ковдра то броня.
У мене теж бувають дуже реалістичні сни. Іноді навіть плутаю з реальністю. А ось що таке сонний параліч знаю тільки з описів інших. Але це звісно щось моторошне...

Показати 2 відповіді

Джоанна Вейн, Бажаю солодких снів ♥️

Інші блоги
Вона на ринзі ...
- Захар. Я чесно не знав, блін, хотів бабла підняти. - з ходу зустрів мене директор. Останнім часом я клуб закинув, довірив йому. - Кажи. - Я домовився за бій дівчат. - Хто дозволив? - запитав я, піднявши очі
Трохи суму...
Сьогодні дізналася, що Букнет покинули дві чудові авторки, що підтримували та надихали мене протягом тривалого часу – Ева Роман і Діана Козловська. Знаю, що вони продовжують творчий шлях, але все одно сумно, що не буде
Пошта - неочікувана актуальність
Привіт ❤️ Я тут перечитувала текст, який готую до публікації, і зупинилася на одному уривку. У світлі останніх подій він раптом став для мене кумедним — попри всю серйозність ситуації, як у книзі, так і в реальному
Нарешті я це зробила !
Місяць я писала, писала і нарешті дописала !.. Ні, не книгу ! Лише 31 розділ "Вартової трояндових воріт". Але краще робити довго та погано ніж не зробити взагалі. 31 розділ Дякую тим людям, які продовжували читати
І хто він взагалі такий?
Моє мовчання братові, схоже, сподобалося. Він сприйняв його за ознаку покірності, що вважається головною чеснотою таринських жінок. Надір навіть заспокійливо посміхнувся і спробував мене втішити: – За умовами контракту,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше