Трошки абсурду, і історія про день)

З вами знову Іва, ходяча пані кофеїн, хронічна авторка хаосу, і — можливо — та сама людина, що тільки-но розлила каву на клавіатуру. Але не переживайте, я витерла її рукавом гідності.

Кхе) ***

Сьогодні взагалі прикольний день)
Просто хочу трохи побалакати, подякувати, розповісти.

Хоч я зранку облилася кавою (а я дуже люблю каву ... хник.... і мені її шкода більше, ніж себе), день минув чудово! Бо... (барабанний дріб)
Мені, бідному студенту, вдалося нормально поїсти! І навіть не обпектись у процесі!

А все тому, що я була в святому місці — у подруги.
Більше скажу — я досі там. Себто тут. Вообщем... ви поняли.

Вона, канєшно, була не зовсім щаслива. Її реакція виглядала приблизно так:

 

Ну... і не дивно. Не варто йти до фінансиста, коли той спить удень — бо фінансист порахує, скільки грошей витратять на ваші похорони. (І я вам скажу: вона не дасть на це великої суми.)

Я ж, як маленька прицеска, сиділа і милувалась, як цей шеф-кухар чаклує на кухні.
СМАЧНО ЧАКЛУЄ.
Кажу вам як людина, чий рівень кулінарії — це “Мівіна” з душком і бутерброд з повітрям.

 

))

Поїли. Посиділи. Я, дурна, згадала про новий розділ.
(СПОЙЛЕР: НЕ ВАРТО БУЛО.)
Бо далі почалась лекція з хронології, логіки, граматики — і всього того, що викликає у мене нервове кліпання.

Я стою з котом на руках — ще одна помилка:
не варто брати кота в гості до подруги, яка їх терпіти не може.
Вона просто зітхнула... і пішла. Я героїчно хлипнула. Зачинила двері. Зсередини.
— Круто, еге ж?
— Ага, а тепер перемотаємо.

Вона пішла в магазин по каву.
Не для мене.
Бо якби для мене — вона б не принесла ту гірку, чорну, безсердечну каву

Потім вона прибиралась. А я — нє.
Бо в тій хаті всі рівні, але деякі більш рівні (і швабра була у мене в руках).
— Ми квити, — буркнула вона.
— Ми ні. Але ти все одно моя подруга 

Далі я сиділа на Букнеті, як зараз.
І тут — мене згадали в блогах Еларен і Деклін!
Дівчата, обіймаю кожну! Дякую!
 

А тепер — пишу новий розділ.
Під чітким командуванням подруги.
Це хоч і трохи жорстко, але вона має на це право.
Бо саме вона:
— зібрала команду "Дюваль",
— створила “Іву” (мене, ага),
— редагує, критикує, форматує мої книжки,
— робить візуали,
— і дає мені легенький мотиваційний копнячок, коли я в режимі “я нічо не можу”.

Вона — єдина і незамінна.
І, так, старша за мене на сім років. А ще — найліпша!
 

(І саме вона прямо зараз бурчить мені, що текст “некоректний”)
Ну... я ж не дарма завалила вступний екзамен на філфак. Це була доля)

— Ай та фсьо-фсьо, іду я!
З вами була Іва. І кіт, який вилетів з кімнати разом зі мноюююю! )

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Світлана Фоя
24.07.2025, 18:42:43

Боже, це вихор якийсь! Ви шалена, пані Іво. І це супер! Вам пощастило з подругою. Вітаю!

Іва Дюваль
24.07.2025, 18:46:15

Світлана Фоя, Дякую за такий приємний вердикт)

avatar
Любава Олійник
24.07.2025, 18:36:11

Ох, пам'ятаю свої студентські часи, особливо літо. Воно було голодне (тут має бути плаксивий смайлик). Ми з дівчатами жили на квартирі, грошей на їжу не було (лише на вхід до клубу на вихідний, бо це святе - потусити)... Зате були фігурові
А просити у батьків гроші ніхто з нас не хотів - горді були. В однієї - батько директор ринку, в іншої -керівник міграц.відділу в паспортному, ще одна - племінниця керівника обл адміністрації...

Іва Дюваль
24.07.2025, 18:38:26

Любава Олійник, Огого)

avatar
DEKLIN
24.07.2025, 17:43:59

схоже в тебе сьогодні був дійсно насичений день))

Показати 13 відповідей
Іва Дюваль
24.07.2025, 18:23:13

DEKLIN, Давай в інсті продовжиш, бо я не врубалась) І палити кантору не хочеться) А може й тут)

avatar
Анжеліка Вереск
24.07.2025, 17:51:34

У святому місці - у подруги☺️☺️☺️☺️

Показати 5 відповідей
Іва Дюваль
24.07.2025, 18:05:26

Анжеліка Вереск, Та да) Хах) Але вона мені дуже допомагає)

avatar
Жанет Девлін
24.07.2025, 17:51:27

Зато не сумно... хи=)

Іва Дюваль
24.07.2025, 17:52:11

Жанет Девлін, Та да)

Інші блоги
Та, що купила вітер. Аудіокнига!
В мене чудова новина для всіх прихильників аудіокниг. Моя історія «Та, що купила вітер» озвучена YouTube-каналом «Книжки з вусами». Слухайте із задоволенням! А також не забувайте підписатися на мої
В останній потяг з Фм « Райдужні сторінки »
Залітаю в останній вагон флешмобу «Райдужні сторінки» від Аріани Лінк з новою книгою — першою сапфічною історією у своєму житті. Чому саме сьогодні? Тому що я приїхала в місто, про яке почала писати. І тому що
Запрошую!
Привіт! Сама ще не вірю, але вчора в другій половині дня розпочалася передплата на мою новинку) Хвилююся страшно, але варто рухатися вперед. Запрошую усіх, хто ще не читає цю історію, бо буде справді цікаво і, сподіваюся,
Чому читачі люблять Гайворона? І знижка на нього!
Доброго часу доби, шановне панство. Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість
Зі святом
З днем Конституції України, дорогі читачі. Сьогодні я, нарешті, допрацювала Золоту принцесу, тепер вона від першої особи. Я деякий час думала, та вирішила, що так вийде ще краще показати двох закоханих людей (істину пару),
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше