Фінал, подяка і трохи планів на майбутнє

 

Ну от це і сталось - книгу “У темряви сірі очі. Частина 2” завершено.

Щиро дякую усім, хто читав, підтримував, коментував, ставив вподобайки♥️

Особлива подяка неймовірній Night Rain, яка активно коментувала і давала зворотній зв’язок.

Але для мене історія Дани і Максима ще не завершена, є план на наступну книгу циклу, де ми заглянемо у їхнє життя через кілька років після подій попередньої книги. В мене вже є навіть нариси деяких розділів, але хочу поки дати героям пожити без мене спокійно, тож поки не буду підглядати за ними☺️ Ця історія вийшла місцями емоційно важка, тож від неї треба відпочити.

Наступну історію вже з іншими героями хочу зробити легшою, з акцентом на гумор. А головною героїнею планую зробити письменницю, що пише еротичні романи! Як вам така ідея?

Та й взагалі,  що саме вам більше до вподоби: емоційно напружені  драматичні історії чи світліші та з гумором?

Ще раз усім дякую! Букнетівська спільнота прекрасна, щира та неймовірно підтримуюча!

 

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Лана Жулінська
04.08.2025, 00:45:54

Я за світліші і з гумором ❤️ це відволікає від реалій.

Анна Лір
04.08.2025, 08:13:36

Лана Жулінська, Дякую, що поділились думкою❤️

avatar
Наталі Дав
04.08.2025, 00:11:51

Вітаю, буду чекати на ваші новинки ❤️❤️❤️
ps: мені більше до вподоби емоції) особливо сподобались напружені моменти у цьому циклі ;)

Анна Лір
04.08.2025, 08:13:12

Наталі Дав, Дякую вам❤️

avatar
Шепіт Місяця
03.08.2025, 14:29:14

❤️❤️❤️

Анна Лір
03.08.2025, 14:32:49

Шепіт Місяця, ❤️❤️❤️❤️

avatar
Ромул Шерідан
03.08.2025, 09:28:12

❤️❤️❤️

Анна Лір
03.08.2025, 09:35:35

Romul Sheridan, ❤️❤️❤️❤️

avatar
Поліна Крисак
03.08.2025, 09:18:25

\⁠(⁠^⁠o⁠^⁠)⁠/\⁠(⁠^⁠o⁠^⁠)⁠/\⁠(⁠^⁠o⁠^⁠)⁠/

Анна Лір
03.08.2025, 09:25:41

Полiна Крисак, ❤️❤️❤️

avatar
Тая Бровська
03.08.2025, 09:06:03

❤️❤️❤️

Анна Лір
03.08.2025, 09:11:25

Тая Бровська, ❤️❤️❤️❤️

Інші блоги
Цикл "Після опівночі" + бонус
Чому цикл моїх книг називається саме так? Не тільки тому, що герої зустрічаються саме в цей час у (поки що) двох моїх книгах. Є ще дещо. Більшість моїх історій народжується після опівночі ❤️ Думаю, багато хто мене зрозуміє:
Певно, це було неминуче
Дорогі читачі, Дружба героїв роману «Квіти апельсина» починає тріщати по швах. Бо як виявилося, найнебезпечніші прохання народжуються з наївності. Мелані була впевнена, що звертається до друга. Просто до людини,
Чому варто звернути увагу на це?
Вітаю! Чому варто звернути увагу на цикл "Хуртовина" (обидві картинки клікабельні) Бо це дуже нестандартна книга. Це фентезі, але тут немає ані драконів, ані чаклунів, і навіть таємного
Недопрпелюшка — знижка! Відверто та гаряче!
Вітаю! Запрошую до знижки на відвертий гарячий роман. Вона випадково загубила цікавий аксесуар в його машині і стало початком скандального роману... ✨✨✨ — Що ж, Зоряно, тепер поговоримо по душах. — я нервово
Лише раз за життя...
Лише раз за все життя алкар зустрічає жінку, яка ідеально йому підходить. Ту, що стає для нього частиною його самого. З рештою ти можеш вгамувати фізіологічні потреби, навіть задоволення отримати. Але вони не торкнуться
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше