Челендж: Я Автор, Але Працюю Я..

Всім привіт!!!

Вирішила спробувати і я приєднатися до челенджу Євгенія Шульженко, коли прочитала пост Оксани Павелко .

Тож я навчалася на кухар кондитер, але професія не підійшла моїй душі (пекти солодке чи готувати я вмію якщо що :) і люблю). Працювала два рази продавцем, але теж не підійшло, бо коли я працюю в сфері, яка мені не цікава натхнення в мене взагалі немає.

Я вже знайшла свою роботу. Писати. Почала ще з 2021 року. Пишу вірші. І створюю пісні. Інколи малюю дизайн для суконь, просто для себе, бо приходить натхнення (навіть малює в уяві, як то потрібно намалювати, але поки я підійду, то все - обірвалась нитка на дроті).

Які я історії пишу? Сучасні любовні романи, фентезі, казки. Пишу те, що натхнення принесе мені.

Фото не покажу, бо не вмію налаштовувати та й не хочу. Хочу лише для вас залишитися загадковою і таємничою авторкою.

Ще добавлю подобається мені АВТОРКА - Анна Харламова ❤️. Після її творів я більше нічого не можу знайти, щоб мене зацікавило. Значить твори Анни віднайшли в моєму серці те, що шукали.

Тож дякую тим, хто придумав цей класний челендж!❤️ І нехай ця ніч мине спокійно і мирно!

З вами Мелені Матхевен! Підписуйтесь!

Дякую, що прочитали до кінця!

Слава Україні! Героям слава!

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Анна Харламова
10.07.2025, 19:15:19

Моя люба, дорога колего та Натхненниця, дякую, що розповіла про себе, поділилась своїм світлом та емоції з нами.
Вірю, що в тебе все вдасться, бо ти талановита людина та головне творча на всі сто відсотків!❤️
Дуже тішусь, що завдяки книгам, ми з тобою познайомились.
Натхнення тобі і щоб твоя праця була залюбленою читачами, а тобі приносила радість і визнання!!!
Дякую тобі, за такі теплі та дорогі моєму серцю слова. Розчулила та зворушила мене. Приємно знати та що там говорити безцінно знати, що мої книги торкнулись твого серця!
Бажаю тобі усіх гараздів, як у творчості так і у житті!!! Обіймаююю ❤️❤️❤️

Показати 4 відповіді
Анна Харламова
10.07.2025, 20:33:11

Мелені Матхевен, Все приходить тоді коли має. От і прокинулось твоя творча особистість у потрібний час❤️Це як з книгою, яка нас знаходить та обирає.
Дякую. Обіймаююю ❤️ ❤️ ❤️

Вітаю й дякую що прийняли участь в челенджі!!! Мелені, ви топчик і впевнений що чудова письменниця! Я дуже радий що моя можливо й банальна але проста ідея так сколихнула букнет!!! Ми побачили один одного за налаштунками наших світів! Це так круто!!!
Натхнення, ідей та купу читачів!!!!
Я теж час від часу пишу вірші, люблю щось приготувати смачненьке та незвичне (але з солодким я на Ви)))))
Але приємно коли звонить донька й каже: «Папа, бабуся сьогодні готувала борщ. Смачний. Але твій краще!!!!)))))
Я дуже був би радий якби колись про мене теж написали - читайте Євгенія Шульженко, в нього класні книги))) зазирніть як буде час. Кажуть, моє Провалля затягує)))))
Але це не реклама!!! Ви топ, ви автор, ви творець!
Мур)

Показати 2 відповіді

Мелені Матхевен, Не можу сказати, що це у мене остаточна назва)) але й книгу поки призупинив в написанні))
Дякую, що зазирнули!!!!

avatar
Щастя
09.07.2025, 21:09:10

Героям слава!❤️ Приємно чути від авторів це твердження. Хоч не всі його говорять. Дякую, що поділилися

Показати 3 відповіді
Мелені Матхевен
10.07.2025, 10:17:09

Натка, Дякую!❤️❤️❤️

avatar
Ася Рей
09.07.2025, 22:46:33

Дуже надихаюча історія! Так важливо знайти своє покликання, і чудово, що ви знайшли його у творчості. Ваші різнобічні таланти вражають – і пишете, і пісні створюєте, і дизайном займаєтесь. Бажаю величезного натхнення та успіхів у всіх ваших проєктах! Дякую за чудовий пост!

Мелені Матхевен
10.07.2025, 10:16:35

Ася Рей, Дякую вам!!❤️ Життя виявилося у мене дуже різноманітне, але за те прекрасне!!

avatar
Оксана Павелко
09.07.2025, 22:46:36

Ваша історія досить цвкава ☺️ Дякую, що згадали мене ☺️❤️❤️❤️

Мелені Матхевен
10.07.2025, 10:15:53

Оксана Павелко, Дякую!❤️ Будь ласка!❤️

Інші блоги
Новини, плани, небилиця...
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Угода підписана. Попереду весілля...
Вітаю. Запрошую до оновлення! ✨✨✨ — Я за кавою... Кидаю і, забравши свою руку, таки йду до автомата, де саме забирає свою каву білявка в дуже короткій сукні. І це не дивно, бо по обіді жарить безбожно. Саме обираю
Знижка на "Сім'я для донечки" і не лише...
Всім привіт! Друзі, сьогодні знижки: ♥️«Сім'я для донечки» Ярослав думав, що просто їде оглянути будинок, який дістався йому в спадщину. Він не знав, що там на нього чекає маленька племінниця і жінка, яка
Ніжність зі знижкою!❤️
Привіт, мої хороші!) Ох, яку я вам пропоную сьогодні історію… Вибухову, яскраву, грайливу, сповнену гумору та кохання!♥️ …Дощ, калюжі, дівчина, що поспішає на співбесіду. І він… мчить, як лось по кукурудзі, на
❣️❣️❣️ ділимося творчістю❣️❣️❣️ 
Привіт усім. ✨✨✨ Я тут гортаю сторінки нашого сайту і вражена тим, скільки талановитих людей зібралося навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми стали трохи ближчими одне до одного. Буду рада бачити вас серед своїх
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше