Додано
27.07.25 21:48:00
А завтра на роботу
Не люблю вечір неділі, бо завтра на роботу.
Не то щоб я не любила свою роботу, та все ж передчуття важкого тижня, який вимотає мене до п'ятниці.
Робота з людьми, в кожного свої проблеми, які часто приносять з собою, бо вдома немає з ким поговорити або буває, що на роботі можна виговоритися, і тебе почують.
Багато історій, цікавих, сумних, веселих.
Кожна може стати частиною книги, або навіть циклом.
Ну що готові до понеділка?
Ярина Чорна
222
відслідковують
Інші блоги
Дорогі читачі! Сьогодні (25.06.2026) діє знижка 15% на мою книгу: "Іскра. Випробування холодом" Анотація: Я погодилася заморозити себе всього на тиждень — заради грошей, нового життя і крихкої надії, що одного
Друзі, сьогодні СТАРТ ПЕРЕДПЛАТИ на роман "Експрес-сім'я на місяць". Ви знаєте, це класна книга, яка заслуговує на вашу увагу! Сьогодні ціну знижено, в першій платній главі заховані дарунки. Ваші покупки важливі, підтримайте
Увага - СПОЙЛЕР Вчора я розпочала публікацію соєї нової книги - "Не обирай мене" Хочу подякувати своїм читачам, які дуже тепло зустріли новинку. Я отримала купу коментарів з привітаннями і словами підтримки.
Привіт, мої любі! ❤️ Маю для вас просто неймовірну, гарячу новину. Я вирішила зробити для вас особливий подарунок. Тільки протягом 7 днів друга частина моєї першої дилогії «Приречена кохати Безжального» доступна
Сьогодні я до вас із коротеньким, але дуже щирим блогом. Найперше хочу сказати вам просто величезне дякую за вашу підтримку моєї нової історії «Один ритм на двох»! Ваша віддача щоразу мене надихає і доводить, що в нас
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиТа як сказати. З одного боку вдома і віддалено, а з іншого заважає писати))) а писанням на хліб не заробиш. То тільки для тих, хто пише ширпотріб
А я працювала сьогодні і вчора))) Працюю вдома, а це означає, що 24/7))
Тата Карел, А багато хто мріє працювати з дому
Робота... Невід'ємна складова нашого життя. Інколи біжиш до неї з бажанням перемкнутися від домашньої буденності. А інколи вона — поперек горла. Здається, це не вона така. Це ми такі)))
Я Вас розумію. Я раніше зі сльозами на очах йшла на роботу. А потім мою посаду скоротили, і стало важко без роботи. =(
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати