Рецензія на мою книгу ❤❤❤

Я щаслива людина. Господь завжди приводить до мене людей, які бажають мені добра.

І цього разу так також сталося. Мій колега пан Romul Sheridan, який дуже талановито пише чудові рецензії, взявся за мою стареньку, але дуже улюблену книжечку "Путтюбан".


 

Це справжня тайська історія, в яку я колись закопалася головою. Я шукала факти з історії та культури та написала оповідання.

Яке гріє не лише моє серце, а й серця сотень людей, які приходять до мене після рецензії.

Щобільше, пан Ромул ще приділив увагу технічній стороні історії й попрацював моїм коректором, за що я йому окремо вдячна.

Відкоригувати свою історію завжди складніше, бо ти дуже прив'язаний до сенсів. Але, звичайно, поважати своїх читачів потрібно, тому я швиденько все поправила))

І в результаті, я хочу сказати ще одне спасибі, тому що мені віддали свій час і увагу — одні з найдорожчих валют у світі ❤️

Ваша улюблена авторка, 
Olha Alder ღ

Телеграм-канал "Вільхова садиба

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Мрія Чарівна
05.08.2025, 21:39:00

❤️❤️❤️

Ольха Елдер
05.08.2025, 21:44:37

Чарівна Мрія, ❤️❤️❤️

avatar
Ромул Шерідан
05.08.2025, 21:32:42

Дуже дякую! Високо ціную Ваш відгук пані Olha! Нехай твір засяє для багатьох нових читачів!

Ольха Елдер
05.08.2025, 21:37:37

Romul Sheridan, Дякую вам ❤️❤️❤️

avatar
Олесь Король
05.08.2025, 21:01:48

Мої вітання гарна рецензія. Я читала.

Ольха Елдер
05.08.2025, 21:37:31

Олесь Король, Дякую вам ❤️❤️❤️

avatar
Тея Калиновська
05.08.2025, 21:00:58

❤️❤️❤️

Ольха Елдер
05.08.2025, 21:37:25

Тея Калиновська, ❤️❤️❤️

Інші блоги
Книга завершена, але якою ціною
Привіт, любі ❤️ Давно не писала блоги, але ось я знову тут :) Прийшла вас повідомити, що моє фентезі завершене!!! Але в останній момент я змінила кінцівку :) Тож вчора все переписувала, а сьогодні редагувала... Мені
Незапланована мокра вечірка ☔
У книзі "У ліжку з Морозом" сестри вирішили провести вечір удвох, але й тут без Макара не обійшлося: врятував та завершив їхній потоп. ‍‍‍ ︎ (зображення веде на сторінку книги) Планував, як завжди,
пост-подяка♥️♥️♥️
Моя книга «Дихати(не)тобою» отримала перші 2000 прочитань і 90 бібліотек. ❤️ Кожне прочитання, кожне додавання в бібліотеку означає, що моя історія знайшла ще одного читача. І саме заради цього хочеться писати ще більше
Дякую вам, мої любі читачі❤️
Саме завдяки вам сьогодні одразу дві мої книги потрапили до віджетів: Між двох тіней — у бестселери, а Гра без згоди — у набирають популярності. Я щиро вдячна кожному з вас за підтримку, прочитання, вподобайки
Останні години знижки! У ліжку з босом та Дружина
Привіт, мої любі Спокусники! Сьогодні спекотні знижки на дужеееее спекотні книги! Ловіть смаколики!!! Сьогодні діє знижка “У ліжку з босом» 15% #1 “— Покарання закінчено, Тріс. Починається поклоніння.” #2
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше