Додано
08.07.25 11:04:02
Квартира чи будинок?
В новій главі моєї книги, Міра відкриє для себе життя в заміському будинку, але чи знайде вона себе в старих стінах? Хто зна...
Інколи, як і вона, я хочу втекти подалі від метушні сучасних мурашників і жити в лісі, але життя в квартирі для мене набагато зручніше.
Тож питання наступне, що обрали б для себе Ви?
Анна Марк
43
відслідковують
Інші блоги
Привіт, мої любі! Сьогодні протягом доби діятиме знижка на весняну книгу ДОТИК ВЕСНИ. СПАЛАХ КОХАННЯ. тобто на роман, який розповідає про чарівний час весни. Про те, як чудово кохати саме тоді коли природа починає оживати,
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
Вадим Сухобрус прокоментував попередній запис "Цікаво, щоб він відповів..."
І ось що він відповів:
Дорогий Авторе, Дякую за твій другий лист. Він звучить як продовження щирої розмови, де вже менше страху й
Привітики☺️✨️
Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги)
До речі, вона
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиБудинок))
Анна Марк, Не дуже)) Шкода.. Вона живе, з жабками спілкується. З вужиком))
Жила і там, і там, але як показало життя, для мене краще будинок. Більше шансів вижити, враховуючи, що може відбуватися... а якщо назовсім відключають світло, воду, газ, то у квартирі не протягнеш.
Хоча раніше я мріяла жити саме у квартирі, але після 2022 року більше не хочу.
Світлана Бонд, Нажаль, є таке. Але будемо сподіватися, що скоро пекло скінчиться і ми знову будемо відчувати себе в безпеці навіть в квартирах :с
Хочу простору квартиру з терасою у центрі міста і затишну дачу десь у глухій сільській місцевості)) P.S Живу у будинку на околиці)))
Тата Карел, І щоб Ви хотіли на цій терасі? Квіти чи може столик, щоб пити каву і дивитися на місто? Бо я уявляю щастливе життя саме так :з
Однозначно квартира взагалі не уявляю себе в будинку))
Аделія Ренс, От і я про то, мені життя в будинку виглядає таким важким, ніби ти приходиш з роботи і маєш і далі працювати :с
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати