Додано
22.07.25 23:13:32
А хто за фентезі?
Я люблю читати фентезі.
Історії наповнені ароматом дива, читати про те чого не може бути, але воно є.
Я відриваюся від буденності, і лечу в світ, де все можливе.
Фентезі для мене - інше життя, яскраве, емоційне, непередбачуване.
А що любите читати ви?
Ярина Чорна
222
відслідковують
Інші блоги
Вчора випадково натрапила на відео про Спарту, і мене досі не відпускає ця тема. Ми часто романтизуємо спартанців, уявляючи їх непереможними героями, але якщо зазирнути глибше — це була справжня антиутопія. Уявіть
Привіт, мої любі! Сьогодні у мене хвилинка життєвої мудрості (і ні, це не про успішний успіх). Уявіть ситуацію: ви молодий, красивий, безпринципний мажор. Життя — казка. І тут з'являється вона... Бабуся. З ультиматумом:
Дорогі читачі! Сьогодні (25.06.2026) діє знижка 15% на мою книгу: "Іскра. Випробування холодом" Анотація: Я погодилася заморозити себе всього на тиждень — заради грошей, нового життя і крихкої надії, що одного
Друзі, сьогодні СТАРТ ПЕРЕДПЛАТИ на роман "Експрес-сім'я на місяць". Ви знаєте, це класна книга, яка заслуговує на вашу увагу! Сьогодні ціну знижено, в першій платній главі заховані дарунки. Ваші покупки важливі, підтримайте
Увага - СПОЙЛЕР Вчора я розпочала публікацію соєї нової книги - "Не обирай мене" Хочу подякувати своїм читачам, які дуже тепло зустріли новинку. Я отримала купу коментарів з привітаннями і словами підтримки.
11 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЛюблю, пишу, читаю.
Але не все. Уникаю еротики — одного разу вистачило кентавра в ролі головного героя. Більше не хочу :)
Наталія Шепель, Ох, як я вас розумію :)
Віднедавна почала читати фентезі. Раніше цей жанр не цікавив від слова взагалі, хоча читаю усе своє життя. Сподобалось кілька книг тут.
А так люблю читати детективи, історію, містику, трилери.
Ярина Чорна, Мала на увазі класику. Щодо фентезі, то якраз зараз читаю фентезійний детектив
Теж люблю фентезі.
І пишу фентезі)))
Але іноді хочеться почитати й інші жанри. Але я занадто вредна щодо вибору собі твору.
Катерина Винокурова, Софію Малинську
Я люблю фентезі й навіть спробувала писати в цьому жанрі. Подобається, що там немає меж для фантазії й все можна здійснити))
Ніка Цвітан, О, так.
Ооооо, я сьогодні опублікувала уривок із майбутньої книги- фентезі.
Якій ще навіть назву не придумала)))
Ярина Чорна, Можете, почитати в моєму останньому блозі. Буду вдячна за вашу думку.
Фентезі - не обов'язково дива яких не може бути ). Гадаю, це те, що виходить за рамки нашого звичного сприйняття.
Я майже нне читала вседитинство... (от така письменниця). Але мені допомагає подруга! А вона.... Душу за фентезі продасть! Зараз я намагаюся вжитися в жанр і читаю купу різного. І власне пишу - Роментезі в готичному стилі)
Іва Дюваль, Головне, що робите ви це від душі
Завдяки фентезі можна подорожувати світами. Кожен світ унікальний і неповторний.
Обожнюю читати фентезі, в мене вже як кажуть читацького стажу більше 20 років.
Звісно читаю і інші жанри, але дуже мало.
Пишу також в жанрі фентезі.
Серена Давидова, У світі, де все стає можливим. Ось що мене приваблює
Читаю також залюбки фентезі. Але не пишу. Не вмію))
Romul Sheridan, ❤️❤️❤️❤️
Фентезі буває різним) Втім я дійсно забуваю про буденність та відпочиваю)
Діана Козловська, Так, відключаю голову і починаю проживати життя книжкових персонажів.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати