Додано
14.07.25 01:16:16
Що значить ім’я? Доля, вирок, чи щось інше?
Батьки дають нам імена, в які закладають щось своє. Згодні?
Як багато на світі людей, яким не подобається власне ім’я. Бо воно – ключ. Сила. Інколи – прокляття. Я й сама недавно змінила своє творче ім’я. А ще, чим глибше я занурююсь у створення нової книги, тим більше розумію: ім’я героя – це не те, що додається пізніше. Воно диктує, ким він стане.
У моїй новій книзі героїня своє ім’я ненавидить. Воно занадто чудернацьке для сучасного життя. Але змінити його не може – їй всього сімнадцять років, до того ж батьки не зрозуміють. Тож Мальвіна (а саме так її назвали любі родичі) одного дня вирішує перестати боротися та… сказала собі: «Гаразд. Якщо вже я Мальвіна – то хай буде по-справжньому». І пофарбувала волосся в яскравий блакитний колір.
Це змінило все!
Особливо несподівано… зраділа мати.
«– Це така удача, що ти тепер схожа на дурника! – ось як мама пояснила всім свою незрозумілу радість. – Ти просто диво яке опудало, донечко!
Не такі слова дівчина мріє почути від рідної й до цієї хвилини коханої матері».
Отакої: Мальвіна – опудало. Причому дуже корисне!
До чого можуть призвести дивацьке ім’я та блакитне волосся ви можете дізнатися у короткій та веселій історії про перше кохання та самосприйняття.
«Ромео не має закохуватись!»

Запрошую разом посміятися та подумати…
Чи вірите ви, що ім’я визначає людину?
Чи ви – за те, що ми самі надаємо сенсу власному імені своїми діями?
Які ваші думки?
Ніна Росаль
258
відслідковують
Інші блоги
(загадково посміхається вам) Залітаю на мейнстрім зі своїм першим СЛР “Там, де шепочуть хвилі” (далі просто “Хвилі”). Також заходжу вже вдруге на флешмоб “літні оповідання 500 градусів” і на івент “Курортний
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Сьогодні мене дуже порадували чудовою новиною! Уже зовсім скоро на YouTube-каналі «Книгомандри» вийде озвучка невеликої історії «Карти, кіт і катастрофа». На вас чекає гумористична пригода про події другого
Друзі, дякую кожному, хто підписався, додав книгу в бібліотеку чи просто прочитав хоча б кілька сторінок. Для мене це набагато більше, ніж просто книга. «Поки діти спали» — це не вигадана історія. Це мої спогади.
0 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВидалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати