Додано
06.08.25 22:02:07
Таємничий підписник
Вітаю всіх!
Я помітила у себе досить цікавого підписника. Він періодично підписується, а через кілька днів відписується і так вже відбувається протягом кількох місяців. Чи траплялись у Вас такі випадки?
Успіхів, творчого натхнення і багато цікавих ідей для нових книг.
Лана Рей
1170
відслідковують
Інші блоги
Всім привіт! Саме ці слова хочеть присвятити персонажам із книги Бійся темної води Фрагмент 4 розділу: Їхні обличчя опинилися так близько, що він міг вловити запах її шкіри — неймовірний, дурманний аромат
Сьогодні мене дуже порадували чудовою новиною! Уже зовсім скоро на YouTube-каналі «Книгомандри» вийде озвучка невеликої історії «Карти, кіт і катастрофа». На вас чекає гумористична пригода про події другого
Хочу сьогодні звернутися до всіх авторів, особливо до тих, хто лише починає свій шлях. Будь ласка, вірте в себе. Я знаю, як страшно викладати перші глави, чекати на перші коментарі та переживати через кожен перегляд. Іноді
Вже завтра на книгу Між двох тіней буде знижка.✨ Тож якщо ви ще не придбали цю історію, це чудова можливість це зробити. Це найнижча ціна на книгу, дешевше вже не буде. Тому не пропустіть цей момент познайомитися
Є книги, які я люблю всією душею, а більшість їх не читає. Так само можу сказати і про авторство. Звичайно, я багато часу приділяю кожній історії, але бувають ті, які глибоко засідають у серці не на один рік. Я живу з цими героями:
20 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиТуди-сюди в мене не було)))) А от відписувалися - так)) загалом напевне з десяток таких набереться)))
Анжеліка Вереск, У мене теж відписуються.) Таке теж трапляється.)
У мене таке було))) декілька разів, а потім підписниця написала і вибачилася, що ось так
трапляється, не телефоні випадково тисне кнопку: відписатися і не помічає відразу. А потім помічає і знову підписується...Тож, причини можут бути різними.
Лариса Лешкевич, Таке теж може бути, але це не той випадок, бо мій таємний підписник сьогодні знову в надцятий раз відписався)) Дякую, що зазирнули. Успіхів та натхнення
Я теж помітила в себе такого підписника (з читацьким акаунтом). Тричі напевно підписувалась). А ще, кілька разів були випадки, коли на мене підписувались автори, а я на них вже давно була підписана. І я чомусь повторно підписувалась, щоб вони побачили, що їх підписка взаємна=)) Але це разово відбувалось)
Тата Карел, Виявляється, що хтось таким чином розважається) Вже кілька авторів розповідали про такого підписника))
О в мене також такий є. ❤️❤️❤️ Нещодавно підписався
Світлана Романюк, Виявляється, що цей пан всюди встигає порозважатись.)))
Ого, цікаво так. Ну буває ж з людьми всяке. Може людина хоче аби увагу звернули.
Руслан Баркалов, Ця людина багато уваги до себе привернула, бо виявилось, що крім мене, ще й встигала так до інших авторів навідуватись)))
Такого не було, але були хитрі автори, які спершу підписалися на мене, а коли я зробила це у відповідь, відписалися через кілька днів)))
Чарівна Мрія, Тому я обираю, що почитати, серед підписників переважно :)
Навіть коментарі залишаю. Коли змістовані, коли просто: ❤️❤️❤️
У мене є один такий. Навіть ім'я й прізвище його пам'ятаю. Можливо він і у вас?
Лана Рей, Так. Скоріше за все)
Так, було. Дам підказку — поет
Сергіель Краель, Нє, то точно не ви були))
Поки не помічала такого))
Дивний він))
Тая Бровська, Тобі пощастило.))
Я за ними не слідкую, тож не помічала)) і тобі успіхів та натхнення, завтра до твоєї книги зазирну))
Вікторія Вецька, Дякую.) Буду рада. Тихої і спокійної ночі
Не розумію у чому прикол. Але у мене було таке, що я підписався на пана Романа, а через деякий час помітив, що не підписаний.
Сергіель Краель, Можливо, що це якийсь був якийсь збій чи глюк
І це геть нема чим зайнятись? Я підписана на шалену кількість авторів, мені й на думку не спало б заходити до когось і відписуватись, ще й систематично. Може баг? Чи це нормальна тема для того підписника?
Кайла Броді-Тернер, Так, у кожного свої приколи ))
У мене теж таке було! Я думала, що це якась технічна помилка, але тепер бачу, що це може бути звична поведінка деяких читачів.
Ася Рей, Так, може бути і таке.))
Ну, у мене такого не було, але цікаво..
Мелені Матхевен, Так. От і я зацікавилась)
Ніколи такого не було.))) Але це дивно і інтригуюче))) Цікаво, що буде далі (✿^‿^)(✿^‿^)
Полiна Крисак, Я спостерігаю за цим вже кілька місяців.)) Самій цікаво)
Якщо автор, то намагається привернути увагу.
Якщо читач, то ніяк не визначиться: читати далі чи ні?
Ірина Скрипник, Так, якби автор, то можна запитати у чому справа.)
Дуже цікаво. Наче не помічав у себе...
Romul Sheridan, Ну, людина ж в будь-якому випадку зайде подивитися, що там за розумник :) Того дивись ще й лайк поставить.
Рух - це життя! )))
Єва Сова, Так. Головне, щоб був рух ))
Цікавий у вас підписник)))
У себе помічала тільки те що хтось просто відписується)
Емілія Блеквуд, Таке теж буває)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати