Додано
28.08.25 13:03:51
Нічні вартові. Візуал до книги

Вирішив зробити пост про цих створінь, які фігурують в моїй книзі Сновида з Червоного замку
Горгульї — це охоронці. Вони стоять на межі двох світів: земного та духовного. Їхня потворна зовнішність, згідно з легендами, мала відлякувати злих духів від святого місця, не пропускаючи їх всередину. Вони — нічні вартові, що застигли в часі, спостерігаючи за світом, який не бачать інші.
Вони застигли в камені, з дикими гримасами та химерними формами, щось між твариною та людиною. Образ Горгульї вчить нас, що краса може бути прихована в незвичайному, а захист іноді приходить у формі, яка здається нам відштовхуючою. Вони нагадують нам, що справжня сила може бути прихована в неочікуваних місцях, і що наш страх може бути не лише перепоною, але й охоронцем.
Кіт Анатолій
370
відслідковують
Інші блоги
Беріть вогнегасники, бо в десятій частині є щось гаряче ❤️ Відеовізуал буде пізніше, а поки — приємного читання ❤️❤️❤️
Друзі, завдяки вам роман Обрати наречену. Маскарад сердець номер 8 в бестселерах за вчора! Для мене це велике досягнення! Безмежно вдячна кожному читачеві, що підтримує мене, вірить в мене і обирає мої романи! Люблю вас і дуже
Я не покинула писати. Я й досі працюю над продовженням, просто зараз у мене непростий період у житті, тому темп написання значно впав. Проте я нікуди не зникла й не відмовилася від своїх задумів. Обов'язково допишу все,
Вітаю усіх, хто слідкує за моєю сторінкою, а особливо за моїм новим романом Дар, який, до речі, на цьому тижні встиг опинитися у топ-10 жанру Історичний роман! Я неймовірно рада цьому і висловлюю щиру подяку кожному, адже
Після зради колишнього вона провела ніч з незнайомцем, а на ранок втекла. Згодом виявилося, що це - її новий бос. Що ж далі? Скоріше читайте, ще й з шаленою знижкою! "Мій новий бос" — Я зроблю так, що колишній
7 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДуже гарний, зрозумілий та вичерпний опис. Цих міфічних істот часто недооцінюють. Дякую за таку корисну і вичерпну інформацію. справді люблю таке читати.
Кіт Анатолій, Рада чути. Візуал теж дуже гарний. Я не так давно почала тож поки не працювала над візуалами в своїх творах. ну а обкладинки роблю в канві)
Нотр Дам де парі
Босорка, ❤❤❤
Чудовий візуал!
Анна Лінн, (✿ ^‿^)
Чудовий візуал
Таня Тайм, дякую ❤❤❤
Який милий))
Діана Козловська, ( ꈍᴗꈍ)
❤️❤️❤️
Уляна, ≧◠ᴥ◠≦
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати