Моя книга тепер повністю на Букнеті!

Друзі, радію поділитися чудовою новиною! ?
Я завершила публікацію усіх розділів моєї книги на платформі Букнет. Тепер вона доступна для читання повністю онлайн, і ви можете поринути у світ мого фентезі без перерв!

У книзі я розповідаю про світ, поділений на чотири раси: орків, ельфів, гномів і людей. Це історія про пригоди, магію, взаємини і вибір, який може змінити долю світу.

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Анна Лір
10.09.2025, 12:31:40

Вітаю вас! Натхнення на нові історії!❤️❤️

avatar
Оксана Маркова
10.09.2025, 12:05:46

Вітаю з завершенням книги❤️❤️❤️

avatar
Тамара Юрова
10.09.2025, 11:07:40

Вітаю!!! Бажаю побільше прочитань та велику читацьку родину)

Мої вітання! Нехай шириться аудиторія поціновувачів, а Вам натхнення та наснаги для створення нових захопливих творів! ♥️

avatar
Вадим Булава
10.09.2025, 10:44:25

Вітаю із завершенням першої книги! Додаю до бібліотеки, лайкаю та підписуюсь, оскільки сам пам'ятаю, як складно новим авторам платформи виокремити себе на сайті, де такий великий вибір. Проте я впевений, що Вам вдасться досягти поставлених задач, коли Ваша перша робота аж така велика, майже 200 сторінок!

Інші блоги
♦️максимум хімії?♦️максимум хімії!♦️
Букнет оголосив новий конкурс, і я цього разу збираюсь завершити свій роман)) ☀️Тому одразу й почала☀️ Представляю свою новинку саме до конкурсу ромкомів/молодіжки ♦️Максимум хімії♦️ Стажерка на мою голову Уривок
До бою готова Красуне? + Бонус
- Ти взагалі навіжена? - Що ти мені пропонуєш? Влаштувати стрілянину, щоб забрати Іллюху? - Та він тобі якусь горилу підсуне. - Ти думаєш, я тупа і не розумію цього? - Красуня, вона ж тебе... -
Хто переживав за "хлопчика"? У нього все гаразд...
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
Останній холостяк?
Як ідея?
Чи потрібен шокуючий початок?
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше