Додано
30.08.25 12:19:37
Момент..❤️✨
Усім привіт!❤️✨
Чи є у Вас моменти, які Ви хочете закарбувати на усе життя?
Це хороша ініціатива, адже можна пригадати усі свої найкращі моменти, поринути у спогади і віднайти те прекрасне, яке Вам дарує радість. Кожен просить для себе небагато, хоча б трішки, щоб знову відчути тепло у серці.
Тож починаю із себе.
Чи є у мене той момент, якого б хотіла запам'ятати, і залишити у собі на все життя? Можна декілька, але я розповім одного.
І він для мене особливий, коли я закінчувала історію " Я під крильми " - до речі вона завершена уже давно у чернетці, я відчувала такий прилив емоцій від неї, що моє серце раділо. Шкірилася, мов божевільна, бо останні речення дозволили побути з ними хоч востаннє та в душі я раділа, що врешті її завершила із теплом.
Таких відчуттів у мене бувають рідко, бо втомлююся в кінці, і не почуваюся щасливою. А чи почуваєтеся Ви щасливими, коли завершуєте історію? Цікава Ваша думка.
Можливо, у кожного автора по-своєму (щоразу думаю: а може це не моя тема? Та насправді це втома.)
Але й звісно мені приємно, що я не одна. Ви не одні. Ми не одні. З нами увесь світ.
Тому розповідайте свої найкращі моменти, і пишіть, що далі Ви хочете почути від мене..
З Вами Мелені Матхевен!❤️✨
Люблю та обіймавю!❤️✨
Мелені Матхевен
309
відслідковують
Інші блоги
Привіт усім. ✨✨✨ Я тут гортаю сторінки нашого сайту і вражена тим, скільки талановитих людей зібралося навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми стали трохи ближчими одне до одного. Буду рада бачити вас серед своїх
Ось так непомітно моя літня новинка "Як дві краплі" зібрала першу тисячу переглядів! З цього приводу принесла вам цікавий візуал з морським вайбом. Але про всяк випадок хлопців довелося додатково вдягнути)) Але
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото час від часу заглядаю у статистику й бачу, що потроху, але мої твори «Посмертя» та «Темні історії Малефича» все ж читають. (Ю-ху-ху!!!) І раптом подумав: як же це несправедливо,
Оновлення книги "Дихати(не)тобою" вже на платформі. Готуйтеся, емоції будуть зашкалювати.. Колишня Макса увірвалася в офіс, щоб одним махом зруйнувати все. Невеликий уривок: — Париж? Ти це
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиМені найбільше запам'ятався дещо інший момент. Після публікації першого оповідання, я протягом семи місяців нічого не публікувала (з особистих причин). От проходять сім місяців, заглядаю на сайт, прочитань мало, адже ніякої реклами я не робила. Подумала, що треба залишити це все й продовжувати писати "в стіл". Якось мимоволі натиснула "Мої відстежувачі" й отетеріла. На мене підписалися п'ятеро читачів. В мене повірили, їм сподобалось, а я ... Мені стало соромно, тому далі пишу)))
Ніка Цвітан, Ви молодець!❤️✨
Я теж завершувала з теплом) Але найбільше "грів" сам процес писання, особливо, коли епізоди мені снилися. Було відчуття, що персонажі самі мені надиктовують, що писати)
Ірина Пархоменко, Прикольно!❤️✨
Коли мені під першою книгою написали перший коментар, і я зрозуміла, що комусь сподобалась моя творчість ❤️❤️❤️
Анна Лір, Це дійсно круто, але не привітання з новинкою, а саме про творчість! Вау!❤️✨
Гарний блог, дякую ❤️❤️❤️
Джулія Мейлер, Дякую, моя люба! ❤️✨
Дякую за класний блог. ❤️ ❤️ ❤️
Лана Рей, Дякую Вам!❤️✨
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати