Фантомна любов/гірка спокута

 

Вітаю у своєму блозі❤️))

Насичені вихідні добігають кінця і, маючи вільну хвилинку, захотілося написати блог про дилогію, над якою завершила роботу. Дякую усім читачам, які підтримували мене під час написання, вболіваючи за героїв. Це дуже цінно❤️ А хто ще не читав, то щиро запрошую)

              — Стасе, якщо ти вже згадав про свято, то треба дещо обговорити. Це стосується Кіри. Вона повернулася в Україну.

Щойно її ім’я прокотилося кімнатою, мізки миттєво прошило різким імпульсом. Водночас усім своїм виглядом показував, що байдужий до почутого, аби уникнути зайвих запитань. 

— Нехай собі повертається. Яке мені діло? 

— Вона буде на весіллі.

— Я мав би здивуватися? — злегка пересмикнув плечима, зустрівшись із другом безпристрасним поглядом. — Ти та твоя майбутня дружина спілкувалися з нею багато років. Очевидно, що дівчина — бажаний гість на вашому святі. А мені навіщо ця інформація?

— Я хвилююся, що ти досі не охолов до неї. Це неабияк мене напружує, бо я не хочу скандалів на святі. Там буде її брат. Мені не треба, щоб ви з’ясовували стосунки.

— Ти при своєму розумі?! Що нам з’ясовувати?! — ошелешено вирячив очі. — Ми з нею не бачилися п’ять років! Я вже навіть не пам’ятаю, як вона виглядає! 

3WNR2Vk8

https://booknet.ua/reader/grka-spokuta-b435902?c=4735371


AD_4nXfkvRY97EELYKhFMuY2zEdpt-UREWXqDm7J5Cbo2Urk9GYK3XsEXFu8csHeUmKVkUTpCW57d_iBtUj7P8Rw84dkxbcQvVIBg0yjzn9JP7DG7HWFVG9hdDbXHOEl2oZij4lkIhlSSw?key=Yec-zaxJYN5YKweE534k3Q

Перша частина дилогії - Фантомна любов


AD_4nXeFg96yLMcsFa1h6y0Vaj6HuumyKZayfmYz04PXyoRvKnpwlwzc9f4VyCKOM8S9TUGDJ12Juov8KPG8asdnMw0bDM_PZSfZlzyMsqsWBUtNWOHZpIcx6IiIFOZ4c4fiI1FMBYbEMg?key=Yec-zaxJYN5YKweE534k3Q

Не втрать мене  
 

tbUESPfZ

 

 

Дякую за обкладинки любій Анні Ксандр❤️ 

Мирного і світлого нам усім вечора)

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Анні Ксандр
23.08.2025, 16:43:18

Я настільки частий гість тут, що тільки тепер побачила, що ти написала блог)) Дилогія вийшла дійсно класною і щирою! Впевнена, що наступні книги мене радуватимуть не менше ❤️Бажаю натхнення, люба❤️

Вікторія Франко
23.08.2025, 21:32:24

Анні Ксандр, Дякую, сонце, що завжди зі мною❤️ Твоя підтримка безцінна❤️

avatar
Юлія Гирина
17.08.2025, 20:04:41

Шкода , що дякувати не навчились

Дякую автору за можливість

Вікторія Франко
17.08.2025, 20:11:16

Юлія Гирина, Ох... мені теж трішки шкода. Люблю, коли промики потрапляють до вдячних читачів. Але буває по-різному... Якщо ви не читали "Гірку спокуту", напишіть мені в особисті в соцмережах. Маю чим вас порадувати)

Інші блоги
Граємо на Козу (початок о 00:00)
✨ Мені довірили таємну місію. Дуже важливу. Сховати дещо цінне у моїй книзі «Обов’язок принцеси». ✨ Це «щось» відкриє Вам портал до захопливого світу з драконами і говорячою КОЗОЮ, яка буде цих
Чому читачі люблять Гайворона? І знижка на нього!
Доброго часу доби, шановне панство. Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість
Фінал...
Вітаю вас всіх, дорогі читачі) Гадаю, ви зауважили(а можливо і ні), що останні мої книги зараз - заморожені. Причиною цього стало моє остаточно рішення взяти перерву в написані книг. Останнім часом мені стало набагато
Цікаве оновлення
Таксі приїхало, і Андрій пішов за мною мене проводжати. Ми зупинились біля авто. — Люся! Ти неймовірна жінка! Мені дуже сподобався вечір із тобою, — підійшов він ще ближче до мене. — Дякую, але не варто! Андрію, я
"Чому мене не читають?"
Всім вітання! У цьому блозі пропоную коротко поговорити про те, що ми, автори, любимо найбільше, а саме наших безцінних читачів ♥️. На жаль, не всі автори на "Букнет" мають своїх фанатів. Дехто лише починає свій
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше