Додано
24.08.25 07:55:02
Чи зручно цілуватись в окулярах?
Це питання захопило мене зненацька, коли я писала сцену першого поцілунку Фелікса та Мілани (яка носить окуляри) з книги “Без чернетки”.

Поцілунок мав бути спонтанним, ну принаймні Мілана його точно не очікувала. Тож у Фелікса, як ініціатора, було три варіанта дії:
✅попросити її зняти окуляри,
✅зняти їх з неї самому,
✅нічого з ними не робити, і цілувати прямо так.
Зрештою, він обрав перший варіант. Як гадаєте, правильно зробив?
P.S. Я теж маю окуляри, хоч і не ношу їх постійно, тож спеціально провела експеримент. Мені вони не заважали, особливо якщо закрити очі. Чоловіку теж було нормально.
У кого є досвід поцілунків в окулярах, можете теж поділитись в коментарях)
Анна Лір
686
відслідковують
Інші блоги
Чому цикл моїх книг називається саме так? Не тільки тому, що герої зустрічаються саме в цей час у (поки що) двох моїх книгах. Є ще дещо. Більшість моїх історій народжується після опівночі ❤️ Думаю, багато хто мене зрозуміє:
Дорогі читачі, Дружба героїв роману «Квіти апельсина» починає тріщати по швах. Бо як виявилося, найнебезпечніші прохання народжуються з наївності. Мелані була впевнена, що звертається до друга. Просто до людини,
Вітаю! Чому варто звернути увагу на цикл "Хуртовина"
(обидві картинки клікабельні) Бо це дуже нестандартна книга. Це фентезі, але тут немає ані драконів, ані чаклунів, і навіть таємного
Вітаю! Запрошую до знижки на відвертий гарячий роман. Вона випадково загубила цікавий аксесуар в його машині і стало початком скандального роману... ✨✨✨ — Що ж, Зоряно, тепер поговоримо по душах. — я нервово
Лише раз за все життя алкар зустрічає жінку, яка ідеально йому підходить. Ту, що стає для нього частиною його самого. З рештою ти можеш вгамувати фізіологічні потреби, навіть задоволення отримати. Але вони не торкнуться
9 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНе завжди, але іноді вони з'їжджають, перекошуються, ну й після поцілунку маєш смішний вигляд ☺️
Лана Жулінська, Дякую за відповідь!))
В мого чоловіка окуляри. Воно то не заважає. Але без них краще. Він високий, і вони іноді спасти на мене можуть...що викликає сміх)
Іда Нокс, Зрозуміло) Дякую, що поділилися досвідом♥️
Тут життєво б виглядало: нічого з ними не робити, і цілувати прямо так. Бо ж пристрасть є пристрасть... Ну ще зняти їх з неї самому теж не гірший варіант. А все-таки краще їх з неї зняти самому, бо так ефектніше звучить.
Анна Лір, Оце вже точно!!!))
Я б зняла) Але ви інтриганка, піду почитаю вашу книгу.
Джуні Салем, Оу, це так приємно♥️ Дякую! Рада, що вдалося зацікавити)
Тільки почала носити окуляри, треба провести експеримент)
Анна Малина, Впевнена, що буде цікаво, це дуже позитивний експеримент♥️
Незручно! Найбільш незручно, що після поцілунку на склі будуть плями від шкіри, а їх дуже складно витерти без спеціальних засобів.
Тобто це можливо, але потім багато мороки і незручностей
Анна Лір, Не знаю, в кого як, я взагалі проти спонтанних поцілунків в реальному житті
У мене взагалі немає досвіду в поцілунках)) :D
Торі Елін, То у вас ще все попереду!♥️☺️
Неа. Зовсім не зручно. Колись пробувала. Оправа від окулярів давиться. ??
Rey Mars, Дякую, що поділились! Можливо тут ще залежить від розмірів окулярів та форми оправи, але припускаю, що в більшості випадків таки незручно, і краще їх знімати))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати