Гумор, трохи еротики і чоловік, що не любить книги

 

Вітаю всіх, хто зазирнув!

Сьогодні представляю мою новинку - “Без чернетки”. Це історія кохання, іноді наївна, іноді кумедна, іноді іронічна. 

Та разом з тим вона зачіпає важливі серйозні теми.  

  • Яке воно, реальне життя письменниці, що творить під псевдонімом і лише онлайн?
  • Як чоловіки ставляться до любовних романів, і що може змусити їх змінити думку?
  • Чому зовнішній фасад успішного успіху не завжди дорівнює справжньому щастю?

 

Мілана - пише пікантні тексти, та в реальному житті скромна і сором’язлива.

Гарячий і харизматичний Фелікс - ще той скептик і буркотун. Вимушена роль власника видавництва його геть не тішить, адже він не любить читати та й взагалі упереджено ставиться до художніх книжок. Але ось так проблема: саме від нього залежить, чи здійсниться заповітна мрія Мілани побачити свою книгу надрукованою.

В історії багато глибоких сенсів, та головний із них - не зраджувати собі, йти за покликом серця і залишатися справжніми і щирими. Адже ви живете своє життя не на показ і не для когось, а для самих себе. Звісно, усі можуть помилятися, та шансів виправити помилки залишається не так багато, адже історія вашого життя пишеться одразу начисто, без чернетки.

P.S. Сьогодні рівно два місяці, як я стала автором на Букнеті. Щиро дякую за підтримку усім авторам і читачам, ви неймовірні!

 

8 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Лана Жулінська
11.08.2025, 14:38:40

Вітаю з новинкою та маленьким ювілеєм)))

Анна Лір
11.08.2025, 14:39:14

Лана Жулінська, Щиро вам дякую за привітання!❤️❤️❤️

avatar
Тея Калиновська
11.08.2025, 14:06:59

Вітаю❤️

Анна Лір
11.08.2025, 14:19:14

Тея Калиновська, Дякую!❤️

avatar
Наталі Дав
11.08.2025, 13:20:21

Вітаю, кладу у бібліотеку ;)

Анна Лір
11.08.2025, 14:19:03

Наталі Дав, Дякую вам!❤️❤️❤️

avatar
Тіна Івеліс
11.08.2025, 13:10:56

Вітаю з новинкою! Нехай ваша книга знайде свого читача та багато вподобайок❤️

avatar
Шепіт Місяця
11.08.2025, 12:19:27

Вітаю з новинкою! Бажаю, щоб Ваша книга набрала багато вподобайок та переглядів)

Анна Лір
11.08.2025, 12:20:17

Шепіт Місяця, Дуже дякую вам!❤️

avatar
Поліна Крисак
11.08.2025, 09:14:20

Вітаю з новинкою))) Нехай набирає перегляди, бібли та вподобайки))) І багато відданих читачів)))

Анна Лір
11.08.2025, 09:58:14

Полiна Крисак, Щира подяка за теплі слова! ❤️

avatar
Тая Бровська
11.08.2025, 09:39:30

Вітаю з новиночкою!❤️

Анна Лір
11.08.2025, 09:57:56

Тая Бровська, Дякую вам дуже!❤️

avatar
Лана Рей
11.08.2025, 09:03:44

Вітаю з новинкою! Успіхів автору та книзі

Анна Лір
11.08.2025, 09:05:32

Лана Рей, Щиро дякую!❣️

Інші блоги
Цикл "Після опівночі" + бонус
Чому цикл моїх книг називається саме так? Не тільки тому, що герої зустрічаються саме в цей час у (поки що) двох моїх книгах. Є ще дещо. Більшість моїх історій народжується після опівночі ❤️ Думаю, багато хто мене зрозуміє:
Певно, це було неминуче
Дорогі читачі, Дружба героїв роману «Квіти апельсина» починає тріщати по швах. Бо як виявилося, найнебезпечніші прохання народжуються з наївності. Мелані була впевнена, що звертається до друга. Просто до людини,
Чому варто звернути увагу на це?
Вітаю! Чому варто звернути увагу на цикл "Хуртовина" (обидві картинки клікабельні) Бо це дуже нестандартна книга. Це фентезі, але тут немає ані драконів, ані чаклунів, і навіть таємного
Недопрпелюшка — знижка! Відверто та гаряче!
Вітаю! Запрошую до знижки на відвертий гарячий роман. Вона випадково загубила цікавий аксесуар в його машині і стало початком скандального роману... ✨✨✨ — Що ж, Зоряно, тепер поговоримо по душах. — я нервово
Лише раз за життя...
Лише раз за все життя алкар зустрічає жінку, яка ідеально йому підходить. Ту, що стає для нього частиною його самого. З рештою ти можеш вгамувати фізіологічні потреби, навіть задоволення отримати. Але вони не торкнуться
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше