Додано
09.08.25 18:54:27
✨️❤️спойлер від Котика. Муррр...❤️✨️
Привітики☺️✨️
Сьогодні о 19:00 вийдуть аж два розділи книги Пообіцяй, що це назавжди☺️
Тому я до вас із гаряченьким спойлером від Кота❤️

Якби я сказав їй ЩО мені треба, то бігав би за нею так само як це робив зараз Токс. Краєм ока я помітив їхню з Кассандрою гру в коти-миші. Ех, молодість... Воу! Щось мене несе не в той бік. Не такий я вже й старий. Тридцять один рік — це ще не пенсія. Та й нижче пояса в мене все чудово працює. Ні в якому разі не рекламую себе, лише констатую факт. My dick is very big...
А я обіцяла, що буде гаряче☺️ Але це тільки початок, далі більше...
P.S. це ще не все. Ще більше візуалів — більше Кота✨️
Забігайте на гостину, адже буде пристрасно й цікаво❤️
Хорошого дня вам та мирного неба☺️❤️❤️
Анжеліка Горан
798
відслідковують
Інші блоги
Шановні читачі! Я заледве себе стримала щоб не написати таку версію подій продовження книги.. На фото Адам та Марійка, те що не увійшло у книгу. P.S. В мене вже такий сюжет вимальовувався, і чесно сказати, по плану
Ах, намагаюсь навчититися робити гіфки у тексті ) Трохи Некромагії!!! Як вам герої Некромаркетингу?
Привіт мої любі читачі! Сьогодні я виходжу до вас із тремтінням у руках і шаленим серцебиттям. Я зважилася на крок, якого ви від мене точно не чекали. Попереду на вас чекає абсолютно нетипова для мене робота, яка руйнує
Деколи обставини складаються так, що твій ворог стає твоїм порятунком. І так в ситуації Зоряни......
Дуже емоційний розділ вийшов вчора... *************** Ще раз, Зоряно! Останній раз, благаю тебе! - кричав Маркіян, тримаючи її за
Доброго часу доби, мої хороші! ☀️ Сьогодні о 12:00 виходить новий 60 розділ «Архів» другої книги з циклу «Колонія. Історія Ріки» — «Тріщини». ⚠️ Як завше, я зробила новий тизер — його можна подивитися
14 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиКотик випускає кігтики)))
Книга обіцяє бути бомбезною, з кожною главою затягує все сильніше♥️
Тамара Юрова, Дякую☺️♥️ Стараюся)))
Воу, цілих два розділи!)) Це кайфово ❤️
Ахах, от тільки я сліпонько, не одразу помітила напис англійською))) А слона й не побачила ахах:)) Це має бути весело! ☺️ Котик сумувати ніколи не дасть)))
Марина Тітова, Так, Котик точно зможе розвеселити☺️♥️♥️ Дякую♥️
❤️❤️❤️
Тая Бровська, ☺️♥️♥️
Красунчик ❤️❤️❤️Кис- кис)))
Світлана Романюк, ✨️☺️♥️♥️
Давно чекала на цю книгу
Діана Василенко, Приємно це чути♥️
Який він красень ❤️❤️☺️
Вікторія Вецька, Дуже на це сподіваюся☺️♥️♥️
Але ж реклама непогана вийшла:D
Світлана Бонд, Ахахах))) Не реклама — факт))) Дякую♥️
А котик із сюрпризом ❤️
Белла Ісфрелла, Він такий))) Дякую♥️
Кота щось і справді не туди понесло, ахахах☺️☺️☺️☺️☺️☺️
Анжеліка Вереск, Токс — психований, Стал — неадекват, Лют — трохи ібобо, а Кіт — розпусний))) Якось так☺️
Ого, який красунчик... ❤️ ❤️ ❤️
Лана Рей, Дякую❤️❤️❤️
Добре, що я англійську не знаю, бо мені здається, що то не дарма було написано саме анг.))))
Полiна Крисак, 100%❤️❤️ Тому й написала на англ, бо на українській ... Дякую, що зазирнула))
Красунчик❤️❤️❤️
Тея Калиновська, Дякую❤️❤️❤️
Ух який)
Тата Карел, Дякую❤️❤️
❤️❤️❤️✨
Romul Sheridan, Дякую✨❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати