Таємничий підписник

Вітаю всіх!

Я помітила у себе досить цікавого підписника. Він періодично підписується, а через кілька днів відписується і так вже відбувається протягом кількох місяців. Чи траплялись у Вас такі випадки?

Успіхів, творчого натхнення і багато цікавих ідей для нових книг.

20 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Анжеліка Вереск
07.08.2025, 03:16:42

Туди-сюди в мене не було)))) А от відписувалися - так)) загалом напевне з десяток таких набереться)))

Лана Рей
09.08.2025, 15:36:50

Анжеліка Вереск, У мене теж відписуються.) Таке теж трапляється.)

avatar
Лариса Лешкевич
07.08.2025, 04:36:01

У мене таке було))) декілька разів, а потім підписниця написала і вибачилася, що ось так
трапляється, не телефоні випадково тисне кнопку: відписатися і не помічає відразу. А потім помічає і знову підписується...Тож, причини можут бути різними.

Лана Рей
09.08.2025, 15:35:59

Лариса Лешкевич, Таке теж може бути, але це не той випадок, бо мій таємний підписник сьогодні знову в надцятий раз відписався)) Дякую, що зазирнули. Успіхів та натхнення

avatar
Тата Карел
07.08.2025, 21:08:44

Я теж помітила в себе такого підписника (з читацьким акаунтом). Тричі напевно підписувалась). А ще, кілька разів були випадки, коли на мене підписувались автори, а я на них вже давно була підписана. І я чомусь повторно підписувалась, щоб вони побачили, що їх підписка взаємна=)) Але це разово відбувалось)

Лана Рей
07.08.2025, 21:12:32

Тата Карел, Виявляється, що хтось таким чином розважається) Вже кілька авторів розповідали про такого підписника))

О в мене також такий є. ❤️❤️❤️ Нещодавно підписався

Лана Рей
07.08.2025, 20:59:54

Світлана Романюк, Виявляється, що цей пан всюди встигає порозважатись.)))

avatar
Руслан Баркалов
07.08.2025, 13:09:33

Ого, цікаво так. Ну буває ж з людьми всяке. Може людина хоче аби увагу звернули.

Лана Рей
07.08.2025, 13:14:38

Руслан Баркалов, Ця людина багато уваги до себе привернула, бо виявилось, що крім мене, ще й встигала так до інших авторів навідуватись)))

avatar
Анжеліка Горан
06.08.2025, 22:14:09

Такого не було, але були хитрі автори, які спершу підписалися на мене, а коли я зробила це у відповідь, відписалися через кілька днів)))

Показати 8 відповідей
Ірина Скрипник
07.08.2025, 12:55:57

Чарівна Мрія, Тому я обираю, що почитати, серед підписників переважно :)
Навіть коментарі залишаю. Коли змістовані, коли просто: ❤️❤️❤️

avatar
Лада Короп
06.08.2025, 23:02:13

У мене є один такий. Навіть ім'я й прізвище його пам'ятаю. Можливо він і у вас?

Показати 10 відповідей
Лада Короп
07.08.2025, 09:05:13

Лана Рей, Так. Скоріше за все)

avatar
Сергій Брандт
06.08.2025, 23:12:15

Так, було. Дам підказку — поет

Показати 3 відповіді
Сергій Брандт
07.08.2025, 06:06:25

Сергіель Краель, Нє, то точно не ви були))

avatar
Тая Бровська
07.08.2025, 01:01:08

Поки не помічала такого))
Дивний він))

Лана Рей
07.08.2025, 01:30:04

Тая Бровська, Тобі пощастило.))

avatar
Вікторія Вецька
07.08.2025, 00:08:08

Я за ними не слідкую, тож не помічала)) і тобі успіхів та натхнення, завтра до твоєї книги зазирну))

Лана Рей
07.08.2025, 00:09:10

Вікторія Вецька, Дякую.) Буду рада. Тихої і спокійної ночі

avatar
Сергіель Краель
06.08.2025, 23:20:12

Не розумію у чому прикол. Але у мене було таке, що я підписався на пана Романа, а через деякий час помітив, що не підписаний.

Лана Рей
06.08.2025, 23:21:58

Сергіель Краель, Можливо, що це якийсь був якийсь збій чи глюк

І це геть нема чим зайнятись? Я підписана на шалену кількість авторів, мені й на думку не спало б заходити до когось і відписуватись, ще й систематично. Може баг? Чи це нормальна тема для того підписника?

Показати 3 відповіді
Лана Рей
06.08.2025, 23:16:58

Кайла Броді-Тернер, Так, у кожного свої приколи ))

avatar
Ася Рей
06.08.2025, 23:02:06

У мене теж таке було! Я думала, що це якась технічна помилка, але тепер бачу, що це може бути звична поведінка деяких читачів.

Лана Рей
06.08.2025, 23:09:50

Ася Рей, Так, може бути і таке.))

avatar
Мелені Матхевен
06.08.2025, 22:18:22

Ну, у мене такого не було, але цікаво..

Лана Рей
06.08.2025, 22:19:35

Мелені Матхевен, Так. От і я зацікавилась)

avatar
Поліна Крисак
06.08.2025, 22:15:35

Ніколи такого не було.))) Але це дивно і інтригуюче))) Цікаво, що буде далі (⁠✿⁠^⁠‿⁠^⁠)(⁠✿⁠^⁠‿⁠^⁠)

Лана Рей
06.08.2025, 22:16:37

Полiна Крисак, Я спостерігаю за цим вже кілька місяців.)) Самій цікаво)

avatar
Ірина Скрипник
06.08.2025, 22:04:08

Якщо автор, то намагається привернути увагу.
Якщо читач, то ніяк не визначиться: читати далі чи ні?

Показати 5 відповідей
Лана Рей
06.08.2025, 22:13:33

Ірина Скрипник, Так, якби автор, то можна запитати у чому справа.)

avatar
Ромул Шерідан
06.08.2025, 22:03:53

Дуже цікаво. Наче не помічав у себе...

Показати 3 відповіді
Ірина Скрипник
06.08.2025, 22:10:52

Romul Sheridan, Ну, людина ж в будь-якому випадку зайде подивитися, що там за розумник :) Того дивись ще й лайк поставить.

avatar
Єва Сова
06.08.2025, 22:03:00

Рух - це життя! )))

Показати 2 відповіді
Лана Рей
06.08.2025, 22:08:52

Єва Сова, Так. Головне, щоб був рух ))

avatar
Емілія Блеквуд
06.08.2025, 22:05:04

Цікавий у вас підписник)))
У себе помічала тільки те що хтось просто відписується)

Лана Рей
06.08.2025, 22:07:27

Емілія Блеквуд, Таке теж буває)

Інші блоги
Солодкі цілунки з русалкою.
Всім привіт! Саме ці слова хочеть присвятити персонажам із книги Бійся темної води Фрагмент 4 розділу: Їхні обличчя опинилися так близько, що він міг вловити запах її шкіри — неймовірний, дурманний аромат
Гарні новини для читачів і слухачів!
Сьогодні мене дуже порадували чудовою новиною! Уже зовсім скоро на YouTube-каналі «Книгомандри» вийде озвучка невеликої історії «Карти, кіт і катастрофа». На вас чекає гумористична пригода про події другого
ВсІм, ВсІм ,всІм.
Хочу сьогодні звернутися до всіх авторів, особливо до тих, хто лише починає свій шлях. Будь ласка, вірте в себе. Я знаю, як страшно викладати перші глави, чекати на перші коментарі та переживати через кожен перегляд. Іноді
А в мене для вас гарні новини!
Вже завтра на книгу Між двох тіней буде знижка.✨ Тож якщо ви ще не придбали цю історію, це чудова можливість це зробити. Це найнижча ціна на книгу, дешевше вже не буде. Тому не пропустіть цей момент познайомитися
Книги, які не читають
Є книги, які я люблю всією душею, а більшість їх не читає. Так само можу сказати і про авторство. Звичайно, я багато часу приділяю кожній історії, але бувають ті, які глибоко засідають у серці не на один рік. Я живу з цими героями:
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше