Додано
16.08.25 18:55:41
✨️❤️bad Cat❤️✨️
Привітики☺️✨️
Мої любі, це знову я) Поспішаю нагадати, що нові розділи книги Пообіцяй, що це назавжди вийдуть вже о 19:00✨️
Спойлер:
— Я знаю, що я bad cat, але й не прошу занадто багато. Подаруй мені всього кілька годин. Обіцяю, чіплятися не буду. Хіба що ти сама попросиш, — він мило посміхнувся, заховавши руки за спину.
— Bad cat? Тепер зрозуміло чому ти так підписаний в Інстаграмі.
Я щойно бовкнула зайвого. Стас не мав дізнатися, що я бачила його сторінку в соціальних мережах. Навигадує собі ще бозна-чого. А мені то геть ні до чого.
А ще хочу поділитися новим візуалом головного героя❤️
Кіт (на сьогодні це мій улюблений візуал)

І коротке відео
Хорошого дня вам та мирного неба☺️❤️❤️
Анжеліка Горан
798
відслідковують
Інші блоги
Любі читачі, вашій увазі оповідання «Розлом Морського Диявола. Перша жертва». (в процесі публікації) Цей твір передує великій книзі, яка закриє питання, що імовірно, з'являться після прочитання :) П'ятеро
Після знижки ціна на книгу зросте ✅Чого очікувати від історії: ✔Заборонене кохання, яке межує з божевіллям.
✔Гострі емоції, від яких перехоплює подих.
✔Вир пристрасті та спокуси, де кожен крок — це гра на
Для мене написання книг було недосяжною мрією, яка крокувала за мною німою тінню упродовж життя. Про що б я не думала, що б я не бачила — все завжди перетворювалося на сюжет. Я писала книги олівцем у зошиті. Їх читали
Любі мої читачі!❤️❤️❤️ Нарешті цей день настав. Занотуйте собі дату: 28 червня ми з вами вирушаємо у нову, шалену, пристрасну та комічну пригоду! Ви так довго просили, і я просто не могла вам відмовити. Пам’ятаєте нашого
Вітаю, любі букнетівці!❤️ Оновлення Попелюшки уже у ваших книжечках: —Як спав? — Нік виповзає з-за рогу будинку. — Як після заручин, — пирхаю. — Жаба не заважала? — усміхається він. — У цьому домі
8 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиАга, от навіщо те сказала. Правду говорять, язик без кісток тому й говоримо багато чого (≧▽≦)(≧▽≦)
Полiна Крисак, Всі ми дівчатка такі☺️♥️
ООО прода від Котика, обов'язково зазирну, звісно, якщо чоловік не потягне мене на місцевий концерт))
Вікторія Вецька, Вау концерт))) Сто років не була на концертах)) Краще тоді відпочити, а Котик не втече☺️♥️♥️
Ні! От як хочеш, а я Токса не зраджу! Я вірна йому!☺️☺️☺️
Вікторія Вецька, Дякую, люба☺️♥️
Ух))) Ну красунчик же! Нічо не скажеш)))) ❤️❤️❤️
Марина Тітова, Другий блондинчик, який мені подобається☺️♥️ Дякую♥️♥️
Мурррр! Який же він Bad cat!!!! А наша Енді проговорилася!!!! Слідкує за ним!
КСЮША ДОЛЖКОВА, Так, Андреа сказала зайвого))) Дякую вам за такий емоційний коментар☺️❤️
Я дуже люблю, коли він без окулярів. У нього такий виразний і красивий погляд❤️❤️❤️
Тея Калиновська, А мені подобається в окулярах)) Уже поробила такі візуали зі всіма героями))) Дякую❤️❤️❤️
Який красунчик ❤️❤️❤️❤️
Лана Рей, Дякую❤️❤️❤️
Вау♥️♥️♥️ ви молодець))
Лірія Маєр, Дякую❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати