Додано
08.09.25 10:54:40
Новинка! | Вона вдерлася до сусіда...
Доброго сонячного ранку, мої Люмени!
— Хвостику, хіба чемно вдиратися без стуку?
Бережіть себе!
Сьогодні вийшла моя романтична новинка з присмаком студентських років, що має назву:
"Мій коханий сусід"Анотація до книги:
— Хвостику, хіба чемно вдиратися без стуку?
— Та чого я там не бачила...
Він — найкращий друг її покійного брата. Вона — дівчина, яка з підліткових років носить у серці таємне почуття. Їхні батьки наполягають, щоб вони жили разом у великому місті, не здогадуючись, якою болісною й небезпечною може стати ця близькість. Для нього вона — лише «Хвостик», нав’язливе дівча з дитинства. Для неї ж він — перше й єдине кохання.
Марк — голос радіо, улюбленець жінок, легковажний і непередбачуваний. Христина — єдина, хто знає його справжнє «я». І що ближче вони одне до одного, то важче встояти перед тим, чого обоє бояться найбільше: коханням, яке може змінити все.
У тексті є: студенти, перше кохання, заборонені почуття
Тож, щиро запрошую до нової історії, чекатиму вас на сторінках!)
Бережіть себе!
Щиро ваша,
Юне Люмен ♥️
Шукайте мене також: ✨Фейсбук ✨Букток ✨Інстаграм ✨Телеграм
Юне Люмен
1284
відслідковують
Інші блоги
Вітаю. Хто ще не читав ранкове оновлення Демона? Селтер таки скористався правом Глеха. І... Читаємо спойлер і біжемо читати розділ. Кара богів не змушує себе чекати. Повітря в храмі вмить стає крижаним, а вогонь у чашах
Саме так називається розділ історії про попаданку Лідію, який вийшов сьогодні. Лідія, яка впевнена, що знає канон і може все передбачити, несподівано стикається ніс до носа із бойовим магом. Історія ще не почалась,
Сьогодні ПРИБОРКУВАЧКА ПРОКЛЯТЬ надійшла в передплату. Дякую всім, хто підтримував книгу і мене разом з нею)) Автору завжди приємно бачити зацікавленність читачів у його творчості❤️ Завтра вдень о 14-й вийде бонусна
Був такий розумний дядько - Освальд Шпенглер, який десь сто років назад написав книжку: "Присмерк Європи", де він передбачив занепад сучасної західної цивілізації. Погоджуюся з ним. Одна з ознак занепаду
Вітаю!
Сьогодні відзначають День батька. Вітаю усіх чоловіків, які мають звання «тато». Бажаю, щоб ви були для своїх дітей не тільки прикладом, але й чарівниками, найсильнішими суперменами та найдобрішими людьми у

4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійтивітаю з новинкою!
добавляю собі, та бажаю успіхів книзі))
Мара Кенфес, Дуже вдячна!)
♥️♥️♥️
Вітаю з новинкою.♥️♥️♥️
Оксана Морус, Дякую)
Вже в бібліотеці ❤️
Софія Анрі, Дякую!)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати