✨️❤️не марафон / Зміна обкладинки та спойлер❤️✨️

Привітики☺️✨️
Новий розділ вашого (НЕ) покірного демона вже зовсім скоро буде на платформі ( 17:00)✨️
Але... Барабанний дріб...
Обкладинка зазнала змін) Тому не лякайтесь, що у ваших бібліотечках змінилося зображення.
Чому я це зробила? Бо старе зображення героїв не зовсім відповідало їх вайбу  — гарячих та норовливих. (Або я просто люблю чоловіків у костюмах) Ахахах)))
Нове:

Старе:

А яке подобається вам: старе чи нове?
До речі, це ще не все☺️❤️
Спойлер)) Куди ж без нього?

— Ти такою не була раніше... — мовила Енді, повертаючи мене до сьогодення.

— Ти про що? — подумки, я ще перебувала там, де тато й Антоніо — живі й усміхнені.

— Манюню, ти постійно намагаєшся щось довести Владу. Навіщо? Настільки кохаєш його, що ладна ризикнути життям?

— Кохаю? — я посмакувала це слово на язиці. Приємно. А ще має аромат бергамоту й гіркого апельсина... Як він — Влад.


Ну і наостанок трохи Токса☺️

P.S. Хтось скаже, що у моїх чоловічих персонажів підкачаний лоб, але come on... Вони виглядають реалістично, а це для мене найважливіше) Ні в якому разі не хочу нікого образити, лише говорю свою думку☺️
Ой, мало не забула) Пригоди хтивого Котика можна читати тут✨️
Хорошого дня вам та мирного неба☺️❤️❤️

12 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Вікторія Вецька
13.08.2025, 17:48:11

Мені теж стара більш до вподоби я вже звикла і вони там такі милі))

Анжеліка Горан
13.08.2025, 17:58:55

Вікторія Вецька, Дякую♥️♥️ Сподіваюся, до цієї теж звикнеш)))

avatar
Анжеліка Вереск
13.08.2025, 17:48:01

А мені обидві подобаються❤️❤️❤️

Анжеліка Горан
13.08.2025, 17:57:50

Анжеліка Вереск, Дякую♥️♥️♥️

avatar
Белла Ісфрелла
13.08.2025, 17:15:01

Стара мене більше подобається, тут я у меншості. Мені подобається, коли видно очі)

Анжеліка Горан
13.08.2025, 17:22:03

Белла Ісфрелла, Дякую, що зазирнули та поділилися своєю думкою❤️

Перша краще)

Анжеліка Горан
13.08.2025, 17:13:49

Лариса Демидівна, Дякую❤️

avatar
Ельфріде Ноар
13.08.2025, 16:43:52

А мені минула трошки більше подобалась)

Анжеліка Горан
13.08.2025, 16:45:41

Ельфріде Ноар, Дякую❤️

avatar
Лана Рей
13.08.2025, 16:39:53

Обидві обкладинки гарні, але Нова більше впадає в око. ❤️ ❤️ ❤️

Анжеліка Горан
13.08.2025, 16:43:30

Лана Рей, Дякую❤️❤️❤️ Мені теж вона дуже подобається)))

avatar
Даніка Рейвен
13.08.2025, 16:37:49

Нова обкладинка більше подобається ♥️

Анжеліка Горан
13.08.2025, 16:42:55

Даніка Рейвен, Дякую❤️

avatar
Дана Новак
13.08.2025, 16:33:58

Кассі на першій більш невинно-дражлива, а на другій – немов вже двічі заміжня була і обох чоловіків отруїла) Така собі Кармен)

Показати 2 відповіді
Дана Новак
13.08.2025, 16:42:15

Анжеліка Горан, Та й не кажу що погано) Просто образ інший.

avatar
Сергій Брандт
13.08.2025, 16:34:37

О ця обкладинка вже більше мені подобається))) А то він там дуже зализаний та приторний був))

Анжеліка Горан
13.08.2025, 16:40:20

Сергій Брандт, Дякую❤️ Зализаним його ще ніхто не називав)))

Красунчики (⁠。⁠♡⁠‿⁠♡⁠。⁠)(⁠。⁠♡⁠‿⁠♡⁠。⁠)(⁠。⁠♡⁠‿⁠♡⁠。⁠)
Дуже подобаються твої герої. Що стара, що нова дуже круті обкладинки

Анжеліка Горан
13.08.2025, 16:35:15

Світлана Романюк, Дякую тобі за підтримку❤️❤️❤️

avatar
Мрія Чарівна
13.08.2025, 16:27:36

Нова обкладинка виглядає так, ніби герої живуть в Одесі) Мені подобається)

Показати 4 відповіді
Мрія Чарівна
13.08.2025, 16:35:13

Анжеліка Горан, Вони можуть бути і київські, просто мені так виглядають) В будь-якому разі, все гарно)

avatar
Тея Калиновська
13.08.2025, 16:27:13

Ой, а мені попередня обкладинка краща. Токс без окулярів, а в нього дуже гарний погляд❤️

Анжеліка Горан
13.08.2025, 16:30:32

Тея Калиновська, Дякую❤️ Однак я просто не можу без змін)) В минулій книзі теж змінювала обкладинку, коли виклала половину тексту))

Інші блоги
Синдром Гоголя
А ви в курсі, що у Миколи Гоголя був серйозний психологічний розлад — комплекс Мадонни-Блудниці?
Невеликий бонус читачам ☺️
Ви любите історії, де вирують інтриги, є загадковий герой, який приховує обличчя під маскою і героїня має зробити вибір між чоловіками? ❤️❣️❤️ Тоді вам обов'язково сподобається книга "Гра без згоди "Між
Подяка підписникам.
УВАГА - СПОЙЛЕР Сьогодні кількість моїх підписників сягнула 400. Для когось цифра невелика, а для мене це шлях у більше ніж рік. І тепер я точно знаю, що мої книги цікаві, їх люблять, читають і чекають на новинки. Тому я
Увага, Старт 28.06: «аудит для боса-ескортника»
Любі мої читачі!❤️❤️❤️ Нарешті цей день настав. Занотуйте собі дату: 28 червня ми з вами вирушаємо у нову, шалену, пристрасну та комічну пригоду! Ви так довго просили, і я просто не могла вам відмовити. Пам’ятаєте нашого
Стоп... а де мій "Секс"?
Маленьке технічне оголошення!!! Якщо раптом відкриєте бібліотеку й подумаєте: «Стоп... а де мій "Секс"?» Не панікуйте. Це все ще він. Просто трохи... оновився) Я змінила обкладинки обох частин, тому
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше