Додано
04.08.25 11:24:31
Як зрозуміти, що автор лінивий?
Як зрозуміти, що автор лінивий?
Все дуже просто, мій друже мрійливий:
Коли автор пише цифрами числа,
Не дати якісь, а банально вік,
Коли замість триста ти бачиш 300,
Бо помилок більше, чим більше слів.
Коли сумнівається автор чи варто,
Писати духмяний так або так,
І замість того, аби в гуглі шукати,
Пише наладан - ото аби як.
Як коми не ставить після звертання,
Бо там вона точно - стиль тут ні до чого,
Коли у коментах бачиш зітхання:
Ну, я безграмотний, не будьте суворі!
Crown Horror
91
відслідковують
Інші блоги
Вітаю, шановні читачі! Дилогія "Не її король, не його королева" нарешті завершена! 7 місяців роботи та сумарні 553 сторінки, на яких розгортається особиста драма двох зовсім не схожих, на перший погляд, людей. Вона
Привіт, любі читачі! ✨ Сьогодні я маю для вас дещо справді особливе. Запрошую всіх долучитися до неймовірного літературного флешмобу «Золоті фантазії»! Для мене велика радість підтримати цю ініціативу, адже це перший
Вітаю! По-перше: дякую! Усім, хто хвилювався, підтримував та писав слова підтримки. Усе це я бачив, усе це я дуже сильно ціную. Піпець, скажімо так, ще не завершився, але завершилася його "гаряча стадія", та і я втомився
Запрошую до прочитання моєї книги, хочу отримати відгук та/або критику:)! Раптом Влад викидає рештки від сигарети. — Давай пройдемось, не для чужих вух. Дає мені руку, я здивовано дивлюсь на неї й поки не встигаю
Любі мої читачі! ❤️У мене для вас одразу дві неймовірні новини!Перша — перший том нашої історії повністю завершено! Якщо ви чекали, поки книга буде написана повністю, щоб прочитати її одним махом — саме час зануритися
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯк зрозуміти, що автор лінивий?
У тексті штампи, наче бур'яни.
Герой — шаблонний, світ — не вельми жвавий,
І рими всі до болю вже знані.
Його пейзаж — це «ліс», «ріка» і «поле»,
Без запахів, відтінків і краси.
Повторить слово те ж саме поволі,
Бо щось нове придумати — несила.
І вірш короткий, мов зітхання кволе,
Рядків небагато… може, п'ять.
Бо далі муза писати не дозволить...
І взагалі, вже хочеться поспать.
Леонiд Василенко, +1
Ви поетеса
Crown Horror, ❤️❤️❤️
та пофіг, якщо духмяний неправильно написано. навіть пофіг, якщо кома між підметом і присудком. і також пофіг, якщо все вилизано - якщо текст не чіпляє. коректура і редагування важливі, але вторинні ) лінивий автор пише "як всі", але не розуміє. чого всіх читають, а його - ні. лінивий автор лінується писати цікаво, оце горе. тож якщо історія цікава, читач вибачить помилки або підкаже автору, якщо помітить. а якщо не цікава - про них ніхто не дізнається )
Оце цікаво викладено, але лінь іноді як каталізатор писати одразу якісно, щоб не переробляти, бо то ж буде лінь)))
А ще я ділю на лінивих, і ледачих. Так от — якщо лінивий намагається все робити якісно, то ледачому по цимбалах, як в нього вийшло, і що про нього скажуть )))
Ну, це кажись про мене)))))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати