Додано
09.07.25 15:30:33
Мої читачі.
Таргани, що живуть в середині моєї черепно коробки, начитались Ваших коментарів, і змушують мене створити нову СЛЕШ-історію. То ж, так цьому й бути. Ідея є, головіні герої також. Од тільки імен немає. Допоможете? Ітого: я потребую три чоловічі імені, для героїв своїх персонажів.
І ще одне, так як Міріада стала відомою тільки в жанрі СЛЕШ-у, так тому й бути... Інших робіт ( тобіж в інших жанрах) під цим псевдонімом Ви більше не побачите.
Мур, мяу, Ваша Міріада.
Міріада Фаєр
260
відслідковують
Інші блоги
На протязі дня в моєму профілі відбувається гра «Підпишись — Відпишись — Повернись». У мене таке враження, що один і той самий читач сьогодні влаштував собі йогу для пальців. То натискає «підписатися»,
Вітаю шановне панство! Хочу показати візуал на 8 главу книги "Помінятися місцями не було в планах" Виявляється один із моїх драконів полюбляє випічку. А шо люблять ваші дракони? "Принцесі дали передягтися
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Також хочу дізнатися чи якийсь цікавий флешмоб, в якому я могла б брати участь. Бо ви знаєте, що я пишу короткі замальовки та повноцінні оповідання. На більше мене наразі не вистачає.
Стикнулася з тим, що на дві останні книги читачі поставили по одній зірці. Якщо за «Полуничку» мені зовсім не образливо - вона неоднозначна, та й тематика може не всім відгукуватися, то щодо «Тіні, що не зникає»
7 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНавіть не знаю. В мене з іменами туго. А от до речі в мене також запитували чому я не пишу Слеш. В мене ж такі гарні хлопці))).
Називай їх по модному.
Мені потрібен опис героїв, тобою їх характер, і я підберу їм відповідні імена)
Міріада Фаєр, Можешь мені в телеграмі @lire13 написати, якщо хочеш звісно)), про героїв нікому не розповім, я могила))
Єремій Ковальчук
Лука Савенко
Зіновій Марченко
Світлана Романюк, Згодна. Ще подумаю.
Вадим Ревуцький
Остап Могила
Ілля Струк
Міріада Фаєр, І я за Іллю)))
Макар Лещенко
Орест Данилюк
Тимур Бражник
Міріада Фаєр, ❤️
Міріада… ну що ж ви)))))
Євген)))) можна Євгеній))))
Євгеній Шульженко, та то ясна річ.)))))))))))))
Це мають бути наші імена, чи іноземні? Іноземні —Деміан, Лука і Еліот.
Наші та лібо які наприклад Марко, Ілля, Артем
Бажаю успіхів тобі в написанні і натхнення ✨
Світлана Романюк, Для мене не принципіально. Бо скільки себе знаю, то все життя всіх називали так, як хотіли.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати