Новини і повернення) Як ся маєте?:)

Вітаю, любі друзі! На зв'язочку руда пані) Давно я не з'являлася на просторах Букнету, а тому розповідайте, як у вас справи? Що нового?) 

Хто вже помітив, сторінок у «Втікачів Сонця» стало трохи менше. Однак не хвилюйтеся, це пов'язано з редагуванням, до якого я повернулася через такий довгий проміжок часу, хах ಡ⁠ ͜⁠ ⁠ʖ⁠ ⁠ಡ 

Так, з приходом літніх канікул (в мене вони почалися з другого місяця, хахах) бажання писати нарешті повернулося до моєї оселі! Можна святкувати) Заварюйте кавусю, беріть солоденьке і гайда, як то кажуть. 

AD_4nXfIdDtgoIPC7P3EexjjVQ3UaHGkFwRNHc-3sIYj3e-wRKoQovv6l0R1NSyiKm3PEoyVM6D02mVb6l3st81JdugyQkVv99i22sCMSwwEb7sgyGVtnZ3Bg7R2QhJXHRnNOfeQOlu0qQ?key=fKfVnJfJDl3moLf98B5wcA

Кхем, повертаючись до теми, історія книги буде трооошечки змінена. А тому любим читачам, які вже встигли прочитати усі минулі розділи, раджу ознайомитися з проредагованими сторінками книги) Перепрошую за такі незручності •́⁠ ⁠ ⁠‿⁠ ⁠,⁠•̀

Ну а з тими, хто новенький на моїй запилюженій сторінці, хочу привітатися) Називайте мене просто Вікою, заварюйте чайок, беріть солоденьке, і гайда в світ пригод разом) 

Не забувайте доєднуватися до мого Телеграм-каналу)

До нових зустрічей! 

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ромул Шерідан
05.07.2025, 09:55:40

Вітаннячка! Нехай повернення принесе Вам успіх і натхнення!

Віка Лукашук
05.07.2025, 10:12:16

Romul Sheridan, Щиро дякую:)

avatar
Дана Новак
04.07.2025, 22:51:49

Вітаю ❤️

Показати 2 відповіді
Дана Новак
05.07.2025, 09:51:47

Віка Лукашук, )

avatar
Тамара Юрова
04.07.2025, 22:31:56

Вітаю з поверненням!!! Нехай все задумане вдасться!!!

Віка Лукашук
04.07.2025, 22:44:59

Тамара Юрова, Щиро дякую вам! ❤️

avatar
Ніка Цвітан
04.07.2025, 22:18:44

Вітаю))) Сподіваюсь результати навчання у вас втішні й вже складені плани на майбутнє. Нехай все вдасться)))

Показати 5 відповідей
Ніка Цвітан
04.07.2025, 22:43:23

Тамара Юрова, Взаємно))) ❤️❤️❤️

З поверненням :)

Віка Лукашук
04.07.2025, 22:19:05

Вікторія Грош (Rouce), Щиро дякую:)

avatar
Олеся Глазунова
04.07.2025, 22:08:49

З поверненням, квіточко
Можна вже вітати?)))
Все вже канікули))

Віка Лукашук
04.07.2025, 22:14:11

Олеся Глазунова, Хахах, дякую)))
Так, вже можна святкувати) Канікули, краса :)

avatar
Lady Darkness
04.07.2025, 21:49:37

Чудово що ви вернулися до творчості. Можете ознайомитися з моєю книжкою,,Тінь, яку я не злякалась''.

Віка Лукашук
04.07.2025, 22:00:14

Юлія Вирва, Дякую за відповідь:)

Інші блоги
Мої думки
Чи хтось ще чекає на продовження книжки,, Відлуння музики ''? Чи варто її дописувати? Бо стільки зусиль вклала в цю історію і боюся, що вона нікому не потрібна в букнеті.
Їй повідомили шокуючу новину...
Я помітила, як скривилося від невдоволення обличчя брата. Потім воно стало незворушним, ніби він щось остаточно для себе вирішив. – Так, я хотів з тобою поговорити, Таніель, – крижаним тоном відповів Надір. –
Бути некомерційним автором - мій свідомий вибір
Мої вітаннячка, читацька спільното! Бачу, що зараз з'явилося багато "письменників" (лапки через невідповідність цьому званню), у яких при появі ШІ різко відкрилася письменницька чакра і вони, написавши першу книгу,
Хто веде? ♛
Привіт всім, хто любить темне романтичне фентезі ✌️ Здебільшого я пишу книги з обожнюванням до жінок ♀️ Те, як вони домінують над чоловіками, але схиляються перед їх коханням. Так спершу з'явилася Моя
Чи правильно робить Джаспер?
Сподіваюся, ви не надто сердитеся на Джаспера після вчорашнього розділу. Насправді він робить усе заради Іларії. Так, іноді його рішення можуть здаватися неправильними, а вчинки викликати обурення. Він помиляється,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше