Додано
20.07.25 10:19:30
Привіт, котики! Happy birthday мене!
Сьогодні мені 27!
Згадуючи минулий рік, можу сказати: я — молодець. Справді. Я вже не та людина, якою була рік тому — я змінилася, виросла, стала кращою. Звісно, не обійшлося без поганих моментів і помилок — а куди ж без них? Було б нудно жити життя без досвіду. Загалом, я пишаюся своїми змінами й тим, що маю.
Сподіваюся, наступний рік буде ще кращим. Я старанно працюватиму — і над собою також, щоб на своє двадцять восьме день народження ще більше пишатися тим, чого досягла.
Єдине, чого бажаю, — це миру, чистого неба над головою і щоб рідні повернулися додому.

Пишу це тут, бо вирішила пов’язати себе з творчістю. Не знаю, вийде в мене чи ні, але я продовжуватиму працювати.
Всім миру! АМориарті
A Moriarty
63
відслідковують
Інші блоги
Привіт, мої любі читачі! Сьогодні у мене особливий день. Я з радістю приєднуюся до літературного флешмобу ✨✨✨Золоті фантазії✨✨✨, який, до речі, є першим таким заходом для нашої чудової авторки ❣️ Віккі Грант! ❣️Дуже
Поки я дописую фінальні сцени «Ляльковода», думки вже поступово перетікають у нову історію. Я декого вам показувала за цей час, але свого фаворита ще ні. Від нудьги вчора зліпила концепт-обкладинку. Це лише
Щасливий кінець казки! Король і фенікс. Дорогі читачі, дякую що ви зі мною, і за ваші чудові коментарі!❤️ За сердечка, та підписки! Всім гарного дня!
Запрошую всіх до книги "СОЛОДКА НЕНАВИСТЬ". Оновлення вже на сайті. Анотація до книги "Солодка ненависть" Я присягнулась помститися чоловікові, який зруйнував моє життя. Чоловікові, через якого
Моє мовчання братові, схоже, сподобалося. Він сприйняв його за ознаку покірності, що вважається головною чеснотою таринських жінок. Надір навіть заспокійливо посміхнувся і спробував мене втішити: – За умовами контракту,
6 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЗ хеппібездєєм! Хай все буде ДУЖЕ хорошо!
Ден Галь, мерсі ;)
Вітаю ?цей день особливий . Тож насолоджуйтеся кожною хвилиною
Бажаю бути завжди у гарному стані й фантастичною музою )
Вадим Івахнюк, дякую:)
Вітаю з цим особливим днем, і скажу від себе: коли ти є частиною творчості, то цей день стає ще особливішим. Бажаю наповнити своє серце гармонією та красою і, звісно, літературних звершень!
Белла Ісфрелла, велике дякую ❤️
Вітаю)) нехай всі ваші мрії здійснюються, успіхів у всьому))
DEKLIN, ❤️❤️❤️❤️❤️
Вітаю)) Нехай все вдається. Успіху вашим творам та багато вдячних читачів)))
Ніка Цвітан, дякую ❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати